برگزیده های پرشین تولز

مشكل اين سيستم ...

123123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا اين فارسي ساز اينجا رو كي نوشته ؟ كلي ريسورس سيستم رو ميگيره ... انگار هر صدم ثانيه ريفرش ميشه!

دوم چرا به يه نويسنده اين اجازه رو ميده كه در عرض 5 ثانيه چندين پست بفرسته؟ يا به اصطلاح خودمون فلاد كنه؟

-نويد

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اينكه ريسورس سيستم رو ميگيره اصلا مهم نيست...

ولي در مورد دومي فكر كرده اعضايي كه اينحا ثبت نام ميكنن عقل تو كله شون است و سو استفاده نميكنن! مشكل اين سيستم اينه كه در فزض عاقل بودن بعضي اعضا اشتباه كرده!
زشته آقا نكن از اين كارها....

123123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اينكه ريسورس سيستم رو ميگيره اصلا مهم نيست...  

ولي در مورد دومي فكر كرده اعضايي كه اينحا ثبت نام ميكنن عقل تو كله شون است و سو استفاده نميكنن! مشكل اين سيستم اينه كه در فزض عاقل بودن بعضي اعضا اشتباه كرده!
زشته آقا نكن از اين كارها....
1. خود اين موضوع باعث ميشه كه كاربر كمتر به اين سايت سر بزنه. فكر نكنم شما هم بخواين همچين اتفاقي بيفته؟ ما هم همچين چيزي نميخوايم ...

2. ااا آقا به اينم جواب دادي ؟
اين واقعا از مزيت هاي اينجاس ... خيلي عاليه كه يك كاربر احساس كنه كه مدير سيستم هميشه جوابگو و منتظر باشه ... خيلي خوشحالم ... ولي من تو ااونيكي هم گفتم ... هدف من اصلا فلاد نبود عزيزه من . من فقط خواستم اين موضوع رو تست كنم و اطلاع بدم ... اگر ميخواستم به قول شما كم عقلي كنم بيشتر از اينها نامه ميگذاشتم !
ولي يه ضعف تو اين سيستم به اين خوبي هست ... نه اينكه من ناراحت شده باشم . ولي يك مدير نبايد با يك كاربر حتي خطا كار با اين لحن صحبت كنه .
احسان جان اميدوارم همونطور كه تا بحال موفق بودي هر روز هم موفق تر بشي ...
-نويد
<a href='http://www.asp-rider.com/' target='_blank'>ASP-RIDER</a>

بالا