برگزیده های پرشین تولز

مشكل در نصب phpnuke

adham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چیز زیادی از PHPNuke نمی دونم برای همین امکان داره سوالام بچه گانه باشه . ببخشید اگر اینجوریه ...
من ورژن 7.2.0 فارسی رو از ایران پورتالز دانلود کردم . اوونو روی locallhost نصب کردم . در ضمن از easyphp برای locallhostاستفاده می کنم .
مشکل توی نصبش هم داشتم. اما هر جور بوده حالا index باز میشه . اما یه سری error میده که همه رو توی همون index نشون میده . یعنی همه پیغامهای خطا توی همون صفحه ظاهر میشه و کلی شلوغ پلوغ میکنه صفحه رو .
مشکل دیگه اینه که لغات فارسی نیست . یعنی اصلا انگار نه انگار که مثلا نیوک فارسی شده .مربوط به encoding هم نیست . هر چی عوض میکنمش باز هم درست نشون داده نمیشه .
و اینکه ارور ها اینجوریه...
مثلا :

Notice: import_request_variables(): No prefix specified - possible security hazard in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\mainfile.php on line 23

Notice: Constant _YOUHAVE already defined in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\language\lang-english.php on line 158

Notice: Undefined variable: file in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\index.php on line 36

Notice: Undefined index: 2 in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\mainfile.php on line 123

Notice: Undefined variable: modpath in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\index.php on line 49

Notice: Use of undefined constant admin - assumed 'admin' in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\mainfile.php on line 82

Notice: Constant _ADD already defined in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\modules\News\language\lang-english.php on line 91

Notice: Undefined variable: op in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\modules\News\index.php on line 168

Notice: Undefined variable: new_topic in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\modules\News\index.php on line 171

Notice: Undefined variable: PHP_SELF in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\header.php on line 15

Notice: Undefined index: 1 in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\mainfile.php on line 401

Notice: Undefined offset: 2 in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\mainfile.php on line 403

Notice: Undefined offset: 1 in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\mainfile.php on line 296

Notice: Undefined index: 2 in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\mainfile.php on line 123

Notice: Undefined variable: PHP_SELF in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\includes\meta.php on line 15

Notice: Undefined variable: PHP_SELF in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\includes\javascript.php on line 15

Notice: Undefined variable: op in d:\easyphp1-7\www\nuke\html\banners.php on line 323​

یه نکته بگم . من خیلی گشتم در مورد مشکلی که داشتم . اما خوب راه حلی پیدا نکردم . حتی توی خود phpnuke.org بخش how to رو زیرورو کردم . اما را حل ارایه نکرده بود . گفته بود warning ها رو off کنید .

بعد هم این که خواهشا اگر کسی میتونه کمکی بکنه ، مطلبش رو کامل بگه تا حداقل ما کوچیکترها هم بتونیماستفادهکنیم . ممنون میشم.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
فکر کنم این اپاچیت مشکل داره! مال منم همین طور بود ولی کسی نتونست درستش کنه! با ایزی پی اچ پی تا اونجا که من امتحان کردم فقط ipb-phpbb-xoops-exoops-cgphpnuke.. کار می کنند! باقی معمولا از همین خطاها می دند!

adham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

راستي من مشكلم حل شد . ولي هنوز مشكوكم . اومدم همون طور كه توي خود سایت phpnuke.org گفته بود توي php.ini دستكاري كردم . و نشون دادن notice ها را غيرفعال كردم . مشكل كاملا حل شده اما من هنوز يه جورايي ناراحتم . چون ميدونم notice هست اما نشون نميده . منظورم واضحه ؟

نكته بعد اينكه حالا كه دارم روي كامژيوتر خودم نصب ميكنم . چه جوري ميتونم براي يوزر تعريف كنم ؟
از توي خود سايت كه ارور ميده ميگه نمي تونه به پورت 25 كانكت شه .

در ضمن ممنونم كه جواب دادين

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
کجاها رو دستکاری کردی؟؟؟ دقیق بگو! چون من و چندتا دیگه هم همین مشکلو داشتیم!
برا ثبت یوزر هم ارسال لینک فعال سازی رو ببند و کاری کن که به محض ثبت نام ! ای دی فعال بشه

adham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
کجاها رو دستکاری کردی؟؟؟ دقیق بگو! چون من و چندتا دیگه هم همین مشکلو داشتیم!
برا ثبت یوزر هم ارسال لینک فعال سازی رو ببند و کاری کن که به محض ثبت نام ! ای دی فعال بشه

سلام :
ببين برو توي php.ini . بعد اين كد رو پيدا كن :

error_reporting =

مقدار مقابلش رو به صورت زير تنظيم كن .
error_reporting = E_ALL & ~E_NOTICE

توي help همون كد . منظورم كد نته . نوشته . متوجه ميشي.

چه جوري ببندم ؟ :blush:

adham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا یهسوال هنوز برای من مونده . درسته که نیوک ران میشه ، اما اون نوتیس ها وجود داره اما نشون داده نمیشه . مشکلی نداره ؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بگرد تو کنترل پنل ناک User Info Settings--------

Select activation type of newly registered users

رو رویه activate automatically بزار

adham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

مرسي :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از adham :
سلام-ولی من هنوز مشکل اخطار ها رو دارم!!!!!!!!هرچند کارمیکنه!!

adham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به هر حال ابنو مينويسم كه تاژيك بدون جواب نمونه .
من كه بي خيال phpnuke شدم . رفتم سراغ بقیه cms ها . !!!!!1

adham

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
سلام-ولی من هنوز مشکل اخطار ها رو دارم!!!!!!!!هرچند کارمیکنه!!
اخطارهاتو نشون که نمیده . میده ؟
بعد در ضمن مال من توی فروم هاش هم مشکل داشت .
:wacko:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
بهترین کارو کردی چون ناک از لحاظ امنیت سوراخ سوراخه!!!!!! منم php.ini رو جاشو عوضی پیدا کرده بودم و تو مسیر ایزی پی اچ پی هست
ولی من xoops نصب دارم یه نگاه به سایت من بکن ببین خوشت میاد و فروم پیش فرضشو با ipb عوض کردم!!

بالا