برگزیده های پرشین تولز

مشورت و تبادل نظر در مورد ویروسهای عجیب و ناشناخته

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
برنامه رو اجرا کنید و بعد روی do a system scan and save a log file کلیک کنید برنامه شروع به اسکن می کنه و یک
گزارش از سیستم شما میده و آن رو در فایل hijackthis.log ذخیره می کنه که این فایل تو همون جایی که برنامه رو اجرا
کردی ایجاد میشه محتوای فایل رو کپی کن و اینجا بزار.

ممنونم دوست من
اما تا اينجاش رو مي دونستم و تو همون پست بالايي قايل رو اتچ كردم
الباقي قضايا و تجزيه و تحليلش واسم مبهمه كه اونم به كمك شما ايشالا حل مي شه..

sina1401sina

Registered User
لایک‌ها
2
ممنونم دوست من
اما تا اينجاش رو مي دونستم و تو همون پست بالايي قايل رو اتچ كردم
الباقي قضايا و تجزيه و تحليلش واسم مبهمه كه اونم به كمك شما ايشالا حل مي شه..

فایل hijackthis رو بررسی کردم و لاگ ویروسی رو در سیستم شما نشون نمیده !
به نظر من یکبار به طور کامل سیستم خود را با اسکنر آنلاین Windows Live OneCare اسکن کنید
برای اسکن شما باید از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید.
لینک : http://onecare.live.com/site/en-us/center/howsafe.htm
بعد از وارد شدن به سایت روی Protection Scan کلیک کنید.

sina1401sina

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان در مورد ویروسی که رو خود فایل Updater.dll نود 32 می افته چیزی میدونید ؟

البته خود نود تشخیص میده و اون فایل رو Quarantine میکنه و بعد از اون کل نود به هم میریزه و قادر به اپدیت نمیشه
راه حلی واسه از بین بردن اون بلدید مرسی

من که تا حالا چیزی در مورد این ویروس نشنیدم !
اگه چیزی پیدا کردم حتما به شما اطلاع میدم

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
یه مشکلی دارم که چند روزه اعصاب منو خورد کرده!!
زمان تایپ کردن سرعت تایپ شدیدا پائین میاد. من فکر میکنم کیلاگر رو سیستم من اومده و داره رکورد میگیره. کسی میتونه کمکی بکنه و یه آنتی کیلاگر معرفی کنه و لینک دانلودشو بده؟

sina1401sina

Registered User
لایک‌ها
2
یه مشکلی دارم که چند روزه اعصاب منو خورد کرده!!
زمان تایپ کردن سرعت تایپ شدیدا پائین میاد. من فکر میکنم کیلاگر رو سیستم من اومده و داره رکورد میگیره. کسی میتونه کمکی بکنه و یه آنتی کیلاگر معرفی کنه و لینک دانلودشو بده؟

http://www.forum.persiantools.com/t135641.html
در این قیمت پاسخ دادم.

meqi

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام من نمی دونم ویروس گرفتم یا مشکل دیگیه.هیچ آنتی ویروسی نمی تونه به اینترنتم وصل بشه eset رو نصب کردم ولی اصلان انگار نه انگار بالا هم نمیاد کویک هیل و آویرا هم بالا میان ولی مشکل اتصال به اینترنت میدن .ولی بقیه نرم افزارا مثل مدیا پلایر وصل میشه و مشکلی نداره .چیکار کنم؟

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
سلام.

دوستان عزیز وقتی سیستم ویروسی می شود برای مثال ویروسی که باعث قفل شدن task manager می شود بعد از ویروس یابی سیستم و پاک کردن ویروس ها بازم این مشکل که ناشی از ویروس بوده از بین نمی رود البته این مشکل را بصورت مثال گفتم خیلی مشکلات دیگری هستند که با پاک کردن ویروس هم عوارض ناشی از ویروس باقی می مونه!

می خواستم بدونم که به غیر از نصب ویندوز چگونه می توان این مشکلات را برطرف کرد؟!

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
جدیدا یه ویروس گرفتم که وقتی وصل میشم
به اینترنت شروع میکنه به دانلود و سرعت اینترنت
رو میگیره.کسی راه حلی برای پاک کردنش نداره؟

esmaeil007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم سیستم من ویروسی شده چون هر وقت ویندوز بالا میاد my documents اتوماتیک باز میشه . به غیر از این هیچ مشکی ندارم .آنتی ویروس دارم(مکافی) ،چیزی پیدا نکرد.
لطف میکنید کمک کنید

jula

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

خیلی ممنونم واقعا مثل اب ریختن روی اتیش بود
ببخشید میشه بگید که این مشکل من ویروس بوده یا نه؟

بازم ممنونم
سلام!
چطور می‌تونم از شر regisre key خلاص بشم؟
موقعی که سیستم بالا می‌آد، پیعام می‌ده که مثلا چند روز دیگه باید ویندوز آپدیت بشه وگرنه از کار می‌افته!
امکان upgread ویندوز هم وجود نداره!

alireza_farshid

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان به نظر حقیر شما اوست 5 نصب کنین و بعد از ریست سیستم البته اگه 32 بیت دارین که 99% هم 32 هستن بوت تایم اسکن میتونه تمام مشکلاتی که با ویروسها دارین رو حل کنه

اینم لینک دانلودش
http://www.avast.com/free-antivirus-download

zahedi1980

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
برای من هم جواب نداد......

میشه راه جدیدی معرفی کنید.

prodoctornuke

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
48
سلام دوستان.این ویروس satility رو چطور میشه پاک کرد؟

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
با سلام خدمت دوستان
مشکلی که دارم اینه که فولدر آپشنم حذف شده و نمی تونم فایلای هیدن رو بیارم
روی هر آیکونی هم که کلیک می کنم یه پنجره جدید باز می شه
می خواستم ببینم این ویروس رو چطوری میشه پاک کنم؟

sir_lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ويروس regsvr.exe رو چه جوري ميشه حذف كرد ؟ آنتي ويروس نميتونه پاكش كنه !!!!

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
مشكلي كه مي خوام مطرح كنم روي يكي از سيستم هاي شركتمون وجود داره و از اونجائيكه متاسفانه اين سيستم يكي از سيستم هاي همگاني شركت هست رفع اين مشكل برام خيلي مهمه.

اطلاعات مربوط به حساب هاي كاربري كه تو فرم هاي ورود مثلا فرم ورود به صندوق پست الكترونيك Yahoo وارد شده ذخيره مي شه , بطوريكه بعد از وارد كردن نام كاربري بطور خودكار كلمه عبور اون هم در قسمت خودش وارد مي شه.

تمام فايل هاي Cookie و فايل هاي Temp مرورگر مورد استفاده كه در اينجا Internet Explorer هست رو حذف كردم , چه از گزينه Internet Options و چه بصورت دستي , اما مشكل همچنان پابرجاست.

محتواي فايل index.dat موجود تو پوشه Cookies رو بررسي كردم , تو يكي از سطرهاي اول اين فايل با نام Client URLCache MMF ver 5.2 مواجه شدم , همه جاي سيستم رو براي پيدا كردن ردپايي از اين برنامه جستجو كردم ولي چيزي پيدا نشد , نام اين برنامه رو تو اينترنت جستجو كردم ولي همه چيز زيادي متوجه نشدم.

ممنون مي شم در زمينه رفع اين مشكل بنده رو راهنمايي كنين.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
به نقل از خودم :
مشكلي كه مي خوام مطرح كنم روي يكي از سيستم هاي شركتمون وجود داره و از اونجائيكه متاسفانه اين سيستم يكي از سيستم هاي همگاني شركت هست رفع اين مشكل برام خيلي مهمه.

اطلاعات مربوط به حساب هاي كاربري كه تو فرم هاي ورود مثلا فرم ورود به صندوق پست الكترونيك Yahoo وارد شده ذخيره مي شه , بطوريكه بعد از وارد كردن نام كاربري بطور خودكار كلمه عبور اون هم در قسمت خودش وارد مي شه.

تمام فايل هاي Cookie و فايل هاي Temp مرورگر مورد استفاده كه در اينجا Internet Explorer هست رو حذف كردم , چه از گزينه Internet Options و چه بصورت دستي , اما مشكل همچنان پابرجاست.

محتواي فايل index.dat موجود تو پوشه Cookies رو بررسي كردم , تو يكي از سطرهاي اول اين فايل با نام Client URLCache MMF ver 5.2 مواجه شدم , همه جاي سيستم رو براي پيدا كردن ردپايي از اين برنامه جستجو كردم ولي چيزي پيدا نشد , نام اين برنامه رو تو اينترنت جستجو كردم ولي همه چيز زيادي متوجه نشدم.

ممنون مي شم در زمينه رفع اين مشكل بنده رو راهنمايي كنين.

مشکل برطرف شد.

Omen_booster

Registered User
لایک‌ها
12
دیروز اشتباهی من یه فایلی رو دانلود کردم به جای فلش پلیر موقعی که روی هاردم اومد یه چیزی نصب شد ،دقیقا مثل Malware بود که میگه سیستمت ویروس داره بیا از ما این آنتی ویروس رو بخر..اما مشکل این جا بود که دیگه هیچ چیزی اجرا نمیشد ،وقتی ویندوز بالا میومد فقط این برنامه باز میشد و پول برای کد فعال سازی می خواست...سیستم من با مودم روتر به اینترنت وصل بود و بعد از 15 دقیقه که پای سیستم نبودم اون فایل که اسمش 44567696.exe بود جاش رو با این Short cut عوض کرد
ph_or_32435_caa819d.jpg

این برنامه مزاحم رفت. حتی آنتی ویروس های مختلف (mal ware هم داشتن)هم نتونستن کاری ..کسی براش این اتفاق اوفتاده؟ اخه این سایت از کجا فهمیده من این مشکل رو دارم که خودش بیاد سیستم منو چک کنه؟​

Last edited:

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
کسانی که مشکلشون حل میشه بگند چجوری حل شد

بالا