برگزیده های پرشین تولز

مشكل فونت

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
سلام خدمت همه
من چند وقت پيش يه فلش ساختم كه خيلي هم عالي بود . اما كامل نبود و يه قسمت هايي باقي مونده بود .
خيلي وقت بود سراقش نرفته بودم . الان بعد 2 ماه رفتم سراقش . فايل swf هيچ مشكلي نداشت اما وقتي از رو cd كه رايتش كرده بودم اوردمش رو hard تماممممممممممممممممممممم فونتها به هم ريخته بودن :eek: :( .
درب و داغون شده بود . اصلا وقتي اين فايل swf جديد رو اجرا ميكردي حالت بد مي شد . خلاصه من موندم كه چي كار كنم . اين فلش هم واسم خيلي حياتيه . اگه كسي ميتو كمكم كنه ممنون ميشم . من اين فلش رو تو ويندوز xp و با فارسي نويس مريم ساختم .

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من زياد در زمينه فلش وارد نيستم ولي خب وقتي فايلها قديم درست بودن و الان ديگه درست نيستن لابد شما يه سري از فونتهايي كه قديم داشتي رو الان نداري. دوباره اون فونتها رو نصب كن. در ضمن فايل swf یه چیزی تو مایه های عکس است. یعنی مستقل از فونت است.

night wolf

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از ehsan :
من زياد در زمينه فلش وارد نيستم ولي خب وقتي فايلها قديم درست بودن و الان ديگه درست نيستن لابد شما يه سري از فونتهايي كه قديم داشتي رو الان نداري. دوباره اون فونتها رو نصب كن. در ضمن فايل swf یه چیزی تو مایه های عکس است. یعنی مستقل از فونت است.

مرسي كه جواب دادي :)
اما داداش من همه فونتها رو دوباره هم نصب كردن . اما يچ فايدهاي نداشت . تمام كاراي عادي كه به ذهن برسه انجام دادم . اما نشد كه نشد .
واسه كسي اين مشكل پيش نيومده ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

shadow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام . علت دقيق اين مسئله را درست نمي دانم اما وقتي با پارسا و فونت IPT كار كردم اين مشكل گاهي پيدا مي شد اما با فارسي نويس مريم خير . به هر حال مهم فارسي نويس نيست . شما نوشته ها و متن ها را به گرافيك سيمبل تبديل كنيد . حجم اضافه نمي شود و اطمينان خواهي داشت . راستي در همان فايل امتحان كن كه متن كه فونتش خراب شده را انتخاب كرده و فونت ديگري از همان خانواده را انتخاب كن اگر اينطور درست نشد بايد بگويم مشكلت در متن نيست در بيرون آن حتي بيرون فلاش يعني ويندوز است . در ضمن بدان اين مشكل كوچكي است . در كار با فلاش و متن فارسي واقعا بعضي وقتها كار وحشتناك مي شود كه كم كم به آنها هم مي زسي

بالا