برگزیده های پرشین تولز

مشكل با اي پي وليد

newpersian

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام
من حلاصه مي گم
آيا من ميتونم روي يك از يوزر ها IP Valid بگذارم و به اينترنت وصل بشم
اينهم اينك عكس شبكه

316lq3o.jpg

internet-->modem----->router------>proxy Server(Winroute 192.168.100.3)------>user

يك سوال ديگه داشتم ايمكه چطوري مي تو انم به يك IP Valid ديگه به صورت ريموت وصل بشم البته توي يك شهر ديگه
نقشه شبكه بصورت بالا هست
يعني من نت NAT مي شم ولي به اينترنت دسا رسي دارم كامپوتر اون طرفي Remote ش فعال هست
حالا اگر IP Valid داشته باشم چي

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام
من حلاصه مي گم
آيا من ميتونم روي يك از يوزر ها IP Valid بگذارم و به اينترنت وصل بشم
اينهم اينك عكس شبكه

316lq3o.jpg

internet-->modem----->router------>proxy Server(Winroute 192.168.100.3)------>user

يك سوال ديگه داشتم ايمكه چطوري مي تو انم به يك IP Valid ديگه به صورت ريموت وصل بشم البته توي يك شهر ديگه
نقشه شبكه بصورت بالا هست
يعني من نت NAT مي شم ولي به اينترنت دسا رسي دارم كامپوتر اون طرفي Remote ش فعال هست
حالا اگر IP Valid داشته باشم چي
در مورد سوال اولت .. ، وقتی proxy server داری، هر IP که میخوای میتونی بدی .. آخرش IP عوض میشه خوب .. ( میشه واضح تر بگی؟ :دی )

در مورد سوال دوم: اگه رو فایروال شبکه شما و شبکه هدف که میخوای ریموت کنی، port های مربوطه باز باشند، میتونی با نرم افزار مربوطه، وصل بشی ، کاری به ip valid نداره :؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
سوالتون رو واضح تر بفرمائید ، اگر دوستان حاضر در سایت به نتیجه نرسیدند ، از یکی از دوستان شبکه کار حرفه‌ای خواهش میکنم تشریف بیارن پاسخ بدن.

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
جواب قسمت اول که منفی هست - منظور جناب graveworm این هست که آدرسهای شبکه محلی چون تبدیل میشن اهمیتی نداره که چی باشن ولی نمیشه یک سری پرایوت باشن یک سری پابلیک.

newpersian

Registered User
لایک‌ها
3
سلام توضیح دادم که
من یکی از یوزرها هستم توی شبکه یک IP Valid دارم و می خوام اونو تو شبکه و روی یک از یوزرها ست کنم وپروکسی رو رد کنم
علامت های ***.***.***.*** IP Valid هستن
حالا فرض کنیدمن روی پروکسی سرور هستم یعنی با IP Valid به اینترنت وصل هستم چطوری می تونم به یک IP Valid دیگه در یک شهر دیگه وصل بشم
جه پورتی باید باز باشه
من Remote Desktop رو روش فعال کردم اونور سیستم عاملش XP SP2 هست.
دیگه چی بگم

Remote_Network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با توجه به اینکه XP SP2 داری مطمین شو که Remote Desktop در لیست Exclude فایر والت وجود داره.
ضمنا اصلا مهم نیست که کامپیوتر مبدا (تماس گیرنده ) IP ولید داشته باشه.

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
سلام توضیح دادم که
من یکی از یوزرها هستم توی شبکه یک IP Valid دارم و می خوام اونو تو شبکه و روی یک از یوزرها ست کنم وپروکسی رو رد کنم
علامت های ***.***.***.*** IP Valid هستن
حالا فرض کنیدمن روی پروکسی سرور هستم یعنی با IP Valid به اینترنت وصل هستم چطوری می تونم به یک IP Valid دیگه در یک شهر دیگه وصل بشم
جه پورتی باید باز باشه
من Remote Desktop رو روش فعال کردم اونور سیستم عاملش XP SP2 هست.
دیگه چی بگم
سوال اولتون هنوز نا مفهومه. اگه میخوای به روشی، proxy server رو دور بزنی، تا وقتی تو اون شبکه هستی، نمیتونی ..

سوال دوم هم Remote_Network جواب دادند

بالا