برگزیده های پرشین تولز

مشكل كارت ieee 1394

P H O E N I X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان :)
من يه كارت ieee 1394 زولتريكس دارم كه براي كپچر كردن فيلم از هندي كم ازش استفاده مي كردم. اما ديروز كه دوربين رو وصل كردم ديدم كه كار نمي كنه. :( يعني دوربين رو سيستم نميشناسه. دوربين وكابل رو روي سيستم ديگه تست كردم مشكلي نداشتن. كارت هم ظاهرا مشكلي نداره چون تو Device Managere هستش و درايورش نصبه. فكر مي كنيد مشكل از كجا باشه؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از P H O E N I X :
سلام دوستان :)
من يه كارت ieee 1394 زولتريكس دارم كه براي كپچر كردن فيلم از هندي كم ازش استفاده مي كردم. اما ديروز كه دوربين رو وصل كردم ديدم كه كار نمي كنه. :( يعني دوربين رو سيستم نميشناسه. دوربين وكابل رو روي سيستم ديگه تست كردم مشكلي نداشتن. كارت هم ظاهرا مشكلي نداره چون تو Device Managere هستش و درايورش نصبه. فكر مي كنيد مشكل از كجا باشه؟
كارت رو روي پايه pci جابجا كن اگه كار كرد مطمئن باش مشكل نرم افزاريه .

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از hwt :
كارت رو روي پايه pci جابجا كن اگه كار كرد مطمئن باش مشكل نرم افزاريه .
سيستم رو خاموش كن - كارت رو بزار روي يك شكاف pci ديگه.
27.gif

P H O E N I X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
slot pci رو هم عوض كردم ولي فرقي نكرد. :(
فكر نمي كنم نرم افزاري باشه چون با 2 تا 3 تا نرم افزار تست كردم (pinnacle studio 8 ,power director, nero) توي هيچكدومشون كار نكرد.

happyboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درايور دوربينت رو نصب كردي؟

P H O E N I X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوربينم رو ويندوز به طور اتوماتيك ميشناخت. يعني بدون نصب درايور هر وقت دوربين رو با كابل DV وصل مي كردم بلافاصله توي My Computer آيكونش اضافه مي شد.

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از P H O E N I X :
دوربينم رو ويندوز به طور اتوماتيك ميشناخت. يعني بدون نصب درايور هر وقت دوربين رو با كابل DV وصل مي كردم بلافاصله توي My Computer آيكونش اضافه مي شد.

مارك دوربينت چيه؟؟؟

منم يدونه از اين كارتهاي dv رو دارم...
ويندوز اونو جزء كارت هاي شبكه ميشناسه....
برو توي تنظيمات شبكه ي ويندوز و اونجا ببين كه يه وقت احيانا disable نشده باشه.....اگر disable شده بود enable كن.... حله

;)

P H O E N I X

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از afshiun_dks :
مارك دوربينت چيه؟؟؟

منم يدونه از اين كارتهاي dv رو دارم...
ويندوز اونو جزء كارت هاي شبكه ميشناسه....
برو توي تنظيمات شبكه ي ويندوز و اونجا ببين كه يه وقت احيانا disable نشده باشه.....اگر disable شده بود enable كن.... حله

;)

مارك دوربينم: Sony DCR-TRV250

براي اتصال به كامپيوتر با پورت USB بايد درايورش نصب بشه. ولي اگه از طريق پورت فاير واير وصل شه درايور نمي خواد. تو سايت سوني هم فقط 1 درايور براي اين مدل هست كه براي USB هستش.
device maneger اين كارت رو enable نشون ميده.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
گارانتي داره اين كارت؟ خو.ب شايد يه ايراد سخت افزاري پيدا كرده كه تا اون موقع كار ميكرده و هر كاري هم ميكني مشكل حل نميشه . فكر ميكنم بهتره براي گارانتي ببري تا يه تستي بشه؟!!!

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
شما حتما با Premier pro ,Ulead stadiu و Pinnacle 9.3 هم امتحان کن....

به نصبه درایور هم هیچ احتیاجی نیست....یعنی من هم یه کارت گرفتم با خودش درایور داشت...ولی اصلا لازم نشد.....چون استاندارد جدیدیه و اگه اشتباه نکنم اکثر ویندوز های خانواده ان تی این امکان رو دارن....

البته مشکل شما احتمالا از سیستمه.....یه بار کارت رو تنها بدون اتصال به دوربین....نصب کن و سیتم رو بالا بیار.....اگه کارت رو شناخت برو قدم بعدی ......

OmidReza

Registered User
لایک‌ها
5
من هم یه DCR-TRV265E Sony دارم که با کارت 1394 کپچر میکنم و بعد تبدیل میشه به DVD
اگه نمیشناسه این کارا رو بکن حتما مشکل حل میشه:

از سیم 1394 کوتاهتر استفاده کن اگه نداری مثل من کابل USB رو هم وصل کن به دو طرف البته USB استریمینگ رو از منوی دوربین غیر فعال کن
با این کار چون نویز کم میشه و GND تقویت میشه در نتیجه اتصال بر قرار میشه
برو ببینم چی کار میکنی...

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به احتمال زیاد از کابلش هست با کابل دیگه ای تست کن.

بالا