• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشورت برای فروشگاه اینترنتی عمده فروشی محصولات نرم افزاری و غیره

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
با سلام
من قصد دارم فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم
برای فروش محصولات نرم افزاری , کارتون , فیلم , سریال , محصولات دیجیتال و ....
البته قراره فروش عمده باشه و نمیخوام مثلا مثل دیجی کالا و یا فروشگاه های دیگه به مردم عادی بفروشم
قراره سفارش های بالا رو از عمده فروشی دیگه بخرم و عمده با سودی نسبتا مناسب بفروشم !
یعنی کارم b2b هستش و با توجه به اینکه تک فروشی سود خوبی نداره قراره نقدی و آنلاین فروش عمده انجام بدم
حالا با توجه به تجربیات دوستان راه اندازی همچین فروشگاهی میتونه مفید واقع بشه ؟!
از نظر طراحی وب سایت و برنامه نویسی هم قرار نیست هزینه کنم چون خودم برنامه نویس و طراح وب سایت هستم
قراره تبلیغات تراکتی هم خودم انجام بدم و به همه ی پاساژهای تهران برم و به مغازه های کامپیوتری تراکت بدم و تبلیغ کنم
ممنون می شم دوستان اگر نظراتتون رو بدید
با تشکر
خدانگهدار

naser007

Registered User
لایک‌ها
206
منم میخوام یه همچین وب سایتی راه اندازی کنم
البته میخوام کلا" یه مغازه واسه فروش همده و خرده این قبیل محصولات بزنم بعد در کنار اون فروشگاه آنلاین هم داشته باشم
دوستان نظری ندارند؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
بازی،بازی! خیلی بازی ها فروش خوبی دارن! بروز باشه خیلی فروش عالی داره! یکی بود ماهی 13 میلیون درآمد داشت از فروش بازی!!!!!! البته 2 نکته وجود داره:
1 - بازی ps4 - ps3 - کامپیوتر و کلا هر دیوایسی رو باید بفروشید
2 - خیلی باید ارزون باشه بازی ها! یه جوری که یک چهارم یا یک سوم قیمت اصلی اورجینالش باشه!

بازی کلا خیلی فروش داره و یک چیز دائمی هستش...

ahmadi1359

Registered User
لایک‌ها
17
سودی که در تک فروشی هست در عمده فروشی نیست. ولی اگر بتونید هر دو روش رو در کنار هم داشته باشید که عالی میشه.

viphyip

Registered User
لایک‌ها
493
درود بر شما
اگر سرمایه دارید که مغازه هم داشته باشید که عالی می شه ولی نه که بصورت اینترنتی هم برای شروع خوبه
من خودم اول مغازه داشتم ولی االن از مغازه دوستان استفاده می کنم که و در کنار آن فروشگاه اینترنتی هم دارم این هم یک روش ;)

بالا