برگزیده های پرشین تولز

مشکلات میهن وب هاست و درخواست راهنمایی برای انتفال

mosafer1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
مدتی است برای میزبانی سایتها از خدمات شرکت میهن وب هاست استفاده میکنم ، لیکن این اواخر دچار مشکلات زیادی شده ام از جمله
قطعی فراوان سایتها
قطعی سرور
بسته شدن سرویس با عنوان استفاده بیش از حد از منابع سرور

و اخیرا یک مشکل خیلی خاص که وقتی بازدید کنندگان میخواهند سایتهای من رو باز کنند خطای زیر را دریافت میکنند

"مشترک گرامی مشاهده این صفحه به معنای کش شدن آی پی در اینترنت سرویس دهنده شماست
به جهت رفع این مشکل موارد زیر را دربخش dns کارت شبکه رایانه خود تنظیم کنید"

که پس از بررسی متوجه شدیم این مشکل مربوط به ضعف سرویس میزبانی است

با توجه به اینکه تصمیم دارم سایتهای خود را سریعتر از میهن وب هاست منتقل کنم ممنون میشم دوستان یک سرویس میزبانی خوب را به من معرفی نمایند

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
انتقال بده نت افراز

parswebhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
درود
دوست عزیز یک تیکت ارسال نمائید وضعیت سرویس خود را بپرسید دلیلشو بپرسید در صورتی که بیش از حد از منابع استفاده میکنید یک سرورر مجازی تهیه نمائید
سوالی بود در خدمتم

amirhamzh

Registered User
لایک‌ها
51
بهترین هاست های ایران رو یکی نت افزار بود که الان مشکل زیادی با سرور های کاناداش پیدا کرده و یکی هم آقای امیر حسین یگانه مهر که سرور های بزرگ فقط میفروشه

ولی من یک سرور بزرگ از امیرحسین یگانه مهر گرفتم کسانی که میخوان بگن هاست های خوبی هست و بسیار ارزون و برای همه چی هم مفید

newid.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.
چقدر حاضرید هزینه کنید و پشتبانی براتون مهم هست یا نه؟؟
از نت آرام بازدید نمایید ببینید قیمت هاش براتون مناسب هست یا نه... من که از کیفیتش راضیم.. پشتیبانیش هم عالی بوده تا الان با این که من هاستم اسپانسری هست...

amd2

Registered User
لایک‌ها
50
بهترین هاست های ایران رو یکی نت افزار بود که الان مشکل زیادی با سرور های کاناداش پیدا کرده و یکی هم آقای امیر حسین یگانه مهر که سرور های بزرگ فقط میفروشه

ولی من یک سرور بزرگ از امیرحسین یگانه مهر گرفتم کسانی که میخوان بگن هاست های خوبی هست و بسیار ارزون و برای همه چی هم مفید

تا جایی که من مطلع هستم نت افراز اصلا سرور کانادا نداره :|
تو وب سایت شون هم نوشته فرانسه و آلمان!!

Adorkala

Registered User
لایک‌ها
29
سلام
پیشنهاد ما استفاده از خدمات شرکت آدُروب هستش.
اگر برای تست خواستید به پشتیبانی تیکت بزنید یک هفته برای شما رایگان سرویس در اختیارتون بزارند اگر راضی بودید بعدش هزینه رو پرداخت کنید.
یا اینکه آخر هر ماه اگر از سرویس راضی بودید هزینه رو پرداخت کنید.
تعرفه هاست لینوکس سی پنل طلایی

saeidfff

Registered User
لایک‌ها
35
در کل باید یه نگا به صفحه تماس با ما سایت مینداختی بعد اعتماد میکردی ، آدم خندش میگیره میره صفحه تماس با ما سایت هاست :)

g00ogle

Registered User
لایک‌ها
19
میتوانیم به صورت اختصاصی تمام سایت های پر بازدید شما را میزبانی کنیم . ادرس سایتها را ارسال کن تا قیمت نهایی برای شما ارسال شود.

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
در کل باید یه نگا به صفحه تماس با ما سایت مینداختی بعد اعتماد میکردی ، آدم خندش میگیره میره صفحه تماس با ما سایت هاست :)
میشه بفرمایید از چی خندتون گرفته بگین ما هم بخندیم!!! ;)

iwhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
سلام
مدتی است برای میزبانی سایتها از خدمات شرکت میهن وب هاست استفاده میکنم ، لیکن این اواخر دچار مشکلات زیادی شده ام از جمله
قطعی فراوان سایتها
قطعی سرور
بسته شدن سرویس با عنوان استفاده بیش از حد از منابع سرور

و اخیرا یک مشکل خیلی خاص که وقتی بازدید کنندگان میخواهند سایتهای من رو باز کنند خطای زیر را دریافت میکنند

"مشترک گرامی مشاهده این صفحه به معنای کش شدن آی پی در اینترنت سرویس دهنده شماست
به جهت رفع این مشکل موارد زیر را دربخش dns کارت شبکه رایانه خود تنظیم کنید"

که پس از بررسی متوجه شدیم این مشکل مربوط به ضعف سرویس میزبانی است

با توجه به اینکه تصمیم دارم سایتهای خود را سریعتر از میهن وب هاست منتقل کنم ممنون میشم دوستان یک سرویس میزبانی خوب را به من معرفی نمایند

قبل از هر جابجایی از بهینه بودن سایتتان مطمئن شوید. بررسی افزونه ها استفاده از شتاب دهنده و بررسی کوئی ها دیتابیس کمک بزرگی به شما در رفع مشکل میکند

ehsanled

Registered User
لایک‌ها
85
پشتیبانی میهن وب هاست افتضاحه
هر مشکلی که برام پیش اومده دست کم بعد از سه روز حل شده!!

تیکت ها رو هم خیلی خیلی دیر جواب میدن و فقط میگن در حال بررسی

ایران سرور برای سرور مجازی خوبه
نت افراز هم برای اشترکی عالیه

Falcon007

Registered User
لایک‌ها
55
داداش هاست خوب میخای با کیفیت تمام و کمال و پشتیبانی عالی
و مهمتر از همه از هاست ایران این شرکت استفاده کنید به دلیل کیفیت فوقالعاده سرویس دهی و از همه مهمتر پهنای باند نامحدود که در سرور ایران مزیت بزرگی به حساب میاد این نکته رو هم توجه داشته باشید که اگر سایتای شما روی هاست ایران میزبانی بشه سئوی سایت شما به مراتب بیشتر از موقعی هست که سایت شما در سرور خارج میزبانی بشه .
ما از سرویسهای این شرکت استفاده میکنیم تا حالا اصلا خاموشی نداشته و اپتایمش 100 درصده ...

dfghg

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان با میهن وب هاست کار نکنید برای منم این مشکل پیش اومد ، میهن وب هاست سایتم رو نابود کرد مواظب باشید.

ehsanled

Registered User
لایک‌ها
85
دوستان با میهن وب هاست کار نکنید برای منم این مشکل پیش اومد ، میهن وب هاست سایتم رو نابود کرد مواظب باشید.
تایید میشه
میهن وب هاست پشتیبانی و کیفیت سرویس هاش نسبت به قیمتش افتضاحه.
مشتریشون زیاد شده دیگه هیچگونه رسیدگی نمیکنن

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
اصلا هم تایید نمیشه، کیفیت سرویس ها و پشتیبانی شون فوق العاده هست و اکثر مشتریان واقعیشون هم راضی هستن (مشتریهای واقعیشون نه کسایی که الکی میان اینجا نظر میذارن و بعد تبلیغ هاستینگ خودشون که عمدتا کل داراییشون یه هاست ریسلر و نهایتش یه وی پی اس هست رو میکنن) ، این شرکت به قدری بزرگ و قدرتمند هست که دیتاسنتر اختصاصی خودش رو راه انداخته که توی ایران انگشت شمار هستن همچین شرکت هایی، مثه هاست ایران و...

dfghg

Registered User
لایک‌ها
21
دوست عزیز من که میگم از هاست میهن وب هاست استفاده نکنید نه شرکت هاست دارم و نه علاقه ای به این کارا دارم ، باور بفرما اینی که میگم از میهن وب هاست استفاده نکنید به این خاطره که سایت من رو نابود کرد اینجا وظیفه خودم دونستم این مشکلات رو بیان کنم. تا دوستان متوجه بشن این تنها حرف من نیست خیلی دوستان هم همین نظر رو دارن بلایی که میهن وب هاست سر سایتهایی که روی سرور 39 اورد امیدوارم سر شما دوست عزیز نیاره ، اصلا اجازه بک آپ رو هم نمیده سایت رو به شرکت دیگه ای انتقال بدم.

بالا