آژانس هواپیمایی
tanki

مشكل عجيب با دوربين پاناسونيك (تصوير سياه مي ايد)

شروع موضوع توسط meka1 ‏2 ژوئن 2007 در انجمن عکس و عکاسی

1. meka1

meka1 Registered User

سلام ممنون از اينكه مي خوان به من كمك كنيد
    بنده يك دوربين فيلمبرداري مدل panasonic mini dv NV-ds50 دارم جديدا مشكل پدا كرده بعضي وقت ها كه روشن مي كنم اصلا تصوير نشون نميده وفقط تصوير سياه است وبايد يك بار خاموش كنم وباز دوباره روشن كنم ويا چند دقيقه خاموش كنم وبعد روشن كنم يا اصلا بعضي موقع ها اصلا هميشه وقتي روشن ميكنم تصرير سياه روي مانيتور نشون ميده وتصوير ندارم ايراد از چي هست :blink:
    مشكل 2- تنظيم نور اتوماتيكش به هم خورده وتوي افتاب اصلا همه چيز سفيد مي افته در صورتي كه روي گزينه تنظيم اتوماتيك است وتنظيمات نور ش هم نرمال است ايراد اين از كجاست
    يك دنيا ممنون
    منتظر پاسخ هايتان هستم:D

2. Smiley

Smiley Registered User

سلام دوست عزيز وقتي كه مونيتور يا ال سي دي تون تصوير سياه نشون ميده از توي چشمي دوربين ميتونين تصوير رو ببينين ؟!

و در مورد تنظيم نور من فكر ميكنم كه نوردهي تونو خيلي زياد كردين به حدي كه عكسهاتون اينطوري ميشه :)

3. meka1

meka1 Registered User

از توي چشمي هم سياه نمشون ميده اصلا تصوير فقط سياه است
    همچنين نو ردهي هم تنظيم است واز گزينه منو همش روي نرمال است البته من فكر كنم از وقتي كه يه نوار توي خود دوربين بود كه فكر كنم براي تمييز كردن هد بود را گذاشتم اين طوري شده وتوي افتاب سفيد نشون ميده
    كمك كنيد:wacko:

4. Smiley

Smiley Registered User

اخ آخ ! من فكر كردم دوربين عكاسيه :happy: اولشو خوب نخونده بودم كه نوشتين فيلم برداري ... بهتره ببرين نمايندگي ! اينطوري كه شما ميگين فكر نكنم تنظيماتش دست خورده باشه :hmm:

5. mo_ho321

mo_ho321 کاربر تازه وارد

:f34r::eek::blink:

6. mmft

mmft Registered User

من همچين مشكلي براي دوربين عكاسيم به وجود اومد گويا سنسور لنزش سوخته بود. بردمش سوني و رايگان برام درستش كردن با اينكه گارانتيش هم تموم شده بود و كلا خريد ايران نبود ... تنها موردي توي عمرم بود كه حال كردم از يك گارانتي بي عيب و نقص

7. خرید بیت کوین
  8. sahrox5

sahrox5 کاربر تازه وارد

با اسپری (گپ)های (هد) را بشوی _ والا احتمالا یکی (گپ)ها لب پر شده _تعویض بشه

avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانیتبلیغات در گوگل