برگزیده های پرشین تولز

مشكل در لحيم كاري روي سطوح فلزي

BraveKnight

Registered User
لایک‌ها
1
خوب چسبوندن یک سیم پشت یک ولوم 6 روز ، نمی خوام روحیه اتون رو خراب کنم ولی فکر کنم 70 سالگی پروژه اتون تموم شه !:p

:lol:
بابا شوخي ميكنم. ديگه انقدر ما رو چيز نكنيد :D
گفتم كه گرفتار شدم. چند شب ساعت 11، 12 ميرسيدم خونه وقت نميكردم.
راسش پروژه ديگه‌اي داشتم كه به اينجا كشيده شد. اون تموم شده. يه آمپلي فاير بود. تازه‌ام يه روزه تمومش كردم :p
اينم واس گيتارم بود كه ولومش رو ميخواستم عوض كنم. ;)

گفتم دور هم يه خرده ... آره ... :lol:

ولي خوب كلاً تو لحيم كاري زياد دقت نميكنم. هميشه هم اينجور موارد كه پيش ميومد همين طوري سمبل ميكردم ميرفت. اما اين سري گفتم يه راهنمايي بگيرم از دوستان.
ممنون

Last edited:

Mehrdad001

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
0
چسبيد.
4.gif

بايد اين پيروزي رو جشن بگيريم...
maniac.gif

خوشحالم كه دوستان رو از نگراني درآوردم. :D

:wub::wub::wub::upsided::upsided::upsided:

bliss.gif
cancan.gif
bighug.gif
Just_Cuz_13.gif

3422

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام و خسته نباشید

من یه برد مانیتور دارم که چنتا از مقاومتای روش سوخته بود به همین دلیل برد هم یکم سوختگی داشت - حالا که میخوام مقاومتا رو بچسبونم رو برد لحیم بهش نمیچسبه فقط لحیم میچسبه به سر هویه . خواستم ببینم باید چکار کنم که بتونم مقاومتها رو بچسبونم . البته یبارش مقاومت چسبوندم ولی بد شدم اومدم با قلع کش لحیمو بکنم که یه تیکه کوچولو لاک روی برد همون قسمت مقاومت کنده شد . ممنون میشم اگ راهنمایی بفرمایید

باتشکر

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41
با عرض سلام و خسته نباشید

من یه برد مانیتور دارم که چنتا از مقاومتای روش سوخته بود به همین دلیل برد هم یکم سوختگی داشت - حالا که میخوام مقاومتا رو بچسبونم رو برد لحیم بهش نمیچسبه فقط لحیم میچسبه به سر هویه . خواستم ببینم باید چکار کنم که بتونم مقاومتها رو بچسبونم . البته یبارش مقاومت چسبوندم ولی بد شدم اومدم با قلع کش لحیمو بکنم که یه تیکه کوچولو لاک روی برد همون قسمت مقاومت کنده شد . ممنون میشم اگ راهنمایی بفرمایید

باتشکر
درود

یکم روغن لحیم بزنید شاید بهتر شد.

بالا