برگزیده های پرشین تولز

مشكل در پرشدن حافظه داخلي گوشي 3230

1irani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به هم دوستان
راستش چند روز پیش یک گوشی 3230 نوکیا خریدم. اما حالا یک مشکل کوچیک دارم. یکی از دوستان چند تا فایل رو برام با بلوتوث ارسال کرده که در قسمت inbox مسیج قرار گرفته و حالا هی ارور میده که کارت حافظه داخلی خود تلفن پر شده و اطلاعات رو پاک کن. می خواستم بدونم آیا راهی داره که من محل ذخیره مسیج ها و فایلهایی که با بلوتوث گرفتم رو به مموری کارت تغییر بدم. من تمام منو های موبایلم رو زیر و رو کردم اما هیچ چیز پیدا نکردم. لطفاً کمک کنید.توی قسمت Help گوشی دیدم نوشته برای اینکار باید بری به Messege / Setting بعد scroll کنی پایین روی Other و اونجا این امکان وجود داره! ولي وقتی امتحان کردم دیدم این option نیست! حالا شما مي گيد چه كار كنم. :blush:

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از 1irani :
سلام به هم دوستان
راستش چند روز پیش یک گوشی 3230 نوکیا خریدم. اما حالا یک مشکل کوچیک دارم. یکی از دوستان چند تا فایل رو برام با بلوتوث ارسال کرده که در قسمت inbox مسیج قرار گرفته و حالا هی ارور میده که کارت حافظه داخلی خود تلفن پر شده و اطلاعات رو پاک کن. می خواستم بدونم آیا راهی داره که من محل ذخیره مسیج ها و فایلهایی که با بلوتوث گرفتم رو به مموری کارت تغییر بدم. من تمام منو های موبایلم رو زیر و رو کردم اما هیچ چیز پیدا نکردم. لطفاً کمک کنید.توی قسمت Help گوشی دیدم نوشته برای اینکار باید بری به Messege / Setting بعد scroll کنی پایین روی Other و اونجا این امکان وجود داره! ولي وقتی امتحان کردم دیدم این option نیست! حالا شما مي گيد چه كار كنم. :blush:

خير دوست عزيز چنين گزينه تا به حا وجود نداشته ( اينطور كه من ديدم ) و شما ميتونيد حداكثر تا ظرفيت خالي حافظه داخلي گوشيتون با بلوتوث فايل بگيريد ! حال اگر دوستاني كه 3230 دارند فكر كنم بهتر بدونند اين گزينه وجود داره يا نه .

sfouladi

Registered User
لایک‌ها
4
نه چنين گزينه‌اي نيست، مگر اينكه نرم‌افزاري اينكارو بكنه

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خيليم سادست برو تو قسمت messaging بعد options بعد setting بعد other بعد تو قسمت memory in use ميتوني مشخص كني message ها رو كجا بريزه بعد كه بزني رو مموري كارت ازت ميپرسه ميخواي message هارو تو مموري انتقال بدي من همين الان رو 6600 كتلتم تو قسمت inbox message حداقل 100 مگ فايل دارم مگه اين امكانو نوكيا از رو 3230 برداشته باشه كه خيلي بعيده خيلي ديوونه كه نيست نوكيا شايد جاي اين منو رو عوض كرده ولي امكانش باور كن خيلي كمه اون گوشياي سوني اريكسونه كه همچين مشكلي داره

kingehp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم چند روز پیش از جناب سایرکس سوال کردم برا همچین نرم افزاری که ایشونم گفتن نه نیست!
من خودمم این مشکلو دارم بهتره فیلایی حجیمو از کامپیوتر به ام ام سی بریزیم!

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
تا به حال چنين نرم افزاري تا اونجا كه من اطلاع دارم براي گوشي هاي سيمبين ساخته نشده اما اين مشكل تا حدودي براي گوشي هاي جديد از جمله 3230 يا 6630 حل شده ... از آنجايي كه بزرگترين فايلي كه شما ممكنه از طريق بلوتوث براي شخص ديگري ارسال كنيد ممكن است يا تصويري باشه يا صوتي و از آنجايي كه ظرفيت فايلهاي صوتي ام پي تري تقرايبا 4 الي 6 مگ هست و همينطور فايلهايي تصويري گوشي هاي جديد حاوي 10 مگ حافظه داخلي بوده و شما تا زماني كه اين مقدار از حافظه تان خالي باشه به راحتي ميتونيد اين فايلها رو دريافت كنيد . پس ذكر اين نكته ضروريست كه هر موقع چيزي با بلوتوث براي شما ارسال شد اولين كاري كه ميكنيد اينه كه اون رو روي MMC خودتون ذخيره كنيد و اون پيغام بلوتوث رو پاك كنيد و همينطور برنامه ها رو روي MMC اينستال كنيد . تا هميشه حافظه داخلي شما خالي بموه . :happy:

بالا