برگزیده های پرشین تولز

مشلكي با call of duty 2

travis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:( نارحت شدم.
(گيمر عزيز اگر ميخواي اديت كني لطفا بعد از جمعه اديت كن ممنون. :happy: ) من پيشاپيش معذرت ميخوام بابتش. شرمنده، اولا که بخش بازی جاش نیست دوما این راهش نیست، اینجوری بدتر مردم میافتن رو لج، IRGAMER

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
كسري جان عزيز
من تا عكس گرفتم نمي دونم به دردت ميخوره يا نه . راستي ميتونم ذخيره شده در همون مرحله را برايت بفرستم .

فایل های ضمیمه

• 01.jpg
    01.jpg
    70.3 KB · نمایش ها: 12
  • 02.jpg
    02.jpg
    78.4 KB · نمایش ها: 8

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
من از اولش هم حدس ردم اینجا باشه (چون خودم اینجاش مونده بودم یه چند دقیقه ای) ولی گفتی مرحله ی ول شک کردم
نگاه کن
اول باید بونکر رو بگیری و هر کی توشه و دور و برشه بکشی!
دور جاده همه جا سیم خاردار (یا شاید هم نرده) هست!فقط یه قسمت هست که یه را ه برفیه باز هست!که دوتا آلمانی هم جلوش هستن (که احتمالا کشتیشون)بگرد اونو پیدا کن!برو توش!میرسی یه جا که یارات هستن!یکم جلوتر بری همه میان اونجا!بعدی یه کامیون و یه نفر بره آلمانی رد میشن و شما ها باید با علامت فرمانده تون شلیک کنید ! بعد که اونا رو کشتید فکر کنم این قسمت تموم میشه!
شرمنده راجع به محل دقیق راه برفیه نتونستم کمک کنم!آخه پاکش کردم!ولی بگرد پیداش میکنی!اشکال بازی اونجاش اینکه اون ستاره ای ه توی نقشه میزنه دمه بونکره هست در صورتی که باید اونجایی باشه که باید کمین بکنید و چند تا یارات هم از اول هستن!)

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
سلام كسري جان
من همه اونها را كشتم حتي الان همه يارانم هم پيش من هستند . كاميون آلماني و نفربرش هم اومد اونها را هم از بين بردم . فقط يكي از يارانم اونور خاكريز و سيم خاردارها مونده وگرنه همشون اينور كنار من هستند . البته اون راه را هنوز پيدا نكردم كه كنار سيم خاردار يا نرده باز باشه . باز هم نگاه ميكنم .
باز هم ممنون از راهنماييت رفيق

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
کامیون و نفر بر رو از کجا زدی؟
باید کمین بزاری!یه سیو قبل از بونکر رو لود کن!بعدش برو بونکر رو بگیر و هر کی اونورا هست بکش!بعد از در بونکر که بیای بیرون فکر کنم سمت راستت میشه!میتونی بری تو برفها!برو جلو میبینی چند نفری اونجا هستن!(2 یا 3 نفر) باز هم که یکم بری جلو بقیه هم از دمه بونکر میان اونجا و کامیونه و نفر بره هم میان و تو باید با علامت فرمانده تون (نفر بره رو با بازوکا میزنن) شلیک کنید!
من حالا امروز شاید دوباره بریزم 1 رو دوباره تموم کنم!اگه ریختم دقیق بهت میگم کجاشه!

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
راستش را بخواي كسري جون حوصله ام رو سر برد خودم رفتم مرحله بعدش رو لود كردم .
باز هم از راهنمايي هايت ممنونم رفيق

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
واللا من نمیدونم چی صدات کنم (بهروز سارا؟)
به هر حال
دوست جون شرمنده نتونستم کمک کنم!
حالا چه جوری رفتی مرحله بعد؟رمز؟سیو های یکی دیگه؟بابا کارت درسته!فکر کنم اونجا آخرای اون مرحله بود! نگران نباش!چیزه زیادی رو از دست ندادی!

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
سلام رفيق عزيزم كسري نازنين
ميتوني بهروز صدام كني . به هر حال ممنونم از راهنمايي هايت .
اميدوارم موفق باشي

AIRPORT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kasra_kh :
کامیون و نفر بر رو از کجا زدی؟
باید کمین بزاری!یه سیو قبل از بونکر رو لود کن!بعدش برو بونکر رو بگیر و هر کی اونورا هست بکش!بعد از در بونکر که بیای بیرون فکر کنم سمت راستت میشه!میتونی بری تو برفها!برو جلو میبینی چند نفری اونجا هستن!(2 یا 3 نفر) باز هم که یکم بری جلو بقیه هم از دمه بونکر میان اونجا و کامیونه و نفر بره هم میان و تو باید با علامت فرمانده تون (نفر بره رو با بازوکا میزنن) شلیک کنید!
من حالا امروز شاید دوباره بریزم 1 رو دوباره تموم کنم!اگه ریختم دقیق بهت میگم کجاشه!
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
آقا من هم همینجا گیر کردم
هیچ جوری هم نمیتونم به مرحله بعد برم
دارم دیوونه میشم:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دوست من
يكي از رفيق هاي من هم توي همين جا گير كرده بود . فكر كنم اين بازي در اين قسمت يه باگي داره . من براش restart level كردم و دوباره بازي كرد و براحتي تمام كرد اين مرحله را . يك امتحاني بكن شايد كارساز بشه .

AIRPORT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا خودم فهمیدم توی هر مرحله بازی اگر یکی از افراد خودی را بکشی و آن شخص در تمام کردن بازی نقشی داشته باشدآن مرحله نا تمام میماند من هم reastart levelکردم:) :) :) :)

بالا