• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشكل در اجراي فيلم دانلود شده .

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان من يكي دو روز پيش فيلم the book of eli رو دانلود كردم . ولي تو دو part . تو اجراي پارت اول مشكلي ندارم . ولي تو اجراي پارت دوم ارور مي ده . فيلم رو هم با km player اجرا مي كنم . شكل فايل هاي دانلود شده سمت چپ و شكل ارور سمت راست تصويريه كه آپ كردم . لطفا اگه كسي مي دونه راهنمايي كنه . اين فايل ها رو بايد چيكار كنم ؟

فایل های ضمیمه

• untitled2.JPG
    untitled2.JPG
    77.8 KB · نمایش ها: 10

SEXY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من يكي دو روز پيش فيلم the book of eli رو دانلود كردم . ولي تو دو part . تو اجراي پارت اول مشكلي ندارم . ولي تو اجراي پارت دوم ارور مي ده . فيلم رو هم با km player اجرا مي كنم . شكل فايل هاي دانلود شده سمت چپ و شكل ارور سمت راست تصويريه كه آپ كردم . لطفا اگه كسي مي دونه راهنمايي كنه . اين فايل ها رو بايد چيكار كنم ؟

VLC Player رو دانلود کنی درست میشه

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11

فایل avi رو به 001 تغییرنام بدید بعد با HJSplit بهم پیوست کنید.

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
فایل avi رو به 001 تغییرنام بدید بعد با HJSplit بهم پیوست کنید.

نمي دونم چه جوري بايد بگم دمت گرم . ولي به هر حال : دمت گرم . يه ملتي رو از بدبختي بيرون كشيدي . مر30.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

بالا