برگزیده های پرشین تولز

مشكل يك شبه در اينترنت

مسيح ميرزايي

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
پيشاپيش ممنون از راهنماييتون
من امروز وقتي خواستم با لپ تاپ به نت وصل بشم مشكل داشتم. اينطور كه با كامپيوتر شخصي كه پينگ ميگيرم همه چي عاليه. به محض اينكه واي فاي لپ تاپ رو وصل ميكنم پينگ ميره رو دو هزار. اپديت ها خاموشه و دانلود منجر هم چيزي دانلود نميكنه. با لپ تاپ ديگه هم مشكل نداشت. مودم رو هم ي بار واسه احتياط ريست كردم. راهنماييم كنيد

Masood Ashoori

Registered User
لایک‌ها
90
سلام. به دلیل عدم توضیح در مورد تنظیمات و گاها تنظیمات ناخواسته شبکه. دو کار رو به ترتیب انجام بدید .

از ویندوز دیاگنوست عیب یابی کارت شبکه رو راه بندازید در زمان وجود مشکل تا بررسی کنه . این گزینه با کلیک راست روی کارت شبکه دیده میشه .

راه دوم اینه کارت شبکه رو یکبار حذف و مجدد نصب کنید .

این کار در هر دو سیستم انجام بدید . تا تنظیمات اگر اشکالی داره رفع بشه

مسيح ميرزايي

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
پيشاپيش ممنون از راهنماييتون
من امروز وقتي خواستم با لپ تاپ به نت وصل بشم مشكل داشتم. اينطور كه با كامپيوتر شخصي كه پينگ ميگيرم همه چي عاليه. به محض اينكه واي فاي لپ تاپ رو وصل ميكنم پينگ ميره رو دو هزار. اپديت ها خاموشه و دانلود منجر هم چيزي دانلود نميكنه. با لپ تاپ ديگه هم مشكل نداشت. مودم رو هم ي بار واسه احتياط ريست كردم. راهنماييم كنيد
سلام. به دلیل عدم توضیح در مورد تنظیمات و گاها تنظیمات ناخواسته شبکه. دو کار رو به ترتیب انجام بدید .

از ویندوز دیاگنوست عیب یابی کارت شبکه رو راه بندازید در زمان وجود مشکل تا بررسی کنه . این گزینه با کلیک راست روی کارت شبکه دیده میشه .

راه دوم اینه کارت شبکه رو یکبار حذف و مجدد نصب کنید .

این کار در هر دو سیستم انجام بدید . تا تنظیمات اگر اشکالی داره رفع بشه
سلام اقا
از دياگنوست جوابي نگرفتم. كارت شبكه رو تنظيم كردم. يعني اون ipv4 رو روي حالت اتوماتيك گذاشتم. اما حذف و نصب كارت شبكه رو متوجه نشدم. روش كليك راست كردم. گزينه دليت داره اما غير فعاله.
بعد اينكه من هيچ تغييري توي هيچ چيزي ندادم. كاملا يهويي اينجوري شده.

Masood Ashoori

Registered User
لایک‌ها
90
منظور این که کارت شبکه رو یک بار آن اینستال و مجدد نصب کنید ( ممکنه نیاز به درایور باشه )
اینکه پینگ می‌خوابه تنها سردرگمی نود سر پیدا کردن گیت وی مناسب ه که باعث اتلاف وقت میشه . عجیب هست کمی ، این روت ها به طور خودکار کار میکنند و نباید اختلالی باشه

بالا