برگزیده های پرشین تولز

مشورت مهم با همه دوستان این انجمن ، چه نوع سایتی راه اندازی کنم که درآمد و آینده داشته باشه ؟

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی این انجمن.

قصد راه اندازی یک سایت رو دارم که درآمد و آینده داشته باشه ولی در نوع این سایت موندم.

هر کسی یک پیشنهاد میده !

نظر اکثر دوستان در حال حاظر سایت تفریحی هست و بعضی از دوستان هم سایت همکاری در فروش و خبری را پیشنهاد داده اند !

دوستی دیگر می گفت انجمن بزن !

خلاصه موندم.

ضمنا هاست این سایت رو هاست داخل کشور بگیرم یا هاست خارج از کشور ؟ ( با توجه به اینکه برای یوزرهای ایرانی هست ).

از شما دوستان گرامی خواهشمندم به طور کامل من را راهنمایی نمائید.

به امید خدا این تاپیک راهگشای همه دوستانی که مشکل من را دارند باشد.

سربلند و پیروز باشید.

ممنونم.

uniabroad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
بنظرم ببین چه تخصصی داری و همون رو ادامه بده

• سایت های درج آگهی درآمد خوبی دارن و خیلی نیاز به فعالیت نداره.
  • سایت های طراحی گرافیک و سایت هم درآمد خوبی دارن ولی نیاز به تخصص داره
  • سایت های آموزشی هم درآمد خوبی دارن, مخصوصا آموزش های ویدیویی که جدیداً داره زیاد هم میشه
موفق باشید

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
به نظر من هر سایتی رو براش زحمت بکشید درامد خوبی پیدا میکنه .
البته درآمد خوب در سایت تفریحی فلان تمنه و در سایت آموزشی بهمان تمن و نحوه فعالیت ها متفاوته .
برای هاست اول خارجی بگیرید تا خرجتون کمتر بشه تا زمانی که سایت بازدید بالایی بگیره که بازدید بالا به نظر من بالای 50 هزار ای پی هست و بعدش به ایران بیارید یا سرور اختصاصی بگیرید .

Ariya

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
50
با سلام و احترام.

دوستان دیگر نظر و یا پیشنهادی ندارند؟

ممنونم.

farhadrohi

Registered User
لایک‌ها
209
به نظر من به اون چیزی که علاقه داری و توش تخصص داری اون سایتو بزن در غیر این صورت اگر سایتی بزنی که اصلا علاقه ای به موضوع سایت نداشته باشی بعد یه مدت خسته میشی و رها میکنی سایتو.

betocheee

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
اینجور سوال ها به نظر من اشتبه هستش و متاسفانه همیشه از اینجور سوال ها پرسیده میشه حتی خود من هم این اشتباه رو بارها انجام دادمه
شما از هر سایتی میتونی کسب درامد کنی فقط باید راهش رو یاد بگیری
اما حالا که پرسیدی من چندتا پیشنهاد بهت میدم که صددرصد سود داره و حتما حتما میتونی موفق بشی و به تخصص خیلی خاصی هم نیاز نداره (با توجه به اینکه من نمیدونم تخصص شما چیه دوست عزیز)
سایت ورزشی مثل ورزش3 و 90
سایت خبری مثل تابناک و تسنیم و yjc
سایت آی تی مثل زومیت و دیجیاتو
سایت دانلود مثل سافت 98 و اسان دانلود
سایت فیلم و موزیک (درامد خیلی بالا)
سایت های اموزش کسب درامد و بازاریابی و مدیریت مثل مدیر سبز و مدیر وب و عرفانی زاده و...(با یکم مطالعه میتونی تخصص رو پیدا کنی و بیشترش بحث ترجمه مقالات خارجی هستش)
در حالت کلی اگه بخوام بازم میتونم بهت پیشنهاد بدم ولی اینایی که پیشنهاد دادم صددرصد تضمینی هستش
مهم پشتکار و تیم کاری تو هستش نه موضوع سایت

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
یک عدد سایت تفریحی با آینده خوب و قیمت خوب تر در دسترس میباشد :rolleyes::D

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دوست گرامی در واقع بیایید اینطور به قضیه نگاه کنید که برای انواع سایت چه راهکار درآمدی هست متاسفانه اکثر وبمستران اول امار تولید می کنن و بعد به این فکر می کنن که خب حالا از کجا درآمد داشته اشیم و اون موقع هست که می بینن مثلا برای سایت تفریحی فقط سیستم های دزد کلیکی رو داریم و سیستم پاپ که سایت رو تو گوگل به فنا میدن و همکاری در فروش که 100 بفروشی 99 تا رو برگشت و انصراف می زنه تو پنلت و اون یدونه رو برای توهین به شعور می زنه ارسال شد تا بعد چند روز بزنه برگشتی در توزیع خب با این اوصاف آیا یک سایت تفریحی ارزش داره که کلی از زمانت رو به پاش بریزی تازه اگر موارد فیل... و بستن فیدخوان ها به سایت رو بی خیال بشی شما در فکر هر نوع سایتی که هستی اول ببین قرار هست از چه روشی براش کسب درآمد کنی بعد زمان بزار براش به نظر من شما هر چقدر بتونی با جامعه هدفت مستقیم تبادل داشته باشی موفقتری یعنی واسطه نباشه مثلا سایت تخصصی باشه برای یه قشر خاص خدماتی رو ارائه بدی خب مسلما اونا بدون نگرانی و اذیت شما حق و حقوق شما رو میدن

بالا