برگزیده های پرشین تولز

مشكل در مورد پوشه ساختن براي هر كتگوري

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احسان يه راهنما نوشته بود در آدرس زير :
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=58254&postcount=2
كه ميشد كتگوري ها رو توي يك پوشه ريخت . دو تا مشكل . اول اينكه اين اصلا كار نمي كند و دوم اينكه اگر كار هم بكند نمي شود ديگر اسامي كتگوري ها را فارسي نوشت چون احسان اينجا گفته كه بايد جلوي فيلد كتگوري توي تنظيمات اون كد رو قرار بدهيم در صورتي كه اگر بخواهيم كتگوري را فارسي بكنيم و در عوض از روي بخش توضيحات اسم كتگوري را بخواند بايد در آن فيلد يك كد ديگر بگزاريم . اين مشكل رو چه جوري ميشه حل كرد ؟

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
خب دوست من
كافيه هر جا كه مي خواستي <$MTEntryCategory$> يا <$MTCategory$> بگذاري، <$MTEntryCategoryDescription$> يا <$MTCategoryDescription$> رو جايگزين كني و CategoryDescription رو اسم انگليسي بگذاري

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از Nicnam :
خب دوست من
كافيه هر جا كه مي خواستي <$MTEntryCategory$> يا <$MTCategory$> بگذاري، <$MTEntryCategoryDescription$> يا <$MTCategoryDescription$> رو جايگزين كني و CategoryDescription رو اسم انگليسي بگذاري
كاملا درسته

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
خب دوست من

البته يه كمي ممكنه اشكال پيش بياد .. ببينيد MTEntryCategory داخل MTEntries معنا دار هست و در مقابل MTCategoryDescription داخل MTCategories معنادار هست و به عنوان مثال شما اگر بيايد در يک تمپليت مووبل تايپ هرجا که MTEntryCategory هست به جاش MTCategoryDescription به کار ببريد مطمئنا به پيغام خطا برميخوريد (آزمايش کنيد) مگر اينکه خود اون MTEntries داخل يک MTCategories قرار گرفته باشه و در واقع کانکست فعلي و جاري کانتکست کتگوري باشه..

راه حلش اينه که هرجا MTEntryCategory به کار رفته شما به اين ترتيب جايگزيني رو انجام بدي:

1- اون تگ رو حذف کنيد (چشم بسته غيب گفتم!)
2- به جاي اون تگ يک کانتينر تگ باز کنيد به نام MTEntryCategories (اين کانتينرتگ هست و اخرش ies داره دقت کنيد که با MTEntryCategory اشتباه نگيريدش اون يه چيز ديگس)
3- داخل کانتينرتگي که باز کردين تگ MTCategoryDescription رو قرار بدين..

در اين حالت ديگه نبايد ارور بده چرا ؟ چون به کمک MTEntryCategories شما ميتونيد به کليه اطلاعات مربوط به کتگوري ها مختلف يک Entry اشاره کنيد من جمله Description اون ..

- از روشي که اشاره کردم متاسفانه فقط زماني ميشه استفاده کنيد که هر مطلب فقط به يک کتگوري مرتبط باشه و گرنه دو تا Description براي شما ظاهر ميشه!! ولي خوب به هر حال راه حل دوستمون هم منجر به ارور ميشه و چاره ي ديگه اي نيست.

- در مطلبي که من نقل قول کردم به تگي اشاره شده به نام MTEntryCategoryDescription که ما اصلا همچين تگي نداريم (آزمايش بفرماييد) ولي اگر اين تگ رو داشتيم اين مشکلات بالا ديگه نبود :)

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
- در مطلبي که من نقل قول کردم به تگي اشاره شده به نام MTEntryCategoryDescription که ما اصلا همچين تگي نداريم (آزمايش بفرماييد) ولي اگر اين تگ رو داشتيم اين مشکلات بالا ديگه نبود
آقا راست مي گي ها!
اصلا يادم نبود! شرمنده كه داشتم ملت رو تو دردسر مي انداختم. خب پس لازمه جاي <$MTEntryCategry$> اين جايگزين بشه:
کد:
<MTEntryCategories><$MTCategoryDescription$></MTEntryCategories>
به بسته شدن كد <MTEntryCategories> دقت كن. چون اگه نبندي، خطا مي گيره و كار نمي كنه

بالا