برگزیده های پرشین تولز

مشورت برای راه اندازی یک شغل

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
دوستان عزیزهرچی واسه ی شغل مناسب سرچ کردیم چیزی پیدا نکردیم و واقعا شرایط سختی دارم باید به هر شکلی شده درامد مناسبی داشته باشم
داشتم فکر میکردم خودم یک شغلی راه اندازی کنم مثلا فروش لوازم التحریر با ی دستگاه چاپ و ...یا مثلا فست فودی چیزی ولی خب تجربه هم ندارم میترسم کاری رو شروع کنم به نتیجه نرسم چون الان وقت ازمون و خطا نیست میخوام ازدواج کنم واقعا نیاز دارم ی درامد خوبی داشته باشم
از بس فکر و فشار زیاده کلا جسم و روحم قاطی کرده:(:rolleyes:
فعلا 50 میلیون میتونم هزینه کنم جز هزینه اجاره مغازش که اونم جور میکنم بنظرتون اصلا میشه کاری رو شروع کرد؟ توو این موارد که به شغل و درامدزایی مربوطه اصلا تجربه ای ندارم مثلا همین لوازم التحریر که چ جنسهایی باید بیارم که فروش بالا بره و ... مشاور شغلی خوب نداریم که توو این مواقع کمک کنند؟ شما اساتید عزیز هم اگه تجربه ای دارید کاری که بشه راه اندازی کرد خواهشا کمک کنید واقعا به مشکل اساسی خوردم ممنون

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
حالا من نمی دانم شما کجا هستید، اما یک لیستی از مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها را پیدا کنید و بر اساس بزرگی رتبه بندیشان کنید. سپس به سراغ این مراکز بروید تا ببینید فضای خالی برای رهن دارند؟ اگر شانس با شما یار باشد می توانید بدون دغدغه در طول سال تحصیلی درآمد مناسبی را از این طریق کسب کنید.

واقعا این مطلبی که گفتم را پشت گوش نیاندازید. اگر دانشگاهی بالای 10 هزار دانشجو داشته باشد، یکی از کم ریسک ترین کارهاست.

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
حالا من نمی دانم شما کجا هستید، اما یک لیستی از مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها را پیدا کنید و بر اساس بزرگی رتبه بندیشان کنید. سپس به سراغ این مراکز بروید تا ببینید فضای خالی برای رهن دارند؟ اگر شانس با شما یار باشد می توانید بدون دغدغه در طول سال تحصیلی درآمد مناسبی را از این طریق کسب کنید.

واقعا این مطلبی که گفتم را پشت گوش نیاندازید. اگر دانشگاهی بالای 10 هزار دانشجو داشته باشد، یکی از کم ریسک ترین کارهاست.
تا چند سال پیش قبل از این که گوشی ها مدرن بشن و توانایی گرفتن عکس با کیفیت و اشتراک گزاری تو گروه ها باب بشه خیلی خیلی مشتری داشتن حتی یادمه صف هم میشد الان هم خوبه اما نه مثل قبل

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
تا چند سال پیش قبل از این که گوشی ها مدرن بشن و توانایی گرفتن عکس با کیفیت و اشتراک گزاری تو گروه ها باب بشه خیلی خیلی مشتری داشتن حتی یادمه صف هم میشد الان هم خوبه اما نه مثل قبل

در چه موردی صحبت می کنید؟ بنده حرفی از تکنولوژی نزدم!

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161

اصفهان هستم، فکر نکنم جایی باشه همه رو گرفتن احتمالا، به فکر مغازه زدن هستم ولی تجربه ای ندارم و واقعا هم به ی کار نیاز دارم
اینجا سوال کردم از تجربه دوستانی که مغازه دارن استفاده کنم حتی هزینه ای هم داشته باشه پرداخت میکنم

بزن تو کار ماینینگ

دوست عزیز از بیت کوین اطلاع زیادی ندارم و چون توو ایران هنوز قانون درست حسابی نداره و جا نیوفتاده فکر میکنم ریسک بالایی داره
شما از این راه درامدی دارین؟ چقدر هست؟

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
دوستان اگه پیشنهاد دیگه ای دارید ممنون میشم راهنمایی کنید شدیدا نیاز دارم جبران میکنم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
تو چه زمینه ای تخصص یا علاقه دارید ؟

تقریبا به زبان انگلیسی و فتوشاپ تسلط دارم ولی کامل نیست، البته فتوشاپ کمتر
خودم نظرم این بود که وسایل فست فودی رو بخرم و کار کنم، مثلا ی جا پیدا کردم گفته بود وسایل همگی 40 تومن و واسه اجاره مغازه هم 10 تومن و 3 تومن اجاره
درامد هم زده بود روزی 700 هزار ک البته شک دارم درست میگه یا ن
مکانش هم میدان شهره جایه شلوغیه تقریبا
ولی اصلا تجربه کار فست فود نداشتم شک کردم چون لم کار دستم نیست برم بخرم شکست بخورم

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
من میخوام وارد بازرگانی مواد غذایی بشم
اگه خواستی بیا حضوری هم دیگه رو ببینیم ( تهرانم )

بالا