برگزیده های پرشین تولز

مشکلات سخت افزاری

شما با سیستم خود بیشتر چه نوع مشکلاتی پیدا می کنید

• Total voters
    14

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Golpar :
بيشتر توضيح مي دين لطفا؟ متشكرم
بري استفاده از Daul Channel بايد مادربوردتون اين تكنولوژي رو ساپورت كنه كه البته اين براي رمهاي ddr و pentium 4 و مادربورد هاي جديد است ولي اين خيلي مهمه كه اگه مادربوردتون درست رماتونو (از نظر مدل) پشتيباني نكنه با استفاده از Daul Channel مشكلات زيادي براي سيستم به وجود ميايد

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از astm1834 :
با سلام،
من يه Radeon 9200SE 128 mb دارم كه بردش digitalME است،سياه.
چديدا از هندي كم حدود 30 گيگ كپجر كردم و با پريمير پرو به MPEG2 تبديل كردم :wacko: با كابل DV .
ولي هم فايل اصلي هم امپگش هر دو موقع پلي لرزش تصوير دارن به اين صورت كه دور تمام اشيائ
داخل كادر وقتي دوربين حركت ميكنه خط خط ميشه، حتي امروز كه DVD پلي كردم وثتي روي تصوير زوم ميكني
همين حالت ايجاد ميشه.
من خودم فكر ميكنم كارت مشكل داره!
نظرات؟
گسي راجع به اين بورد چيزي ميدونه؟
نه احتمال اينكه از كارت گرافيك باشه كمه .
احتمالا درست كپچر نشده دوباره امتحان كن و سعي كن از يه برنامه ديگه هم براي كپچر استفاده كن

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از کاربر :
با سلام

سی دی رام من اطلاعات سی دی را نشان نمیدهد ولی ویندوز و داس هر دو این سی دی رام را شناسائی میکنند مشکل اینست که هر وقت سی دی را داخل دستگاه قرار میدهم نمیتوانم از این سی دی استفاده کنم چون اطلاعات آنرا نمیخواند توضیح اینکه از طریق ویندوز میتوانم سی دی رام را ایجکت کنم ( درب آنرا باز و بسته کنم ) از دوستان محترم تقاضا دارم راهنمائی بفرمایند. با تشکر فراوان
سلام اگر سي دي رامت قدميه باهاش بهتره خداحافظي كني چون الان ديگه درست كردنش ارزش نداره يه ذره بيشتر پول بزاري يه نوش رو ميخري اگه قديميه البته يعني بيش از يك سال مشكل نرم اقزاري هم نيستش ايراد از خوده سي دي رامه

pezhman125

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از astm1834 :
با سلام،
من يه Radeon 9200SE 128 mb دارم كه بردش digitalME است،سياه.
چديدا از هندي كم حدود 30 گيگ كپجر كردم و با پريمير پرو به MPEG2 تبديل كردم :wacko: با كابل DV .
ولي هم فايل اصلي هم امپگش هر دو موقع پلي لرزش تصوير دارن به اين صورت كه دور تمام اشيائ
داخل كادر وقتي دوربين حركت ميكنه خط خط ميشه، حتي امروز كه DVD پلي كردم وثتي روي تصوير زوم ميكني
همين حالت ايجاد ميشه.
من خودم فكر ميكنم كارت مشكل داره!
نظرات؟
گسي راجع به اين بورد چيزي ميدونه؟
در همين رابطه مي شه لطف كنيد و نحوه انتقال و به اصطلاح، كپچر كردن رو هم بطور دقيق توضيح بدين؟ :happy: ممنون مي شم...
اگر خواستيد جوابمو بديد، به صندوق شخصيم در اين سايت پيغام بزنيد تا بفهمم... با تشكر

Golpar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كسي ميتونه در مورد هارد external توضيحي به من بده و ماركهاي معتبرشو همراه قيمتشون بنويسه؟؟ مارك transend مارك خوبيه؟ قيمتشو مي دونين؟؟ مرسي

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
به نقل از شاد روان :
كارت گرافيك من radeon 9550 sapphire. ويندوز دوتا كارت شناسايي كرده.radeon 9550 & radeon 9550 secondary قضيه اين دومي چيه. آبا بايد همبن جوري باشه؟

به احتمال قوی کارت شما دو خروجی برای مانیتور دارد بهمین خاطر ویندوز در قسمت DISPLAY دو عدد کارت را نشان می دهد.

فاضلی
8923890 - 8923889

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
سلام
من به تازگي ويندوزمو عوض كردم وقتي سي دي يا دي وي دي رو داخل سي دي رايتر يا دي وي دي رايتر ميزارم به هيچ وجه نميخونه. موقعي كه اين سيستمو بستم هم اين مشكل رو داشتم كه با يه سري تنظيمات اوكي شد اما الان نه راه حلش يادمه و نه به سرچ به نتيجه اي رسيدم
از دوستان كسي مي تونه كمك كنه ؟

ariacat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
[سلام.
اقا این سیستم من یه مدتی که هر وقت توی بایسش نگاه میکنم سرعت فن یه لحظه 0 و لحظه بعد 2600 میشه (2600 و خورده ای). الان یکی دو بار وسط بازی شروع کرده به بیپ زدن. البته خیلی کوتاه. بعد از ری استارت هم دیگه بیپ نمیکنه. نمیدونم گیر از چیه. دمای cpu من بین 55 تا 67 هستش. لطفا بگید باید چیکار کنم.:(:(:( 

cpu: intel 3200 gh p4
mb: gigabyte p31
ram: 2048
[/COLOR]

بالا