برگزیده های پرشین تولز

مشكل در قانوني كردن ويندوز

soooot

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sam_sami_2000 :
سلام soooot جان
بله sp2 من خودم هم serial number اصلش رو دارم و کار میکنه
اتفاقا تو همین فروم پیدا کردم ولی media center رو تا حالا serial number اصلش رو ندیدم
راستی اون فرومی که میگی پی سی ورلد هست؟؟؟؟؟

بله اون فروم پي سي ورلد هست :happy:
اونجا هم فقط كسايي كه مديا سنتر 2005 داشتن مشكل پيدا كردن و بقيه خيلي راحت تونستن از اين راه ويندوزشون رو براي هميشه قانوني كنن :rolleyes:

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
منکه بالاخره دلمو به دريا زدم و اون WPA Killer رو نصب و اجرا کردم، ولي ظاهرا تا اون پلاگين شناسايي رو دانلود نکنم باز کاري نميشه کرد، حالا من دارم ميرم که اونو دانلود کنم، ميگن مرگ يک بار، شيون هم يه بار، يا اين کارو مي کنم و مشکلش حل ميشه يا گند زده ميشه به کل سيستم!

راستي اگه يه وقت Validation failed شد ديگه کار از کار گذشته و نميشه دوباره انگولکش کرد؟ اين WGA رو حالا که من اون WPA Killer رو نصب کردم رو هم ميشه استفاده کرد؟

اميدوارم حالا کاري نکنم که بعدا پشيمون شم بگم اين چه کاري بود که کردي، ويندوز وليديتد مي خواستي چکار
girl_wacko.gif

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
بله اون فروم پي سي ورلد هست
اونجا هم فقط كسايي كه مديا سنتر 2005 داشتن مشكل پيدا كردن و بقيه خيلي راحت تونستن از اين راه ويندوزشون رو براي هميشه قانوني كنن
راهی‌ نداره دوست عزیز که ویندوز مدیا سنتر را به طور کامل کرک کنی‌ و قانونی‌ بشه !

منکه بالاخره دلمو به دريا زدم و اون WPA Killer رو نصب و اجرا کردم، ولي ظاهرا تا اون پلاگين شناسايي رو دانلود نکنم باز کاري نميشه کرد، حالا من دارم ميرم که اونو دانلود کنم، ميگن مرگ يک بار، شيون هم يه بار، يا اين کارو مي کنم و مشکلش حل ميشه يا گند زده ميشه به کل سيستم!
اگه از ویندوز های XP به جز مدیا سنتر استفاده می‌ کنید ویندوز کرک می‌شه و نیاز به نصب هیچ کرک اضافه نیست !

راستي اگه يه وقت Validation failed شد ديگه کار از کار گذشته و نميشه دوباره انگولکش کرد؟
اگه WPA جواب نداد از WGA استفاده کن !

بالا