• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشورت در مورد کار (لطفا کمک کنید کم آوردم)

aligandabi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان خوبید؟
انشالله زندگیتون خالی از مشکلات و جیبتون پر از پول حلال باشه.

دوستان من یه مشورت از شما میخواستم.
من دانشجو هستم و 20 سالمه. کار ندارم.پس انداز 50 تومن دارم :(
نمیدونم چی کار کنم.واقعا به بن بست رسیدم.
از اون ور هزار تا نیاز دارم که باید بخرم.ولی پول ندارم.
الان دنبال کار هستم ولی به هیچ نتیجه نرسیدم. هر جا یه مشکلی داره.یکی پایان خدمت میخواد یکی به دانشجو کار نمیده و...
این استاد های عوضی هم سر کلاسشون نری حذف میکنن و نمره نمیدن.(درس دادنشون به درد عمشون میخوره اینقدر مذخرف درس میدن و لج بازی میکنن)
نمیتونم درسو ول کنم چون تا الان یه عالمه پول رفت و پرگشت و شهریه و ... دادم میدونم اگه ول کنم پدرم تا آخر عمر میکوبه تو سرم.چون تحت تاثیر خارجه و کلاطرز فکرش جوریه که درسو ول نکنم.
سربازی هم دارم. :|
گواهینامه هم چون پولشو نداشتم نتونستم بگیرم.

واقعا نمیدونم چی کار کنم با این وضع اقتصادی هیچ امیدی ندارم.
هر روز تلفنو برمیدارم با روزنامه همشهری زرتو زرت زنگ میزنم ولی نتیجه نمیگیرم.
رفیقام دانشگارو ول کردن الان ماشین زیر پاشونه کار رو یاد گرفتن و سربازی هم پیچیدن.

لطفا راهنمایی کنید.من چیکار کنم؟
چجوری دنبال کار برم؟از کجا کار پیدا کنم؟
خسته شدم از این زندگی مسخره.

sorush21

Registered User
لایک‌ها
160
اگه درس رو دوس نداری با پدرت حرف بزن خدمتتو برو سریع تا قدرت جوونی داری وارد بازار شو ولی اگه درس دوس داری بخون و بساز فعلا این نیز بگذرد...

miim

Registered User
لایک‌ها
451
داداش موقع دانشجویی کارو بی خیال شو که نمیشه
درستو بخون با همون پول تو جیبیتم قناعت کن تا درست تموم شه

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
پس شما درس رو برا چی میخونی نگو برا اینکه دوسدار علمم و میخوام مدرک بگیرم و باسواد بشم که هیشکی باور نمیکنه...
شما بچسب به درس خوندنت فارق التحصیل که شدی اونوقت بگرد دنبال کار(مربوط به درسی که خوندی)،الان هم میخوای دنبال کار بگردی باید پاره وقت باشه(حقوقش بدرد نمیخوره).اگه رشته دانشگاهیت بدرد نخوره یا اگه فک میکنی نمیتونی شغلشو بدست بیاری بنظر من پدرتو قانع کن و دانشگاهو ول کن.
خیلی ببخشیدا اینو میگم.با سنی که شما دارید این تصمیمتون هوایی هستش ینی کاری میکنی که هم از دانشگاه زده میشی و هم نمیتونی دنبال کار بگردی.سنتم همچین زیاد نیست که ناراحت باشی.

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
اگه به **** علاقه داری برو تو ارتش , چون سن ت هنوز میخوره .

aligandabi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفقا اگه میشد اصلا دنبال کار نمیرفتم.
رشتم برق صنعتیه.
باید عملیشو بلد باشم تا بهم کار بدن.
پدر من توی بهترین شرایط و شغل 3 بار ورشکست شده.
ولی وقتی من دنبال کار میرم و پیدا نمیشه سرکوفت باید بخورم که زرنگ نیستم و...
الان خانواده من چشمشون به بچه های مردمه که کار میکنن البته همشون یا پیش پدرشون هستن یا پیش آشنای پدرشون.
ولی ما یه آشنا هم نداریم فقط حرف که میوفته هزار نفر تو تهران میشناستمون ولی در عمل 0.

اینارو گفتم که بدونین از طرف خانواده هم تو فشارم برای کار
حقوق هم 400 500 هم باشه راضیم.
درسای دانشگاه رو هم یه جوری پاس میکنم.
با این شرایط هم پیدا نمیشه عایا؟ :(

lasholoosh

Registered User
لایک‌ها
236
آقا میدونید چیه؟ من حرفای نصف بچه های اینجارو میخونم فکر میکنم نویسنده کتاب های دوره دبستان الان داره باهامون حرف میزنه! همونقدری که اونا درباره کشورمون رویایی حرف میزنن اینا هم درباره کارو زندگی رویایین
آخه نمیفهمم اصلا! هی تا طرف تاپیک میزنه پول ندارم کار ندارم همه میگن بازار! زرتو زرت بازار . مومن . فازت چیه؟ فک کردی الان چه دوره ای هستیم؟ عصر فردوسی که نیستیم / کارگر بازاری الان بازاری و اوستا کار نمیشه . تا آخر عمر کارگر میمونه با همون 500 600 ت ای که اوستاش میندازه جلوش . ما که از پشت کوه نمیایم . کارگری تو بازار پشمه . گذشت اون زمان که میشد با 2تا دقل بازیو زیر پای اینو اونو خالی کردن از کارگریو جارو کشی مغازه بازار رسید به مرسدس بنزو فلان بیسار .
داداش شما مگه نمیگی بابات میگه درس؟ پول بگیر ازش . هرچقد ک شد . کار نکن سعی کن نکنی . اما اگه نتونستی خرجی نداره 200 ت بده جاهای خوب همشهری برات تبلیغ کنن . برو تدرس خصوصی کن با توجه به رشتت
واقعا پول سازه اگه مغزتو ب کار بگیری . باور کن یارو دیوس میاد چارتا جمعو تفریق یاد میده 1 ساعت 40 ت . دقیقا تو روزنامه هم میزنه . خیلیم آسونه . تازه میری خونه طرف شامو نهارتم میدن ! خیلی از دانشجوها اینکاره اند
مخصوصا الانم که دم امتحاناته شما آگهی بده از چیزت میرن بالا که درس یادشون بدی
کارگری نکن خواهشا . سعی کن هیچوقت زیردست کسی نباشی . تو روزی 3 ساعت مفید تدریس کنی میشه 120 . با هزینه رفتو برگشت 100 . یعنی ماهی 3 ت .

aligandabi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا میدونید چیه؟ من حرفای نصف بچه های اینجارو میخونم فکر میکنم نویسنده کتاب های دوره دبستان الان داره باهامون حرف میزنه! همونقدری که اونا درباره کشورمون رویایی حرف میزنن اینا هم درباره کارو زندگی رویایین
آخه نمیفهمم اصلا! هی تا طرف تاپیک میزنه پول ندارم کار ندارم همه میگن بازار! زرتو زرت بازار . مومن . فازت چیه؟ فک کردی الان چه دوره ای هستیم؟ عصر فردوسی که نیستیم / کارگر بازاری الان بازاری و اوستا کار نمیشه . تا آخر عمر کارگر میمونه با همون 500 600 ت ای که اوستاش میندازه جلوش . ما که از پشت کوه نمیایم . کارگری تو بازار پشمه . گذشت اون زمان که میشد با 2تا دقل بازیو زیر پای اینو اونو خالی کردن از کارگریو جارو کشی مغازه بازار رسید به مرسدس بنزو فلان بیسار .
داداش شما مگه نمیگی بابات میگه درس؟ پول بگیر ازش . هرچقد ک شد . کار نکن سعی کن نکنی . اما اگه نتونستی خرجی نداره 200 ت بده جاهای خوب همشهری برات تبلیغ کنن . برو تدرس خصوصی کن با توجه به رشتت
واقعا پول سازه اگه مغزتو ب کار بگیری . باور کن یارو دیوس میاد چارتا جمعو تفریق یاد میده 1 ساعت 40 ت . دقیقا تو روزنامه هم میزنه . خیلیم آسونه . تازه میری خونه طرف شامو نهارتم میدن ! خیلی از دانشجوها اینکاره اند
مخصوصا الانم که دم امتحاناته شما آگهی بده از چیزت میرن بالا که درس یادشون بدی
کارگری نکن خواهشا . سعی کن هیچوقت زیردست کسی نباشی . تو روزی 3 ساعت مفید تدریس کنی میشه 120 . با هزینه رفتو برگشت 100 . یعنی ماهی 3 ت .
داش مشکل منم همینه.
من زیاد با پدرم ارتباط ندارم. یعنی یه جورایی معذب هستم که بگم پول بده.اصلا بهش بگم هم نداره که بخواد بده. ماهی 200 تومن داره شهریه دانشگا میده + رفت و آمد.
آره کارگری به درد نمیخوره منم دنبال کار تو این شرکتا بودم که بتونم سرمایه ای جور کنم واس کار خودم.اونم که به بن بست خوردم.
واسه تدریسم همینجوری با خا...ه مالی و.... نمره میگیرم. تقریبا میشه گفت از برق به جز مقداری عملی هیچی بارم نیست. :(
توی هم ورودی های خودمم از همه بیشتر واحد پاس کردم با همین روش.

lasholoosh

Registered User
لایک‌ها
236
آقا نیگا کن نگرفتی . یارو ببینه تو حتی فوق دیپلمم داری اگه به کم قانع باشی مثلا بچشو میفرسته بهش جمع و تفریق یاد بدی اونکه دیگه کاری نداره
اما خوب اونی خیلی خنگن باید حساب اینم بکنی

بالا