برگزیده های پرشین تولز

مشكل بلاگر

semahoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. آقا تو را خدا يه نفر بگه اين بلاگر امروز چه مرگشه. چرا مطالب را نصفه نيمه مي فرسته تو شبكه.خود به خود مطالب را سانسور مي كنه. :( ( اين شكلك هم براي اينكه بگم من امروز حسابي از دست اين بلاگر مزخرف داغونم)

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من هم يه جورايي اين مشكل رو قبلا داشتم! يعني وقتي نوشتم زياد بود و از دستورات HTML هم تو POST ها استفاده ميكردم! ناقص ميشد!
بعد هم دكمه EDIT هم خراب ميشه نه؟؟؟
راه حل:
كم گوي و گزديده گوي. چون در !!!

semahoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مرسي از راهنماييتون.ولي مي تونيد به من بگيد حالا با اين مشكل چه كار كنم. من كه زياد هم نمي نويسم آخه. در ضمن " آره حق با شماست. بعضي مواقع edit هم قاط می زنه. ولی الان امروز اصلا مطالب را نصفه می فرسته. البته تگ های html هم داره خب...

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
والا!! راستشو بخواي من هم نتونستم اين مشكل رو درست حل كنم
ولي از رو تجربه فهميدم كه بلاگر با يه سري تگها مثله تگهاي زير[code:1]

<FONT>     <subSCRIPT>        

[/code:1]
مشكل داره! گاهي اوقات هم ممكنه كار كنه ها!! ولي وقتي مثلا كل POST رو ميذاري تو تگ FONT مطمئن باش كه بلاگر قاط ميزنه! حالا چرا خدا ميدونه!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
در مورد قاطي كردن خود بلاگر كه كاريش نميشه كرد! مفت باشه كوفت باشه!
در مورد قاطي كردن دكمه اديت تقصير خودتونه... اگه احيانا كدي رو توي متنتون مينويسن بايد دقت كنيد كه تمام تگها درست بسته شده باشه كه با كدهاي صفحه اديتور خود بلاگر قاطي نشه و صفحه بهم نريزه

semahoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته وقتي دكمه اديت خراب بشه مي شه رفت تو safe mode و كار ها را اونجا انجام داد.بعد برگشت تو حالات عادي. سه سوت درست شده. چون برام همچين مشكلي پيش اومده بود.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
البته وقتي دكمه اديت خراب بشه مي شه رفت تو safe mode  و كار ها را اونجا انجام داد.بعد برگشت تو حالات عادي. سه سوت درست شده. چون برام همچين مشكلي پيش اومده بود.

ايول... من تاحالا اين به ذهنم نرسيده بود و هر سري با ديدن سورس صفحه ميرفتم و شماره مربوط به مطلبي رو كه ايراد داشت رو پيدا ميكردم و دستي اديتش ميكردم

بالا