برگزیده های پرشین تولز

مشورت و کسب تجربه از دوستان ، کرم های لاغری موثر واقع شدند یا خیر

wonnin

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
لایک‌ها
7,614
با سلام

دوستان عزیز بحث ها و گفتگوهای زیادی درباره لاغری تا حالا شکل گرفته و روش های درمان زیادی هم معرفی شده که بساری از این روش ها جنبه تبلیغاتی و بازاریابی دارند نه جنبه علمی ...

پرسش من از دوستان درباره کرم های لاغری یا ژل های لاغری و چربی سوز هستند که بخصوص " باعث آب شدن چربی در نواحی مشخصی " ، مثل دور بازوها یا دور ران پاها خواهد شد

آیا از دوستان تجربه مشخصی از استفاده از این کرم ها بصورت عمومی یا موضعی دارند ؟

ممنون میشم نظرها و تجربیات " اکتسابی " خودتون رو در این باره مطرح کنید

با تشکر

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
دوست عزیزم
فقط **** اصولی +ورزش هوازی +صبر
همین.

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374

لااله

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
با سلام

دوستان عزیز بحث ها و گفتگوهای زیادی درباره لاغری تا حالا شکل گرفته و روش های درمان زیادی هم معرفی شده که بساری از این روش ها جنبه تبلیغاتی و بازاریابی دارند نه جنبه علمی ...

پرسش من از دوستان درباره کرم های لاغری یا ژل های لاغری و چربی سوز هستند که بخصوص " باعث آب شدن چربی در نواحی مشخصی " ، مثل دور بازوها یا دور ران پاها خواهد شد

با تشکر
به نظرم بهترين راه در وحله اول انجام ورزش هايي مثل دوچرخه، پياده روي و دويدن هست، البته پيلاتس هم به نظره من تاثير خيلي زيادي در از بين رفتن چربي هاي بدن داره، اما قبل از انجام اين ورزش ها خوبه كه از كرم هاي گياهي لاغري استفاده كنيم، كرم هايي كه حاوي كافئين هستند، مثل كرم لاغري سينره. من خودم استفاده مي كنم قبل از ورزش و نتيجه خيلي خوبي گرفتم تا به الان. نوشيدن آب زياد هم در طول روز كمك زيادي به حذف مواد زائد از بدن مي كنه.
همگي موفق باشين :)

pegahii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
با سلام

با تشکر
من یه مدتی از کرم لاغری استفاده کردم، البته کوتاه بود چون اصولا پیگیریم خوب نیست. اون مدت که استفاده می کرم اینجوری بود که اول کرم رو میزدم (من برای شکم استفاده کردم) و همراهش ماساژ میدادم کمی تا جذب بشه بعدش یه گن روش میپوشیدم و به کارام میرسیدم. خیلی عرق می کرد و اینکه شکمم سفت شد تو اون دوره فکر میکنم اگه ادامه میدادم جواب خوبی می گرفتم.

لااله

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
من یه مدتی از کرم لاغری استفاده کردم، البته کوتاه بود چون اصولا پیگیریم خوب نیست. اون مدت که استفاده می کرم اینجوری بود که اول کرم رو میزدم (من برای شکم استفاده کردم) و همراهش ماساژ میدادم کمی تا جذب بشه بعدش یه گن روش میپوشیدم و به کارام میرسیدم. خیلی عرق می کرد و اینکه شکمم سفت شد تو اون دوره فکر میکنم اگه ادامه میدادم جواب خوبی می گرفتم.
از چه کرمی استفاده می کردین؟ میشه اسمشو بگین؟

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

sayana_nsi

Registered User
لایک‌ها
26
درود بر تمامی دوستان
راه طبیعی افزایش و کاهش وزن فرمول های کاملا گیاهی hw و df هستن
در کنارشونم ورزش کنید میتونید به بدنتون فرم بدید.
به همین سادگی.

sferesh

Registered User
لایک‌ها
36

siahposh68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

sixsixsix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میتونید از دستگاه های لاغری موضعی استفاده کنید. من خودم مشکل چاقی موضعی داشتم، با مراجعه به خانم دکتر کابلی دستگاه پاور شیپ 2 رو بهم معرفی کرد. واقعا از هیکل خودم ناراضی بودم اما با استفاده از این دستگاه به الان اعتماد به نفس بالایی پیدا کردم.

بالا