برگزیده های پرشین تولز

مشكل pcm بودن خط،لطفا راهنمايي كنيد

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
عجب !

من تا حالا فکر می کردم فقط فیبر مشکل این مرکز هست

حالا نگو این مرکز همه جوره مشکل داره

واقعا مرکز مزخرفی هست

شما پیگیری کن به احتمال زیاد مشکل شما قابل حله

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
من هم 3 تا 3336 دارم که میگن همش فیبره . تا محل خود بازرسی کل هم رفتم به جایی نرسیدم :D

3336 که کلا فیبر کار شده و کابل اصلیش هم از مرکز باکری پشت استادیوم تختی اومده و اون مرکز هم از اول روی فیبر کار شده و کلا زوج مسی نداره

ولی بقیه پیش شماره های مرکز پیروزی 3330 تا 35 و 3378و 3379 و شماره جدید 3325 در شرایط عادی مشکلی ندارند یکی از دوستان من چند ماه پیش 3325 گرفته adsl هم روش گرفته

حالا از شانس این دوستمون با اینکه خطش فیبر نیست باز یه ایراد دیگه داره

مرکز مخابراتی در پیت که میگن یعنی همین :puke:

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
سلام، رو خط pcm میشه adsl وصل کرد ؟ خط من pcm بود بعد 6 ماه الافی گفتن نمیشه،

ولی دو روز بعدش از isp زنگ زدن گفتن adsl شما وصل شده :eek:

الان ینی خط از pcm در اومده؟ رو pcm نمیشه adsl وصل کرد؟

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
سلام، رو خط pcm میشه adsl وصل کرد ؟ خط من pcm بود بعد 6 ماه الافی گفتن نمیشه،

ولی دو روز بعدش از isp زنگ زدن گفتن adsl شما وصل شده :eek:

الان ینی خط از pcm در اومده؟ رو pcm نمیشه adsl وصل کرد؟

متاسفانه در این نوع خطوط امکان ارائه خدمات اینترنت پرسرعت وجود ندارد حتی در اتصال دیال اپ هم از سر عت مطلوبی برخوردار نیستید . امکان این وجود دارد با درخواست کتبی خطوط شما را از این حالت خارج نمایند و بتوانید دسترسی به اینترنت پرسرعت داشته باشید در غیر اینصورت از راه های جایگزین همانند وایرلس و وایمکس استفاده نمایید :)

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
متاسفانه در این نوع خطوط امکان ارائه خدمات اینترنت پرسرعت وجود ندارد حتی در اتصال دیال اپ هم از سر عت مطلوبی برخوردار نیستید . امکان این وجود دارد با درخواست کتبی خطوط شما را از این حالت خارج نمایند و بتوانید دسترسی به اینترنت پرسرعت داشته باشید در غیر اینصورت از راه های جایگزین همانند وایرلس و وایمکس استفاده نمایید :)

ممنون، الان adsl وصل شده، پس خط از pcm در اومده

a-net wireless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان هر کس اینترنت لازم داره و نمی تونه ADSL بگیره ، شرکت ما سرویس وایرلس با قیمت خیلی خیلی مناسب ارائه می ده .
خصوصی بذارین در خدمتتون هستم.
www.a-net.ir

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
دوستان هر کس اینترنت لازم داره و نمی تونه ADSL بگیره ، شرکت ما سرویس وایرلس با قیمت خیلی خیلی مناسب ارائه می ده .
www.a-net.ir

اول اینکه لینکتون خرابه . یا هنوز سایت رو راه ننداختین
دوم اینکه دیگه با وایمکس ارایه شده از ایرانسل داتک مبین نت دیگه کی میره تو غار ؟ فکر نکنم قیمت ها قابل رقابت باشه . چه از نظر تجهیزات و چه از نظر پوشش:happy:

a-net wireless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام :)
این سایت امروز آبروی ما رو برد !!!!!!!!!! :)
اما به هر حال دوست عزیز سرویس ما هزینه اولیه اش تقریبا مثل وایمکسه و هزینه سرویسش قابل مقایسه نیست و خیلی کمتره. بعدم چندین مشتری داشتیم که از وایمکس ایرانسل راضی نبودن و جمع کردن و از ما سرویس گرفتن.
در ضمن ایرانسل خدمات به مشتری هاش خوب نیست و اول باید پول بریزی بعد از 10 روز تازه زنگ می زنن می گن خب شما کی بودی چیکار داشتی؟ بعدشم اگه خدای نکرده سرویس نتونن بدن نصابشون می ره و می گه خب بدو دنبال پولت. خیلی جاها بوده که وایمکس اصلا نتونسته سرویس بده و ما دادیم.
به هر حال مشتر ی ها راضی هستن و غار و اینها کم لطفی هستش ;)

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
سلام. :happy:

بالاخره بعد یکسال، خط من از PCM خارج شد. نمیدونم چرا، ولی خیلی بی دردسر انجام شد! پارسال وقتی اقدام کردم دیگه توی ایمیل هام با طرف دعوام شد و مراجعه حضوری هم کردم ولی میگفتن اصلاً امکان نداره! این سری شخص دیگه ای بود که گفت درخواست بنویسید تا بررسی کنیم و بعد دو روز، گفتن امکانش هست. و امروز هم از PCM خارج شد. تنها دلیلش فکر کنم این بود که این سری طرف حسابم کسی بود که خود کارکنان هم میگفتن آدم کار راه بندازیه و تا جایی که بتونه کمک میکنه. :happy: دستش درد نکنه که بالاخره از دست این دیال آپ و دردسراش خلاص شدم. :rolleyes:

چون قبلا اینجا پست داده بودم گفتم حالا که مشکلم حل شده خبرشو بگم. :blush:

arashzam

Registered User
لایک‌ها
3,543
سلام :)
این سایت امروز آبروی ما رو برد !!!!!!!!!! :)
اما به هر حال دوست عزیز سرویس ما هزینه اولیه اش تقریبا مثل وایمکسه و هزینه سرویسش قابل مقایسه نیست و خیلی کمتره. بعدم چندین مشتری داشتیم که از وایمکس ایرانسل راضی نبودن و جمع کردن و از ما سرویس گرفتن.
در ضمن ایرانسل خدمات به مشتری هاش خوب نیست و اول باید پول بریزی بعد از 10 روز تازه زنگ می زنن می گن خب شما کی بودی چیکار داشتی؟ بعدشم اگه خدای نکرده سرویس نتونن بدن نصابشون می ره و می گه خب بدو دنبال پولت. خیلی جاها بوده که وایمکس اصلا نتونسته سرویس بده و ما دادیم.
به هر حال مشتر ی ها راضی هستن و غار و اینها کم لطفی هستش ;)

دوست عزیز قیمت هاتون خیلی هم مناسب هست!

افرادی هم که میگن سرویس فلا و . . . خوبه برن ازشون بگیرن تا وقتی 4 تا قطره بارون و برف اومد و سرویسشون قطع شد متوجه بشن!

برادر من! به جای اینکه طرف بنده خدائی که با هزینه خودش شرکت زده و داره کار میکنه بگیری طرفدار ایرانسل با اون کبکبه و دبدبه اش شدی که برای 4 قرون پول بیشتر هر ماه برای من یک آهنگ پیشواز مجانی میفرسته بعد از 2 روز پیام میاد اگر تا 3 روز دیگه به فلان شماره اس ام اس ندی اینقدر از اعتبارت میپره! جالبه اونها سرویس رو خودشون بهت میندازن بعد پول اس ام اس غیر فعال کردن رو هم باید بدی!

یک کمی انصاف هم خوب چیزیه به خدا!:hmm:

a-net wireless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز
واقعا یه آدم منصف باید بیاد و هزینه ها و مشکلات ما رو با بودجه های عریض و طویل و امکانات ویژه اینها مقایسه بکنه و بعد کیفیت سرویس ها رو هم مقایسه بکنه و نظر بده.
من که رو کیفیت سرویسمون قسم می خورم :)
به هر حال ممنون از حسن نظر و برخورد منصفانه و همه جانبه اتون :)

125

Registered User
لایک‌ها
79
سلام،
آخوند عزیز کجایی؟ کارم بدجوری گیره؟ نیاز به شماره ی اون بازرس آشناتون دارم اگه میشه؟

از بچه های اینجا کی شماره رو از آخوند گرفته پی ام بده لطفا:blush::blush:

Phoenix666

Registered User
لایک‌ها
1
مخابرات مالک اشتر کسی آشنا نداره برای درآوردن از PCM نامه زدم می گن امکانات نیست
ممنون می شم یه راهنمایی کنید.

hmilad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من بازرسی شکایت کردم
بعد 2 هفته باهام تماس گرفتن از مرکز مخابرات و گفتن مراجعه کن
رفتم اونجا , آقای مسعول واگزاری به من میگن که میتونی ثابت کنی که خطت از اول pcm نبوده؟ چرا دست به قلم شدی و گفتی خطم از اول سالم بوده و یهو pcm شده ؟ مدارک ما میگه از اول خطت pcm بوده !
طبق مدارک ما خطت pcm بوده از اول ! و آقا شروع کرده درس حقوق میده به من ومیگه که اگه ادعایی داری ثابتش کن ! می گفت من الان میتونم بهت بگم نمیدیم و خداحافظ...
16 ساله این خط رو داریم !
حالا من چجور ثابت کنم که چند سال پیش سرعت اینترنتم خوب بوده و خطم pcm نبوده ؟
آخر بهم گفت 1 هفته صبر کن... !

کسی اگه تجربه ای داره یا میتونه راهنمایی کنه,این لطف رو بکنه

///\\\///

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.

دوستان, وقتی از خط DLC به ISP ها بصورت دایال آپ کانکت میشید, سرعت چطوره ؟ مثل خط های عادی هست ؟

چون من وقتی کانکت میشم باید چند بار قطع بشم و دوباره کانکت بشم تا سرعت ارتباط بالاتر از 26k برسه و وقتی هم وصل میشم سرعت دانلود حدود 2 کیلوبایت هست.

ازتون خواهش میکنم جواب بدید.

wirelessuser

Registered User
لایک‌ها
0
www.a-net.ir

با سلام

آيا سرويس وايرلس شما كرج را هم شامل ميشود يا فقط مخصوص تهران است؟

با تشكر

xms

Registered User
لایک‌ها
387

xms

Registered User
لایک‌ها
387
1- سرويس اينها خيلي ارزانتره
2- ايرانسل بخش پشتيبانيش و پرداختش غير قابل تحمله

من سایتشونو دیدم همچینم ارزون نیست تجهیزاتش گرون درمیاد حالا چرا ایرانسل