منتخب بازارچه

خطای ظاهری مشکلات اپدیت جدید 22/7/98

files

فروشنده معتبر [؟]
متاسفانه دیگه از طریق اپلیکیشن تاپاتاک نمیشه به انجمن وصل شد :confused:

data4u

Registered User
موارد رو تا اینجا خوندم. به مرور اکثرشون رفع میشن. راستی فونت و همینطور سایزش خوبه؟
فونت خیلی خوبه الان ، دست شما درد نکنه
امکان آپ کردن و ویرایش تاپیک ها اضافه بشه عالی میشه :)

abolfazl13633

Registered User
با وجود داشتن امکانات ویژه بازارچه قابلیت اتو اپدیت تایپیک کار نمیکند
ویرایش پست اول تایپیک کار نمیکند
و کلیه قابلیتهای امکانات ویژه غیر فعال است

ali_m

فروشنده معتبر [؟]
موارد رو تا اینجا خوندم. به مرور اکثرشون رفع میشن. راستی فونت و همینطور سایزش خوبه؟
فونت اگه میتونی "یکان بختیاری" بنداز خیلی تر و تمیزه
سایزشم یه خورده بزرگه الان

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
فونت خوب شد و مشکلی نداره فقط سایز فونت تاپیک ها باید یک درجه کوچک تر بشه. فونتی که الان داریم مینویسیم نه ها فونتی که تاپیک ها رو نشون میده و روشون کلیک میکنیم وارد تاپیک میشیم
یه مورد دیگه تفکیک تاپیک های پست خورده و پست نخورده هست که پست خورده ها بولد میشن و پست نخورده ها بولد نمیشن اونم خیلی محسوس نیست اگر ممکنه مثل اون حالت قبل اپدیت باشه که فکر میکنم بولد میشد و یه سایز بزرگ میشد ولی پست نخورده ها بولد نبودن و یه سایز هم کوچکتر بودن

Last edited:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
@ehsan احسان ظاهرا اون شکلک های تشکر رو کلا حذف کردی و فقط تبدیل شده به تشکر تا اینجا مشکلی نیست ولی مساله اینه که موقع تشکر کردن توی کامپیوتر با فایرفاکس روی تشکر که میزنیم تازه یه صفحه باز میکنه و میگه مطمین هستید میخواید تشکر کنید ؟ بعد اوکی میکنیم تشکر میشه:confused: درصورتیکه توی گوشی موبایل رو تشکر میزنیم و تشکر اضافه میشه فکر میکنم با همون مشکل پست بالا که گفتم در ارتباطه

ادیت :حل شد...مشکل از کش فایر فاکس بود

Last edited:

kyle

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
یه استایل فونت درشت(همین فونت ) بزار و بقیه رو ریزترکن
بلاخر یکی چشمش درد میاد اذیت نشه
استایل پیش فرض فونت ریز تر بشه

kyle

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
@ehsan احسان ظاهرا اون شکلک های تشکر رو کلا حذف کردی و فقط تبدیل شده به تشکر تا اینجا مشکلی نیست ولی مساله اینه که موقع تشکر کردن توی کامپیوتر با فایرفاکس روی تشکر که میزنیم تازه یه صفحه باز میکنه و میگه مطمین هستید میخواید تشکر کنید ؟ بعد اوکی میکنیم تشکر میشه:confused: درصورتیکه توی گوشی موبایل رو تشکر میزنیم و تشکر اضافه میشه فکر میکنم با همون مشکل پست بالا که گفتم در ارتباطه
من با فایرفاکسم ولی مشکلی ندارم. اون شکلکهای تشکر هم بدون مشکل اننجام میشه

بالا