برگزیده های پرشین تولز

مشكل عجيب با دوربين پاناسونيك (تصوير سياه مي ايد)

meka1

Registered User
لایک‌ها
189
سلام ممنون از اينكه مي خوان به من كمك كنيد
بنده يك دوربين فيلمبرداري مدل panasonic mini dv NV-ds50 دارم جديدا مشكل پدا كرده بعضي وقت ها كه روشن مي كنم اصلا تصوير نشون نميده وفقط تصوير سياه است وبايد يك بار خاموش كنم وباز دوباره روشن كنم ويا چند دقيقه خاموش كنم وبعد روشن كنم يا اصلا بعضي موقع ها اصلا هميشه وقتي روشن ميكنم تصرير سياه روي مانيتور نشون ميده وتصوير ندارم ايراد از چي هست :blink:
مشكل 2- تنظيم نور اتوماتيكش به هم خورده وتوي افتاب اصلا همه چيز سفيد مي افته در صورتي كه روي گزينه تنظيم اتوماتيك است وتنظيمات نور ش هم نرمال است ايراد اين از كجاست
يك دنيا ممنون
منتظر پاسخ هايتان هستم:D

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز وقتي كه مونيتور يا ال سي دي تون تصوير سياه نشون ميده از توي چشمي دوربين ميتونين تصوير رو ببينين ؟!

و در مورد تنظيم نور من فكر ميكنم كه نوردهي تونو خيلي زياد كردين به حدي كه عكسهاتون اينطوري ميشه :)

meka1

Registered User
لایک‌ها
189
سلام دوست عزيز وقتي كه مونيتور يا ال سي دي تون تصوير سياه نشون ميده از توي چشمي دوربين ميتونين تصوير رو ببينين ؟!

و در مورد تنظيم نور من فكر ميكنم كه نوردهي تونو خيلي زياد كردين به حدي كه عكسهاتون اينطوري ميشه :)

از توي چشمي هم سياه نمشون ميده اصلا تصوير فقط سياه است
همچنين نو ردهي هم تنظيم است واز گزينه منو همش روي نرمال است البته من فكر كنم از وقتي كه يه نوار توي خود دوربين بود كه فكر كنم براي تمييز كردن هد بود را گذاشتم اين طوري شده وتوي افتاب سفيد نشون ميده
كمك كنيد:wacko:

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
از توي چشمي هم سياه نمشون ميده اصلا تصوير فقط سياه است
همچنين نو ردهي هم تنظيم است واز گزينه منو همش روي نرمال است البته من فكر كنم از وقتي كه يه نوار توي خود دوربين بود كه فكر كنم براي تمييز كردن هد بود را گذاشتم اين طوري شده وتوي افتاب سفيد نشون ميده
كمك كنيد:wacko:
اخ آخ ! من فكر كردم دوربين عكاسيه :happy: اولشو خوب نخونده بودم كه نوشتين فيلم برداري ... بهتره ببرين نمايندگي ! اينطوري كه شما ميگين فكر نكنم تنظيماتش دست خورده باشه :hmm:

mo_ho321

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:f34r::eek::blink:

mmft

Registered User
لایک‌ها
58

sahrox5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها