آژانس هواپیماییexchanging

مشكل در ارتباط با اينترنت

شروع موضوع توسط Mojmos ‏1 اکتبر 2005 در انجمن بایگانی

1. Mojmos

Mojmos کاربر تازه وارد

سلام. من يك مشكل در هنگام اتصال به اينترنت دارم و آن اين است كه بعد از حدود 10 دقيقه ديگر هيچ سايتي لود نمي شود و دسترسي به سايت ها فقط در10 دقيقه ي اول ميسر است . اين مشكل با خاموش و روشن كردن كامپيوتر حل مي شود و من براي 10 دقيقه ي ديگر قادر به استفاده از اينترنت هستم ولي اين مشكل با ديسكانكت شدن و لاگ آف كردن هم حل نمي شود و حتما دستگاه بايد خاموش و روشن گردد

2. Persiana

Persiana مدیر بازنشسته کاربر فعال

اين مشکل شما خيلي شبيه مشکليه که من قبلا داشتم با اين تفاوت که براي من وسط کار يهو مثل اينکه دسکتاپ و تولبار ويندوز رو تغيير بدين (به حالت کلاسيک!) همه چي پشت و رو ميشد و بعد بر ميگشت به حالت اوليه ولي اينترنت مرحوم ميشد، حتي ديسکانکتش هم نميتونستم بکنم و حتما بايد ريستارتش ميکردم ويندوز بدبخت رو (البته اين مشکل رو با بعضي از ISP ها داشتم مثل البرز و چندتاي ديگه). آخر سر مودم رو عوض کردم (چون بعد از نصب سرويس پک 2 ديگه مودمم اينستال نميشد!) و بعد از اون مشکلم حل شد [​IMG] شما هم احتمالا بايد ايراد از مودمتون باشه (مودم مورد دار من Creative بود، البته در عهد بوق هم يه موتورولا داشتم که اونم تو خطوط ديجيتال گير ميکرد!). الان من يه زولتريکس دارم، خيلي ازش خوشم نمياد ولي دست کم ديگه پدر منو درنمياره که هي مجبور به ريستارت بشم. خلاصه که به نظر من ايراد از خود مودمه.

3. persian-earning

persian-earning کاربر فعال درآمد اینترنتی کاربر فعال

به نظر من مشکل از temporary فایل هات است تمام آنها و تمام کوکی هات را پاک کن و کامپیوتر را ریستارت کن درست میشه اگر نشد ویندوزت را عوض کن و اگر نشد isp را عوض کن و اگر باز هم نشد می فهمی که مشکل مودمت است.

4. raminonline

raminonline Registered User

اگه نشد كامپيوترت رو عوض كن. باز اگه نشد بيخيال اينترنت شو. باز اگه نشد ... :lol:

5. persian-earning

persian-earning کاربر فعال درآمد اینترنتی کاربر فعال

:lol: :lol: :lol: آقا رامین قرار نشد تیکه بندازی:lol: :lol: :lol: :lol:

6. Mojmos

Mojmos کاربر تازه وارد

آره احتمالا مودممه .... حالا چي كارش كنم؟مودم را عوض كنم يا از اول نصبش كنم؟

7. appbannerkhuniresbanner
  8. fireboy

fireboy Registered User

اول از راه هاي ساده تر شروع كنيد كه نياز به خرج كردن نباشه. در آخر اگر نتيجه نگرفتين برين سراغ تعويض مودم.

9. Persiana

Persiana مدیر بازنشسته کاربر فعال

منکه مشکلم با عوض کردن مودم حل شد (البته مشکل من فقط تو XP بود و 98 مثل بچه آدم باهاش کار ميکرد!) ولي شايد مشکل شما حتما هم از مودم نباشه، اگه ميشد يه جوري از يکي يه مودم بدون مشکل ميگرفتيد و رو سيستم خودتون ميذاشتين و يه مدت باهاش کار ميکرديد ببينين چه جوريه و مشکلي ديگه نداشتين اونوقت مي تونستيد نتيجه بگيريد که 100% مورد ايراد داره، (حالا مارک مودمتون چي هست؟). يه سري هم برنامه هاي کمکي و تيون آپ و عيب يابي و غيره براي مودم هست (البته من هيچوقت باهاشون کار نکردم!) شايداينا هم بتونن تا حدودي کمک کننده باشن.

10. Mojmos

Mojmos کاربر تازه وارد

ظر فيت مودم را چه جوري بايد بفهميم چقدره؟:blush: