برگزیده های پرشین تولز

مشكل pcm بودن خط،لطفا راهنمايي كنيد

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
با سلام خدمت دوستان عزيز.من 6 ماه پيش رفتم شركت داتك و تقاضاي adsl دادم،بعد از 2 هفته تماس گرفتن و گفتن خط شما pcm است و امكان نصب adsl نداره،من هم رفتم مركز مخابراتي ،اونا گفتن: بايد مخابرات به ما تجهيزات بده تا ما خطوط را درست كنيم.6 ماهه كه ميرم و ميام اما درست نشده.من بايد چي كار كنم؟ يعني هيچ راهي نداره؟
:(

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
مرسي از دادن اين خبر خوب!
Dial-up واقا اشغاله و غير قابل تحمل

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
ما هم خطمون pcm بود اما وقتی درخواست adsl دادم از مخابرات اومدن درستش کردن
البته گفتن اگه خط اضافی نداشته باشه مخابرات ممکنه درست نشه اما خوشبختانه خط داشتن

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام خدمت دوستان عزيز.من 6 ماه پيش رفتم شركت داتك و تقاضاي adsl دادم،بعد از 2 هفته تماس گرفتن و گفتن خط شما pcm است و امكان نصب adsl نداره،من هم رفتم مركز مخابراتي ،اونا گفتن: بايد مخابرات به ما تجهيزات بده تا ما خطوط را درست كنيم.6 ماهه كه ميرم و ميام اما درست نشده.من بايد چي كار كنم؟ يعني هيچ راهي نداره؟
:(

خیر دوست من ، یکی این خوشبخت هایی که موفق شد تا دهن مرکز رو با خاک یکسان کنه ، خودم بودم .
طبق قانون ، مرکز موطفه که پی سی ام رو جمع کنه ، خودمونیش این می شه که مشکل مرکز تو کمبود فضا و امکانات برای دادن خط ، به من مربوط نمی شه و مشکل خودشه ، باید به من Dsl بده ، یه چیزی تو این مایه ها ....
این جوری اقدام کنید :

http://www.tci.ir/s38/page5.aspx?lang=Fa

فایر فاکس من ایراد می گیره که سایت فیشینگه ، ایگنور کنید و برید تو ( نترسید ، هکر نیستم :دی )

چند تا نکته :
1 _ قبل از هر کاری ، برید مرکز و با کارمندان صحبت کنید ، اگه کوتاه اومده که بهتر ، اگه نه ، قدام از طریق ارسال شکواییه ... ( اما تهدید شون نکنید ، هیچی نگید بهشون ، کار خرابی نکنید ها ... )
2 _ اگه کارمندان عین آدم حرف نمی زدن ، برید پیش رییس ، یا معاون ، به نظرم اونها باید منطقی تر باشن ، مرکز ما که این جوری بود (تجربی )
3 _ برای ارسال شکواییه ، بنویسید که من سرویس می خوام ، خط ام پی سی امه ، مرکز همکاری نمی کنه در جمع کردن پی سی ام ، فراموش نکنید که شماره تلفنی رو که روش پی سی امه ، قید کنید تو پست تون ....
4 _ شماره تلفن درست درمون بدید ، زنگ می زنند ، شماره و اسم طرف رو هم سیو کنید ، لازمتون می شه بعدا ( طرف بازرسه مخابراته ، حرفش برو داره )
5 _ اون جایی که کامنت می ذارید ، شماره پیگیری می دن بهتون ، سیو کنید و گم نکنید ، وگرنه دخلتون می آد ، بعد از 2 _ 3 روز جواب می دن بهتون ، سر بزنید حتما ( پیگیریه شکوایهه ) کارمندان پیگیری داشتند ، امیدوارم عوض نشده باشند :دی
6 _ صبر و تحمل داشته باشید :دی

نکته ای یادم نمی اد دیگه
اگه درست شد انجا هم بگید ، و قول بدید اگه درست شد ، و کسی رو دیدید که مشکل داشت ، راهنمایی اش کنید ، زکات اش رو هم پرداخت کنید :دی

چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه
سوالی بود در خدمتم
یا حق
راستی ، یه سرچ می کردید بد نبود ، هم توی پی تی قبلا گفته بودم ، هم توی پی سی ، اما این قدر منظم نبود ، مرسی

Last edited:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اگر منطقه pcm باشه و دستگاه هاش رو نذاشته باشن که نمیان برای یه نفر خط درست کنن که!

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
اگر منطقه pcm باشه و دستگاه هاش رو نذاشته باشن که نمیان برای یه نفر خط درست کنن که!

بله دوست من ، حق با شماست :blush: خود بازرسی هم گفت که اگه مرکز مشکل کابل نداشته باشه ، مشکلی نیست و کابل می کشن ، اما به نظر شما ، این رییس مرکز محترم بنده ، بعد از یکسال بدو بدو ، که می گفت نمی شه ، چی شد که یوهو با نامه بازرسی دستور داد پی سی ام رو جمعش کنن ؟ :f34r:
در حالت عادی این کار رو نکرد ، در حالی که مشکل کابل هم نداشت .

به نظر من که از هیچی خیلی بهتره ، شاید جواب داد ....

مرسی :cool:
یا حق

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408

اخرين دفعه كه رفتم اونجا ،كارمنده يه زونكن بهم نشون داد كه 50 نفر درخواست داده بودند و همشون خطشون pcm بود!

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
بله دوست من ، حق با شماست :blush: خود بازرسی هم گفت که اگه مرکز مشکل کابل نداشته باشه ، مشکلی نیست و کابل می کشن ، اما به نظر شما ، این رییس مرکز محترم بنده ، بعد از یکسال بدو بدو ، که می گفت نمی شه ، چی شد که یوهو با نامه بازرسی دستور داد پی سی ام رو جمعش کنن ؟ :f34r:
در حالت عادی این کار رو نکرد ، در حالی که مشکل کابل هم نداشت .

به نظر من که از هیچی خیلی بهتره ، شاید جواب داد ....

مرسی :cool:
یا حق

با تشكر از شما دوست عزيز.راههايي كه شما گفتي را از 6 ماه پيش تا حالا 10 دفعه انجام دادم( به جز شكايت كردن كه شما گفتي و من در اسرع وقت ميرم اين كارو ميكنم) ولي جواب نداد.رفتم پيش رييس ولي اون از كارمنداش 100 درجه نفهم تر بود! اينم از شانس ما!

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
راستي يادم رفت كه بگم مركز مخابراتي ما تند گويانه ( پايين پاسداران).جالب اينجاست كه تا 2 تا كوچه پايين تر ما adsl نصبه و خط هاشون درسته! و از همون جا تا نزديكي هاي ميدان هروي همه خط ها pcm است!! اين مركز مخابراتي ديوانه خانه است:blink:

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
راستي يادم رفت كه بگم مركز مخابراتي ما تند گويانه ( پايين پاسداران).جالب اينجاست كه تا 2 تا كوچه پايين تر ما adsl نصبه و خط هاشون درسته! و از همون جا تا نزديكي هاي ميدان هروي همه خط ها pcm است!! اين مركز مخابراتي ديوانه خانه است:blink:

خب ، یک هیچ به نفع شما ، فکر کنم زور بازرسی بتونه برسه .
نزدیک ایم ، من با هنر ام . تراکم پی سی ام تو پاسداران بیشتر از اینجاست ( دولت ) اما همین که می گی 2 تا کوچه پایین تر ساده است ، شانس ات بیشتر شد

*** به یکی از دوستان هم این راه رو گفتم ، و این نکته رو یاد آور شدم ، اما اینجا یادم رفت بگم ، اون هم این که اگه همه راه ها رو امتحان کردید و نشد ، لطفا فحش و فضیحت نثار ما و جد و آباد ما نکنید ، لطفا . این راهی بود که من رفتم ، جواب داد ، حالا شاید یه شرایطی پیش بیاد و مال شما نشه ، من نیت ام خیر بوده .... ( مثلا همون نکته ای که بلا بلا خان فرموند )
کلا فکر کنید اصلا باید دور اینترنت رو خط بکشید ، بعد اقدام کنید ، تا اگه نشد ، تو ذوق مبارک تون نخوره و از چشم ما نبینید :دی

مرسی
یا حق

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
خب ، یک هیچ به نفع شما ، فکر کنم زور بازرسی بتونه برسه .
نزدیک ایم ، من با هنر ام . تراکم پی سی ام تو پاسداران بیشتر از اینجاست ( دولت ) اما همین که می گی 2 تا کوچه پایین تر ساده است ، شانس ات بیشتر شد

*** به یکی از دوستان هم این راه رو گفتم ، و این نکته رو یاد آور شدم ، اما اینجا یادم رفت بگم ، اون هم این که اگه همه راه ها رو امتحان کردید و نشد ، لطفا فحش و فضیحت نثار ما و جد و آباد ما نکنید ، لطفا . این راهی بود که من رفتم ، جواب داد ، حالا شاید یه شرایطی پیش بیاد و مال شما نشه ، من نیت ام خیر بوده .... ( مثلا همون نکته ای که بلا بلا خان فرموند )
کلا فکر کنید اصلا باید دور اینترنت رو خط بکشید ، بعد اقدام کنید ، تا اگه نشد ، تو ذوق مبارک تون نخوره و از چشم ما نبینید :دی

مرسی
یا حق

اين چه حرفيه دوست عزيز،من از راهنمايي هاي شما بسيار ممنونم.اگه خدا بخواد شايد عقل اين ها سر جا امد و مشكل خطو درست كنن.ارزو بر جوانان عيب نيست!! مرسي از شما

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
اين چه حرفيه دوست عزيز،من از راهنمايي هاي شما بسيار ممنونم.اگه خدا بخواد شايد عقل اين ها سر جا امد و مشكل خطو درست كنن.ارزو بر جوانان عيب نيست!! مرسي از شما

خواهش می کنم ، امیدوارم و خوشحال می شم که درست بشه ( فقط تذکر دادم ، تا به دلیل امید واهی به مردم دادن ، دستگیرم نکنن :دی )
اگه خبری شد ، همین جا بگو ....

مرسی
یا حق

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
خواهش می کنم ، امیدوارم و خوشحال می شم که درست بشه ( فقط تذکر دادم ، تا به دلیل امید واهی به مردم دادن ، دستگیرم نکنن :دی )
اگه خبری شد ، همین جا بگو ....

مرسی
یا حق

من رفتم به سايت مخابرات و شكايت خودمو ارسال كردم،فعلا منتظرم تا ببينيم چي پيش مياد،باز هم ممنون

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
من رفتم به سايت مخابرات و شكايت خودمو ارسال كردم،فعلا منتظرم تا ببينيم چي پيش مياد،باز هم ممنون

امیدوارم حامد خان سری به این تاپیک هم بزنن ...
حامد خان چه کردی ؟

چی شد ؟ :hmm:

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
همان گونه كه شما گفتين من به سايت مخابرات رفتم و شكايت را ارسال كردم.بعد از 4 روز جواب امد : ما در حال برسي شكايت شما هستيم .
ديگه از اون روز تا حالا خبري نشده.من نميدونم اين برسي تا كي ادامه داره؟!! تا وقت گل ني؟:wacko:
از شما دوست عزيز هم بسيار ممنونم

Akhoond

Registered User
لایک‌ها
1
همان گونه كه شما گفتين من به سايت مخابرات رفتم و شكايت را ارسال كردم.بعد از 4 روز جواب امد : ما در حال برسي شكايت شما هستيم .
ديگه از اون روز تا حالا خبري نشده.من نميدونم اين برسي تا كي ادامه داره؟!! تا وقت گل ني؟:wacko:
از شما دوست عزيز هم بسيار ممنونم

من هم تاریخ ها رو یه نیگاه می اندازم ، ببینم که چقدر طول کشید تا اومدن درست کنن ...
یه کاری کن حامد جان ، بذار یه مدت بگذره ( مثلا یه ماه از تاریخ سند کردن ، نمی دونم ، الآن چقدر گذشته ؟ ) اگه خبری نشد ، همون جا براشون ریپلای کن ، ببین چی جواب می دن ، اگه پشت گوش انداختن ، بگو ، شماره اون بابا رو بهت بدم ، آدم خوبی بود ، فکر کنم که پیگیر کارت بشه ....

خواهش می کنم ، امیدوارم مشکل ات حل بشه :blush:

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
من هم تاریخ ها رو یه نیگاه می اندازم ، ببینم که چقدر طول کشید تا اومدن درست کنن ...
یه کاری کن حامد جان ، بذار یه مدت بگذره ( مثلا یه ماه از تاریخ سند کردن ، نمی دونم ، الآن چقدر گذشته ؟ ) اگه خبری نشد ، همون جا براشون ریپلای کن ، ببین چی جواب می دن ، اگه پشت گوش انداختن ، بگو ، شماره اون بابا رو بهت بدم ، آدم خوبی بود ، فکر کنم که پیگیر کارت بشه ....

خواهش می کنم ، امیدوارم مشکل ات حل بشه :blush:

مرسي اخوند عزيز.فكر كنم 3 هفته شد.خيلي لطف كردي

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
حالا مشکلت حل شد ؟

بالا