برگزیده های پرشین تولز

مشكل مهم در مورد پاور سيستم سرور

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
با سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي دوستان و مديران عزيز و گرامي.

قبل از هرچيز از اينكه لطف مي كنيد و به سوالات من جواب مي دهيد از شما بسيار تشكر ميكنم.

من سوالات بسيار مهمي داشتم كه مي خواستم مطرح كنم .

مادر برد كامپيوتر من سرور و سوكت پاور روي آن 20 پين است و الان چهار سال است كه آن را دارم و دارد عالي كار مي كند.

مي خواهم يك پاور عالي براي آن بگيرم كه حداقل 450 وات واقعي به طور ثابت برق به سيستم بده و 20 پين هم باشد(البته خيلي گران نشود)كه الان همه پاور ها 24 پين هستند و 20 پين بسيار كمياب شده.

اگر يك پاور 24 پين بگيرم و 4 پين آن را كه جدا شونده هستند كنار بگذارم و به سيستم وصل كنم مشكلي براي مادر برد و كامپيوترم پيش نمي آيد؟

بعضي از دوستان مي گويند پاور 24 پين با 20 پين اختلاف ولتاژ دارند و ممكنه به مادر برد و ديگر قطعات كامپيوترم صدمه بزند.آيا درست است؟

كدام يك از ماركهاي پاور البته 20 پين كه حداقل 450 وات واقعي به طور ثابت برق به سيستم مي ده را پيشنهاد ميكنيد؟
1.Thermaltake
2.Acble
3.Green

يكي از دوستان پيشنهاد يك پاور Acble 20 پين با 650W قدرت ولي 400 وات واقعي داده.آيا Acble همچنين پاوري دارد؟

باز هم ازشمادوستان و مديران گرامي و عزيزم به خاطر اينكه لطف مي كنيد و من را راهنمايي مي كنيد و به سوالات من پاسخ مي دهيد بسيار تشكر مي كنم.

هميشه سلامت و شاد و موفق باشيد.

ارادتمند شما.

آريا.

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
با سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي دوستان و مديران عزيز و گرامي.

قبل از هر چيز از اينكه لطف مي كنيد و به سوال من جواب مي دهيد از شما بسيار تشكر ميكنم.

من سوال مهم ديگري داشتم كه مي خواستم مطرح كنم.

من يك پاور پرفكت اضافي براي سيستمم گرفتم از اين دو فن ها كه يك فن در جلو و يكي در عقب دارند.

حالا دو سوال برايم پيش آمده:

1.روي اين پاور وات آن مشخص نشده. چرا؟(ولي داراي گارانتي مي باشد و در زيز آن قيد شده كه گارانتي مي باشد و فروشنده گفت 550W است و 13000 تومان خريدم).

2.سوكت 20 پيني كه روي مادر برد مي رود در اين پاور فقط 19 تا اتصال دارد يعني جاي يكي از اتصالات خالي است و اصلا" از پاور سيمي به آن وصل نيست ولي جاي آن است.چرا؟
(اميدوارم منظورم را درست گفته باشم).

آيا اين پاور خوبي براي سرور است؟

باز هم ازشما دوستان و مديران گرامي و عزيزم به خاطر اينكه لطف مي كنيد و من را راهنمايي مي كنيد و به سوال من پاسخ مي دهيد بسيار تشكر

مي كنم.

هميشه سلامت و شاد و موفق باشيد.

ارادتمندشما.

آريا.

بالا