برگزیده های پرشین تولز

مشكل نمايش سايت توسط كارتهاي اينترنت.

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اول از همه اينو بايد تو قسمت ديگه ميزدم ولي چون امكان اتچمنت عكس نبود اينجا پست كردم تا دوستان ببينن.
توي اين دوتا عكس كه ساعت 9.10 ديشب يعني يك شنبه 13/2/83 گرفته شده نشون ميده كه نه دو سايت خودم يعني ايران ويج و سايت فروم(فقط بخش فروم) پرشين تولز نمياد(يعني فروم پرشين تولز هاستش جدا از هاست بقيه صفحه هاي پرشين تولزه
اين عكسها رو ببينيد . توسط كارتهاي ir2day گرفته شدن(لازم به ذكره كه وقتي كارتم رو عوض كردم و كانكت شدم صفحه سايتم آمد.) و وقتي دوباره با كارت قبلي وصل شدم سايت نيومد.

فایل های ضمیمه

• iranvig.JPG
    iranvig.JPG
    77.8 KB · نمایش ها: 26
  • per.JPG
    per.JPG
    81.4 KB · نمایش ها: 27

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
به نقل از iranvig :
اول از همه اينو بايد تو قسمت ديگه ميزدم ولي چون امكان اتچمنت عكس نبود اينجا پست كردم تا دوستان ببينن.
توي اين دوتا عكس كه ساعت 9.10 ديشب يعني يك شنبه 13/2/83 گرفته شده نشون ميده كه نه دو سايت خودم يعني ايران ويج و سايت فروم(فقط بخش فروم) پرشين تولز نمياد(يعني فروم پرشين تولز هاستش جدا از هاست بقيه صفحه هاي پرشين تولزه
اين عكسها رو ببينيد . توسط كارتهاي ir2day گرفته شدن(لازم به ذكره كه وقتي كارتم رو عوض كردم و كانكت شدم صفحه سايتم آمد.) و وقتي دوباره با كارت قبلي وصل شدم سايت نيومد.
:eek: :blink:
عجيبه !
اما خوب جالبيش اينجاست كه پرشين تولز و سايت تو رو دو تا سرور جدا هستند !!!!! و بعدش همه پرشين تولز روي يه دونه هاست است ! يعني اينجوري نيست كه مثلا فرومش رو يه سرور جدا باشه ، بقيه قسمت هاش رو يه سرور ديگه.
مي شه دوباره با همون كارت خرابه امتحان كني و اگه بازم مشكل بود لطفا مشخصات اون شركتي رو كه ازشون كارت گرفتي ، برامون بفرست.

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
تا جايي كه سوات موات نداشته من قد ميده مشكل از آى سي پي اونجاييه كه اي اس پي ازش سرويس ميگيره !اون نميتونه سرورهايي كه كه اكثرا تو امريكاست رو بخونه! فكر كنم به خاطر پهناي باند بالاشون!! هركي ميدونه دقيق بگه كه راه حل چيه؟! من ميگم اگر سرور جابجا بشه و بياد مثلا تگزاس اين مشكل حل ميشه ما هم خودمون همين مشكلو داريم تو سرورمون! هركي ميدونه به جز تعويض سرور چي كار ميشه كرد بگه! البته با تعويض كاملا رفع ميشه چون سايت گفتمان اينكارو كرد حل شده بود! :blink: چشم راوي در بياد اگر خالي ببنده :blink:

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اين كارت كه من گرفتم كارت خوبي هست و تا چند وقت پيش هم خوب كار ميكرد ولي نميدونم چرا يهو يه همچين پيامي داد؟
ببين وقتي وارد اين صفحه ميشدم مياورد . www.persiantools.com ولي اين صفحه رو نمياورد http://forum.persiantools.com/
من فك كردم شايد سرور هاي اين دو صفحه باهم فرق داشته باشن يا مثلا نميدونم شايد DNS هاشون (من زياد سوات ندارم)ولي امروز هم يه بار ديگه سعي ميكنم تست كنم و فردا نتيجه رو ميگم حتما.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
خوب من دقيقا مي دونم مشكل از چيه !
مشكل از DNS Server های ISP هاست. متاسفانه اکثر ISP های ایرانی از DNs شرکت sun یعنی 192.9.9.3 استفاده می کنند که نمی دونم چرا یک ماهی هست که هی قاطی می کنه !!! دلیل اینکه مثلا صفحه اصلی سایت رو نمی بینی ولی Forum میاد دلیلش این نیست که هاست اینها جداست بلکه جون subdomain خودش یک A entry جدا در Dns table داره مثلا www رو نمی تونه resolve کنه ولی forum رو می تونه.
اون دوست عزیزی که گفته بود با تغییر مکان سرور درست می شه باید بگم امکان نداره. شاید سایت goftman مشکلش routing بوده ولی مشکلی که iranvig می که مشکل Dns Server است و هیچ ربطی به جای سرور نداره. این مشکل رو هم فقط ISP ها می تونن حل کنند. هر ISP باید برای خودش یک DNS Server جدا داشته باشه که خودش رو با چند Dns Server توی دنیا Replicate کنه ولی خوب خیلی ها این کار رو نمی کنند.
به هر حال یا باید ISPتون رو عوض کنید یا اینکه به ISP بگین که DNsشو عوض کنه.

بالا