برگزیده های پرشین تولز

مشكل جديد فارسي يوني كد

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
امروز بعد از نصب ويندوز 98 سكند وقتي وبلاگمو باز كردم ديدم با اينكه سيستم يوني كده ولي فنت ها بهم ريخته . البته ميدنم كه حتما اين مشكل از خودمه ولي نميدونم چطور ميشه حلش كرد.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نظرم برو فونت‌هاي جديد رو - خصوصاً تاهما - از سايت برنارايانه دانلود كن و نصب كن رو دستگاهت. ببين مشكلت حل مي‌شه يا نه.
[left:e79877e6ae]<a href='http://bornaray.com' target='_blank'>http://bornaray.com</a>[/left:e79877e6ae]

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
نيمشه . ميگه فونت تاهما قبلا رو دستگاه هست و نمزاره ريپليس بشه .

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
در ضمن اين مشكل فقط در مورد وبلاگ خودمه .يني با جاهاي ديگه مثلا پستهاي اينجا مشكلي ندارم . راستي چرا بعضيجا هاش دارم . مثلا همين جا كه براي نوشتن پست استفاده ميشه دو تا منو كركرهاي براي اندازه قلم و رنگ قلم هستن كه محتويات توشون كه مثلا نوشته ( پيش فرض) به اين شكا ديده ميشن ( فرض ...يش) يا (متوسط)شده ( ژتوسط)

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
به نظرم بهتره اين كار رو بكني. فونت رو دانلود كن، دستگاهت رو Restart كن و توي Safe Mode بيا بالا. الان بايد بتوني اين كار رو انجام بدي. اول قبلي رو خذف كن و بعد اين رو نصب كن.

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
راستش تو ويندوز 2000 يه بار اين كارو كردم و بعدش ويندوزم از كار افتاد . حالا ميترسم بازم ...

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
من اين كار رو زياد كردم، تو موارد مختلف. حقيقتش از اين آدماي امل هستم كه هنوز كه هنوزه دارم با ويندوز 98 كار مي‌كنم. ولي اگه مي‌ترسي اين كار رو بكني، پس شايد بهتره كه منتظر باشيم تا يكي ديگه از بچه‌ها كه وارد تره، بياد نظرش رو بنويسه، مام ياد مي‌گيريم! ;)

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
ممنون كه توجه داري .

بالا