برگزیده های پرشین تولز

مشورت برای سفید کردن دندان

Primeval

Registered User
لایک‌ها
25
هر کی تجربه یا اطلاعات درباره سفید کردن دندان داره بیاد داخل
میخوام دندون هامو سفید کنم .منتها یه روش خوب میخوام که سریع دندون هامو سفید کنه .
تو نت به چندتا روش برخورد کردم . چسب یا نوار یا ژل‌های سفیدکننده whitelight .کدوم بهتره؟ شنیدم که هر کدوم از اینا بستگی به نوع دندون و دلیل جرم گرفتنش داره . وضعیت دندون های من اینجوریه: قبلا دو بار دندون هامو جرم گیری کردم اما الان دوباره جرم گرفته . دلیل جرم گرفتنش هم اینه که من یکم تنبلم تو مسواک کردن و این که خیلی چایی میخورم . در ضمن دوتا از دندون هامو روکش کردم و یه دندون پر کرده با جیوه دارم

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
دوست عزیز یه سری چیز هست که تو نت میفروشن اینها تقلبیه و بدتر مینای دندون شما رو خراب میکنه .. محصول خوب رو یک شرکت آمریکایی به اسم discusdental ( که البته الان شرکت Philips خریداتش .. ) میده که ژل هست در دو مدل DayWhite و NiteWhite معمولا بیشتر دندان پزشکان به این محصول آشنایی دارن و قالب دندون اتون رو میسازن و با Pack این ژل ها بهتون میدن که حدود 150 تومان در میاد .. البته بهتره قبل اش یه جرم گیری بشه .. و استفاده از این محصول بستگی به وضعیت دندان های شما تا 1 ماه وقت میگیره که خوب بشه ..

اگر میخواهید یه باره رنگ دندانهاتون به شماره 1 تغییر پیدا کنه باید به دندان پزشکی مراجعه کنید که دستگاه Zoom It دازه .. حدود 45 دقیقه باید زیر دستگاه بشینید و قیمت هم در حدود 300 تومان هست ..

اطلاعات بیشتر :
Zoom Whitening
Take-Home Whitening - Philips Oral Healthcare

Primeval

Registered User
لایک‌ها
25
دوست عزیز یه سری چیز هست که تو نت میفروشن اینها تقلبیه و بدتر مینای دندون شما رو خراب میکنه .. محصول خوب رو یک شرکت آمریکایی به اسم discusdental ( که البته الان شرکت Philips خریداتش .. ) میده که ژل هست در دو مدل DayWhite و NiteWhite معمولا بیشتر دندان پزشکان به این محصول آشنایی دارن و قالب دندون اتون رو میسازن و با Pack این ژل ها بهتون میدن که حدود 150 تومان در میاد .. البته بهتره قبل اش یه جرم گیری بشه .. و استفاده از این محصول بستگی به وضعیت دندان های شما تا 1 ماه وقت میگیره که خوب بشه ..

اگر میخواهید یه باره رنگ دندانهاتون به شماره 1 تغییر پیدا کنه باید به دندان پزشکی مراجعه کنید که دستگاه Zoom It دازه .. حدود 45 دقیقه باید زیر دستگاه بشینید و قیمت هم در حدود 300 تومان هست ..

اطلاعات بیشتر :
Zoom Whitening
Take-Home Whitening - Philips Oral Healthcare
مرسی از راهنمایت
حتی اینای که تو داروخانه ها هم هست خوب نیست؟

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
دارچین رو دم کن بخور . هم برای لثه خوبه هم خود دندون . یه هفته بخور ببین نتیجش چیه . من که خوب نتیجه گرفتم .

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
دارچین رو دم کن بخور . هم برای لثه خوبه هم خود دندون . یه هفته بخور ببین نتیجش چیه . من که خوب نتیجه گرفتم .

یعنی فقط آب و دارچین؟هیچ چیز دیگه ای اضاف نمیکنی بهش؟

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506
توی گوگل فارسی سرچ کن دکتر رجالی

نمونه کارهاش هم تو وبلاگ هم تو سایت و هم تو مطبش هست

الان خودم تحت درمانشم. اما می دونم که چند تا از مجری های تلویزیون هم پیش این رفتن. حرفه ایی در زمینه ترمیم لبخند

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
یعنی فقط آب و دارچین؟هیچ چیز دیگه ای اضاف نمیکنی بهش؟

بله . دقیقا مثل دم کردن چائی . اب جوش رو روی دو سه تیکه کوچک دارچین یا 5 گرم پودرش میریزی یه 10 دقیقه میذاری دم بکشه بعد مینوشی . :D

روزانه هم بیشتر از 5 گرم نباید مصرف کنی . نه اینکه ضرر داشته باشه نه . زیاده روی تو هیچ کاری خوب نیست . اندازه اش 5 گرم در روزه .

دارچین علاوه بر اینکه برای لثه و دندان خوبه ، برای خواب و ارام کردن اعصاب معرکه هست . دکترها بهش والیوم طبیعی میگن . منتها اثر ارامبخش بودنش بعد دو سه هفته نوشیدن مداوم چائیش اثر میکنه .

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
بله . دقیقا مثل دم کردن چائی . اب جوش رو روی دو سه تیکه کوچک دارچین یا 5 گرم پودرش میریزی یه 10 دقیقه میذاری دم بکشه بعد مینوشی . :D

روزانه هم بیشتر از 5 گرم نباید مصرف کنی . نه اینکه ضرر داشته باشه نه . زیاده روی تو هیچ کاری خوب نیست . اندازه اش 5 گرم در روزه .

دارچین علاوه بر اینکه برای لثه و دندان خوبه ، برای خواب و ارام کردن اعصاب معرکه هست . دکترها بهش والیوم طبیعی میگن . منتها اثر ارامبخش بودنش بعد دو سه هفته نوشیدن مداوم چائیش اثر میکنه .

ایول پس بریم سراغش به نظر که خوب میاد
ارزش امتحان رو داره:happy:

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
سفیدی دندان یه چیز ارثیه ...
زیاد خودتو درگیر نکن :)

تنها کاری که باید بکنی اینه که هر روز مسواک بزنی و نخ دندان بکشی :)

در ضمن پی تی انجمن راهنمایی پزشکی هم داره : )

star_nick

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
من پيش دندونپزشک رفتم و با همين دستگاهی که بالا گفتن دندونامو سفيد کرد همون 300 تومان،ولی اصلا راضی نيستم چون 1 ماه سفيد موند الان دوباره مثل قبل شده با اينکه روزی 3 بار بايد با خمير دندان سفيد کننده مسواک کنی(سنسوداين مخصوص سفيد کردن دندان)،
البته مامانم هم اينکارو کرد الان راضيه به سفيديه اولش نيست ولی از قبلش 1 درجه سفيد تره

aras71

Registered User
لایک‌ها
38

Primeval

Registered User
لایک‌ها
25
چه جالب .طعم دارچینو دوست دارم
توی گوگل فارسی سرچ کن دکتر رجالی

نمونه کارهاش هم تو وبلاگ هم تو سایت و هم تو مطبش هست

الان خودم تحت درمانشم. اما می دونم که چند تا از مجری های تلویزیون هم پیش این رفتن. حرفه ایی در زمینه ترمیم لبخند
مرسی سرج کردن چیزایی خوبی پیدا کردم
نه اینها خوب نیست .. باید دندان پزشک قالب دندان اتون رو بسازه ..
قبلا دکتر رفتم از کارشون راضی نیستم
سفیدی دندان یه چیز ارثیه ...
زیاد خودتو درگیر نکن :)

تنها کاری که باید بکنی اینه که هر روز مسواک بزنی و نخ دندان بکشی :)

در ضمن پی تی انجمن راهنمایی پزشکی هم داره : )
اون که بله .رنگ اصلی دندون هام شیری رنگ هست ولی خب باز جرم رنگش مشخصه
من پيش دندونپزشک رفتم و با همين دستگاهی که بالا گفتن دندونامو سفيد کرد همون 300 تومان،ولی اصلا راضی نيستم چون 1 ماه سفيد موند الان دوباره مثل قبل شده با اينکه روزی 3 بار بايد با خمير دندان سفيد کننده مسواک کنی(سنسوداين مخصوص سفيد کردن دندان)،
البته مامانم هم اينکارو کرد الان راضيه به سفيديه اولش نيست ولی از قبلش 1 درجه سفيد تره
منم از کار دندون پزشکا راضی نیستم
جوش شیرینو قبلا امتحان کردم ولی لثه هام انگار حساسیت داره بهش

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627

من پارسال استفاده کردم الان شماره دندونم 1 هست .. چون چای و قهوه کم استفاده کردم و جهت تثبیت رنگ از همون ژل DayWhite استفاده کردم .. شما احتمالا چای و نوشابه زیاد مصرف میکنی .. دیگه بکش و خوشکلم کن همینه دیگه داداش ..

black_ice

Registered User
لایک‌ها
41
دارچین تایید میشه هم برای دندون خوبه هم برای کمر

rockefeller

Registered User
لایک‌ها
462
حواستون باشه دارچین فشار خون رو سریع بالا میبره ( طبعش هم گرمه ) زیاده روی نکنید.

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
دوست عزیز من فکر کردم منظورت اینه که دندان های زردی داری
اما تو یکی از پست هات نوشتی جرم دندان داری

اگه جرم داری باید بری پیش دندان پزشک جرمگیری کنی
منم 2 سال پیش رفتم جرمگیری کردم الان دندان هام خیلی مرتب و درست و تمیز و سالم و سفید و خوبه :happy: ...

راستی این دارچین رو یکی برای من توضیح بده ... من که تا حالا نشنیدم چیزی :cool:
جوش شیرین و نمک اینا رو .... شنیدم اما دارچین نه

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
خمیر دندون سفید کننده سنسوداین هم خوبه.
خود دندونپزشکا هم اینو سفارش می کنن.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
کار خوبی است.من قصدشو دارم ولی امان از فراخی.

بالا