برگزیده های پرشین تولز

مشكل در قانوني كردن ويندوز

soooot

Registered User
لایک‌ها
0
سلام :happy:
من قبلا ويندوز اكس پي پروفشنال 2002 داشتم و از روش زير به راحتي اون رو قانوني كرده بودم :rolleyes:

1. Run regedit and go to:
HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\WPAEvents
on the right double click on "OOBEtimer" and change at
least one digit of this value to deactivate windows.

2. Choose run from start menu and type in this
command:
%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a
to get the activation screen and go to the second
option which is activate by phone.

3. In the new screen choose the option to change
product key, and type in the new product key
(Corporate one only).

4. Close that window, reboot your system and enter the
command in step 2 for the second time to verify your
activation you should see "windows is already
activated".

شماره سريال

B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ-PDP7T

ولي حالا ويندوز اكس پي ميديا سنتر 2005 دارم ولي وقتي در مرحله اول در رجيستري به قسمتي كه رنكش رو قرمز كردم ميرسم اون قسمت وجود نداره ! :(
بايد چيكار كنم ؟ ;)
لطفا كامل توضيح بديد :blush:
ممنون :)

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
کار هم میکرد؟
من که زدم نشد!!!

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
شما برو [ اینجا ] اون فایل را که آپلود کردم دانلود و نصب کن ویندوزت قانونی‌ می‌شه ... !

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
پرهام جان

حجم اين فايل بسيار كم است . اگر امكان دارد محبت كن در جاي ديگري آپلود كن . چون من نتوانستم از RapidShare دانلود كنم .

ممنون

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
داخل همون تاپیک لینک جدید را گذاشتم دوست عزیز ...

soooot

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sam_sami_2000 :
کار هم میکرد؟
من که زدم نشد!!!

بله كار هم ميكرد :rolleyes:
من با اين روش اينترنت اكسپلورر 7 و ويندوز دفندر و مديا پلير 11 رو بدون هيچ مشكلي نصب كردم :happy:
و ويندوزم و آفيسم رو هم از طريق سايت مايكروسافت به راحتي آپديت كردم :)
و هر نرم افزاري رو هم كه ميخواستم خيلي راحت از سايت مايكروسافت دانلود و نصب ميكردم :santa:

به نقل از par_ham :
شما برو [ اینجا ] اون فایل را که آپلود کردم دانلود و نصب کن ویندوزت قانونی‌ می‌شه ... !

ممنون par_ham جان :blush:
ولي شما اونجا نوشي اين نحوه قانوني كردن ويندوز منحصرا به درد آپديت كردن ويندوز ميخوره :(
آيا با اين روشي كه شما معرفي كردي ميشه نرم افزاريهايي مثل اينترنت اكسپلور و يا ويندوز مديا پلير رو نصب كرد ؟ :evo:

هيچ كس نميدونه چطور ميتونم ويندوزم رو از طريقي كه قبلا قانوني كردم قانوني كنم ؟ :cowboy:
راهي براي به وجود آوردن اون قسمتي كه وجود نداره نيست ؟ :rambo:

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
سلام دوست عزیز
به خاطر چه چیزها غصه می خوری؟
تو ویندور مدیا پلیر می خوای من لینک بهت می دم دانلود کن
حتما که نباید از میکروسافت دانلود کنی

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
ولي شما اونجا نوشي اين نحوه قانوني كردن ويندوز منحصرا به درد آپديت كردن ويندوز ميخوره
آيا با اين روشي كه شما معرفي كردي ميشه نرم افزاريهايي مثل اينترنت اكسپلور و يا ويندوز مديا پلير رو نصب كرد ؟

هيچ كس نميدونه چطور ميتونم ويندوزم رو از طريقي كه قبلا قانوني كردم قانوني كنم ؟
راهي براي به وجود آوردن اون قسمتي كه وجود نداره نيست ؟

دوست عزیز من کی‌ این حرف را زدم ! گفتم اگر صرفا برای آپدیت کردن ویندوز می‌خوای میتونی‌ از کرک WGA استفاده کنی‌... اونی‌ که تو اون تاپیک هستش Anti WPA هستش که ویندوز شما را به طور کامل قانونی‌ می‌کنه و انگار ویندوز اصلی‌ داری !
سوالی‌ که جوابش را دادم دوباره نپرس ! همون کرک را دانلود و نصب کن !

soooot

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
به خاطر چه چیزها غصه می خوری؟
تو ویندور مدیا پلیر می خوای من لینک بهت می دم دانلود کن
حتما که نباید از میکروسافت دانلود کنی

قشنگ ، من ويندوز مديا پلير و بقيه نرم افزار هاي مايكروسافت رو روي كامپيوترم دارم هم از اون نوعيشون رو كه روي ويندوز غير قانوني نصب ميشن هم اون نوعي كه فقط روي ويندوز هاي قانوني نصب ميشن ولي ميخواستم ويندوزم قانوني باشه تا مثلا راحت بتونم ويندوز دفندر رو آپديت كنم و ... :wacko:

به نقل از par_ham :
دوست عزیز من کی‌ این حرف را زدم ! گفتم اگر صرفا برای آپدیت کردن ویندوز می‌خوای میتونی‌ از کرک WGA استفاده کنی‌... اونی‌ که تو اون تاپیک هستش Anti WPA هستش که ویندوز شما را به طور کامل قانونی‌ می‌کنه و انگار ویندوز اصلی‌ داری !
سوالی‌ که جوابش را دادم دوباره نپرس ! همون کرک را دانلود و نصب کن !

ببخشيد اشتباه شد :blush:
ميرم امتحان كنم ببينم كار ميكنه يا نه :rolleyes:
فايل رو از حالت زيپ خارج كنم و اجرا كنم ديگه ، آره ؟ ;)
ممنون :happy:

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
بل دوست عزیز از حالت آرشیو خارج کن و فایل اصلی‌ را اجرا کن ، دو تا اینتر هم بزنی‌ تموم می‌شه !

soooot

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از par_ham :
بل دوست عزیز از حالت آرشیو خارج کن و فایل اصلی‌ را اجرا کن ، دو تا اینتر هم بزنی‌ تموم می‌شه !

دقيقا همين كار رو كردم و بعدش هم كامپيوتر رو ريست كردم :blink:
و دقيقا ويندوزم قانوني نشد :(

ضمنا من موقع نصب ويندوز هيچ شماره سريالي وارد نكردم و اصلا موقع نصب از من شماره سريال نخواست :wacko:

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
عجیب ! اولین نفری هستی‌ که میبینم مشکل داره ! پس تنها راه همون استفاده از کرک WGA هستش ، داخل سایت دنیای ای تی‌ تاپیک در مورد Validate کردن ویندوز هستش ، اونجا آخرین کرک WGA را میتونی‌ پیدا کنی‌ که راحت میتونی‌ ویندوز را قانونی‌ کنی‌ ...

پ.ن : البته زمانی‌ که WGA آپدیت بشه باید برخلاف کرک WPA منتظر نسخه به روز باشی‌ ...

soooot

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از par_ham :
عجیب ! اولین نفری هستی‌ که میبینم مشکل داره ! پس تنها راه همون استفاده از کرک WGA هستش ، داخل سایت دنیای ای تی‌ تاپیک در مورد Validate کردن ویندوز هستش ، اونجا آخرین کرک WGA را میتونی‌ پیدا کنی‌ که راحت میتونی‌ ویندوز را قانونی‌ کنی‌ ...

پ.ن : البته زمانی‌ که WGA آپدیت بشه باید برخلاف کرک WPA منتظر نسخه به روز باشی‌ ...

ممنون ولي وقتي اون فايل رو اجرا كردم اون قسمتي كه در رجيستري وجود نداشت به وجود اومد و تمام مراحل رو همونجوري كه در پست اول اين تايپيك نوشتم درست مثل دفعه قبل كه ويندوز قبليم رو قانوني كردم انجام دادم ولي در آخر شماره سريال رو ازم قبول نكرد حدود ده تا شماره سريال ديگه هم از اين ور و انور پيدا كردم و زدم ولي قبول نكرد :(
شما شماره سريال معتبر براي اكتيو كردن ويندوز اكس پي مديا سنتر 2005 نداري ؟ :rolleyes:

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
جالبه ، دوست عزیز هیچکدوم از راه حل هایی‌ که من به شما معرفی‌ کردم نیاز به وارد کردن سریال نداره ! یکدوم را امتحان کنی‌ ضرر نداره مشکل اینه که یکم وقت نمیزاری اون تاپیک را بخونی‌ در سایت من !

soooot

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از par_ham :
جالبه ، دوست عزیز هیچکدوم از راه حل هایی‌ که من به شما معرفی‌ کردم نیاز به وارد کردن سریال نداره ! یکدوم را امتحان کنی‌ ضرر نداره مشکل اینه که یکم وقت نمیزاری اون تاپیک را بخونی‌ در سایت من !

خوب اولين راه حلي رو كه داديد رو كه امتحان كردم كه :happy:
لطفا لينك تايپيكهايي رو كه ميگيد بديد :blush:
ضمنا من براي آپديت ويندوز هيچ مشكلي ندارم و ويندوزم از طريق آپديت اتوماتيك كاملا آپديت شده ولي ميخوام ويندوزم قانوني باشه تا بتونم كارهاي ديگه هم باهاش بكنم :blink:
بعدش هم من ميخوام مثل روش قبليي كه ويندوزم رو باهاش قانوني كرده بودم يك بار براي هميشه اون رو قانوني كنم نه اينكه دائم مجبور باشم از كرك هاي جديد براي ويندوز استفاده كنم :wacko:
و وقتي هم كه ويندوزم قانوني شد بتونم از تمام امكانات ويندوز قانوني استفاده كنم نه فقط آپديت ويندوز ;)
ممنون :)

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
دوست عزیز اگر برای همیشه می‌خوای تنها راه استفاده از WPA هستش که میگی‌ مشکل داری * به عنوان اولین نفری که دیدم مشکل داره ! * اگر می‌خوای دانلود از سایت مایکروسافت داشته باشی‌ [ این تاپیک ] را ببین و در حال حاضر با نصب کرک Windows Cracked Hotfix KB905474 v1.5.540.0 مشکلت با کرک شدن WGA حل می‌شه !

soooot

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از par_ham :
دوست عزیز اگر برای همیشه می‌خوای تنها راه استفاده از WPA هستش که میگی‌ مشکل داری * به عنوان اولین نفری که دیدم مشکل داره ! * اگر می‌خوای دانلود از سایت مایکروسافت داشته باشی‌ [ این تاپیک ] را ببین و در حال حاضر با نصب کرک Windows Cracked Hotfix KB905474 v1.5.540.0 مشکلت با کرک شدن WGA حل می‌شه !
ممنون ، ولي همونطور كه قبلا هم گفتم من ميخوام يه بار براي هميشه ويندوزم رو قانوني كنم و از همه امكانات ويندوز قانوني هم استفاده كنم :rolleyes:
لطفا اگر براتون ممكنه يه شماره سريال معتبر براي ويندوز مديا سنتر 2005 بديد :blush:

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
آقا این کار ممکن نیست
میکروسافت جلو راه های قانونی کردن رو می گیری و شما هی باید از راه دیگه ویندوز رو قانونی کنین
و سریال نامبری نیست که معتبر باشه چون در صورتی که با 1 سریال نامبر 2 نفر کار کنن به محضی که میکروسافت بفهمه
سریال نامبر رو جزو سریال نامبر تقلبی میشناسه

soooot

Registered User
لایک‌ها
0
آقا این کار ممکن نیست
میکروسافت جلو راه های قانونی کردن رو می گیری و شما هی باید از راه دیگه ویندوز رو قانونی کنین
و سریال نامبری نیست که معتبر باشه چون در صورتی که با 1 سریال نامبر 2 نفر کار کنن به محضی که میکروسافت بفهمه
سریال نامبر رو جزو سریال نامبر تقلبی میشناسه

توي يه فروم ديگه از همون راهي كه در پست اول اين تايپيك نوشته شده و از طريق همون شماره سريال شونصد نفر ويندوزشون رو بدون هيچ مشكلي قانوني كردن ;)
ويندوز قبلي خودم رو هم كه از همون طريق قانوني كرده بودم هيچ وقت شماره سريالش باطل نشد و هيچ وقت به مشكل بر نخورد :rolleyes:

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
سلام soooot جان
بله sp2 من خودم هم serial number اصلش رو دارم و کار میکنه
اتفاقا تو همین فروم پیدا کردم ولی media center رو تا حالا serial number اصلش رو ندیدم
راستی اون فرومی که میگی پی سی ورلد هست؟؟؟؟؟

بالا