برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم (آخرین ویرایش پست اول: 26 آذر1389)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Luxor

Registered User
لایک‌ها
22
همه این مشکلو دارن .
مثلا اینجا فروم پشتیبانی هاستینگه :lol:

دوست عزیز

حق با شماست!اما این فروم خیلی وقته داره صحیح و سالم فعالیت میکنه!پیش آمدن این مشکل در ساعات خاصی طبیعی هست!اما دیروز...

به هر حال امیدوارم همه چی درست شده و Pt عین ساعت کار کنه:happy:

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه

می خواستم بپرسم چرا مدت زمان انتظار برای ارسال پیغام جدید از 30 ثانیه به 300 !!!!! ثانیه افزایش پیدا کرده ؟؟ چرا 30 و بعدش چرا ده برابر و عدد 300 ؟؟ من در روز به 30 پیغام یا بیشتر باید جواب بدم ... که با یک حساب سر انگشتی ، چیزی در حدود 2 ساعت و نیم این پاسخگویی طول می کشه !! چه راهی برای کم کردن این مدت انتظار وجود داره ؟؟

ممنونم

بدرود .
ممنونم .

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
سلام به همه

می خواستم بپرسم چرا مدت زمان انتظار برای ارسال پیغام جدید از 30 ثانیه به 300 !!!!! ثانیه افزایش پیدا کرده ؟؟ چرا 30 و بعدش چرا ده برابر و عدد 300 ؟؟ من در روز به 30 پیغام یا بیشتر باید جواب بدم ... که با یک حساب سر انگشتی ، چیزی در حدود 2 ساعت و نیم این پاسخگویی طول می کشه !! چه راهی برای کم کردن این مدت انتظار وجود داره ؟؟

ممنونم

بدرود .
ممنونم .

آره
شده دردسر برای من . این همه اکانت تست و اکانت ریل رو هی باید 300 سک صبر کنم
اونم فقط به خاطر اینکه یه نفر چند وقت پیش برای دومین یا سومین بار اسپم کرده بود (اونم فقط به 5 نفر)

کلا فکر نکنم توی یه سال 5 تا اسپم بیشتر برسه به کسی تو پی تی .

حاله ما رو که گفرته اساسی :blush:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام به همه

ممنونم

بدرود .
ممنونم .

برادر هنوز شما سیستم اینجا رو درک نکردی بعد از این همه مدت؟ یه عده بلا نسبت دانکی ( کپی رایت مهرزاد) میان پی ام رو میکنن وسیله اسپم و کاسبی و غیره... بعدشم بجای اینکه بیان بفهمن چرا این عده اینکارو میکنند و جلوشون رو بگیرن میگن ما پیشگیری که بلد نیستیم فقط بلدیم شدت جراحات رو کم کنیم پس زمان بین پیام ها میشه 5 دقیقه..ادامش هم تنها کسی که ضرر نمیکنه همون اسپمر و غیره و ذالکه.. من خداشکر میکنم تب 1-2 تا سریال خوابیده منم روزی 40-50 تا رو شاخش داشتم.. یعنی 4 ساعت فقط برای اینکار.. الانم متوسط روزی 25 تا دارم روزهای شلوغ 30 تا به بالا.. شبا هم که فروم بارم باز نمیشه دیگه نورالعلی نور.. :D

خیر سرمون گفتیم این کوییک ریپلی رو تو پی ام باز کنند بلکم بشه سریعتر جواب داد از اینور چه ذوقی داشتیم..:lol:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام.
يه سوال كه شايد هم تكراري باشه؛ يه سرچي هم زدم ولي چيزي پيدا نكردم!

تو تاپيكي كه تعداد پست بالايي داره من چطور ميتونم پست هايي كه قبلا خودم دادم رو پيدا كنم؟

ممنون

اول روی عدد نشوندهنده تعداد پست های اون تاپیک کلیک کن.. بعد تو صفحه باز شده روی عدد روبروی اسم خودت کلیک کن.. حواست باشه صفحه اول رو نبندی که تب جدید یا پنجره جدید باز نمیشه و همون قبلی( اولی ) رو میکنه 1 سرچ کاستومایز شده..:)

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
برادر هنوز شما سیستم اینجا رو درک نکردی بعد از این همه مدت؟ یه عده بلا نسبت دانکی ( کپی رایت مهرزاد) میان پی ام رو میکنن وسیله اسپم و کاسبی و غیره... بعدشم بجای اینکه بیان بفهمن چرا این عده اینکارو میکنند و جلوشون رو بگیرن میگن ما پیشگیری که بلد نیستیم فقط بلدیم شدت جراحات رو کم کنیم پس زمان بین پیام ها میشه 5 دقیقه..ادامش هم تنها کسی که ضرر نمیکنه همون اسپمر و غیره و ذالکه.. من خداشکر میکنم تب 1-2 تا سریال خوابیده منم روزی 40-50 تا رو شاخش داشتم.. یعنی 4 ساعت فقط برای اینکار.. الانم متوسط روزی 25 تا دارم روزهای شلوغ 30 تا به بالا.. شبا هم که فروم بارم باز نمیشه دیگه نورالعلی نور.. :D

خیر سرمون گفتیم این کوییک ریپلی رو تو پی ام باز کنند بلکم بشه سریعتر جواب داد از اینور چه ذوقی داشتیم..:lol:

خب حالا برادر شما بيا و يه راهي بگو كه پيشگيري كنند از اين كار!

علت اين موضوع 100% به خاطر اسپم هايي بود كه تازگي ها زياد شده بود!
اين راه حل موقتش بود!

حالا بيايم با هم يه راه حل دائم پيدا كنيم براي اين موضوع! ;)

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خب حالا برادر شما بيا و يه راهي بگو كه پيشگيري كنند از اين كار!

علت اين موضوع 100% به خاطر اسپم هايي بود كه تازگي ها زياد شده بود!
اين راه حل موقتش بود!

حالا بيايم با هم يه راه حل دائم پيدا كنيم براي اين موضوع! ;)

استاد با بچه 5 ساله طرفی؟ تصمیمیه که احسان گرفته و میگن که در اینده نزدیک دنبال راه حل قطعی هستن براش... نگاه وضعیت فعلی فروم نکن تا ما میگیم اینجاش کجه راستش میکنن.. قبلا برای 1 ب بسم الله 2 سال التماس میکردیم.. ولی حداقل مردونه هر کاری اینجا میشد دوغ و دوش اب درهم بود..

حالا فرقش اینکه الان زود به زود تغییر میدن ولی با اعمال سلیقه و قوانین هم هر جوری بخواد تفسیر میشه..

چطور این همه مدیر وقت دارن دم به دیقه چک کنند کدوم کاربر ( فقط 1 عده خاص رو) با چند تا ای دی میاد ولی وقت ندارن گزارش اسپم های حداکثر 10-20 تا یوزر رو بررسی کنند بهشون کارت بدن؟

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
اول روی عدد نشوندهنده تعداد پست های اون تاپیک کلیک کن.. بعد تو صفحه باز شده روی عدد روبروی اسم خودت کلیک کن.. حواست باشه صفحه اول رو نبندی که تب جدید یا پنجره جدید باز نمیشه و همون قبلی( اولی ) رو میکنه 1 سرچ کاستومایز شده..:)
دستت درد نكنه وحيد جان! :) :) :) نميدوني چقدر كمكم كردي...!!
تا حالا هنوز اينو نميدونستم!!! :blush:

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
نمی دونم تا چه حد عملی هست ... ولی هک خاصی برای وی بولتین هست که امکان bad report رو برای کاربران در مورد پیغام های خصوصی فراهم می کنه ...

دقیقا مثل bad report پست های عمومی با این تفاوت که با بد ریپورت دادن پیغام های خصوصی اسپم ( تبلیغاتی یا مثل ماجرای قبلی پی ام های حاوی تصاویر خاص و ... ) به یک فولدر جدید منتقل می شوند و برای مدیران و یا کسانی که ادمین ها تعیین کنند ارسال میشه تا با کاربر خاطی ارسال کننده برخورد بشه !! ( همراه تاریخ و نام دریافت کنندگان و ارسال کننده پی ام ) ....

خودم این هک رو دانلود کردم ... و نشانی آن هم در سایت وی بولتین هست ..

...... ولی حداقل مردونه هر کاری اینجا میشد دوغ و دوش اب درهم بود..

حالا فرقش اینکه الان زود به زود تغییر میدن ولی با اعمال سلیقه و قوانین هم هر جوری بخواد تفسیر میشه..

درسته .. به نظرم متاسفانه دقیقا همین وضعیت حاکم شده !

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
دستت درد نكنه وحيد جان! :) :) :) نميدوني چقدر كمكم كردي...!!
تا حالا هنوز اينو نميدونستم!!! :blush:

البته بهروز عزیز پارسا خان قبلا یه توضیح در موردش نوشته بودن به گمانم.. در هر حال راه حل 2امی هم هست که بریا تاپیک های قعر نشین مناسبه که نمتونی پستاشون رو ببینی:

Capture008-20071031.jpg

بالای تاپیک جستجوی پیشرفته داری که قبلا برای تک پست بخاطر نوع seo مورد استفاده فروم مشگل داشت. الان درست شده.. تو جستجو پیشرفته اسم کاربری خودت رو میزنی و برات لیست میکنه...;)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
نمی دونم تا چه حد عملی هست ... ولی هک خاصی برای وی بولتین هست که امکان bad report رو برای کاربران در مورد پیغام های خصوصی فراهم می کنه ...

دقیقا مثل bad report پست های عمومی با این تفاوت که با بد ریپورت دادن پیغام های خصوصی اسپم ( تبلیغاتی یا مثل ماجرای قبلی پی ام های حاوی تصاویر خاص و ... ) به یک فولدر جدید منتقل می شوند و برای مدیران و یا کسانی که ادمین ها تعیین کنند ارسال میشه تا با کاربر خاطی ارسال کننده برخورد بشه !! ( همراه تاریخ و نام دریافت کنندگان و ارسال کننده پی ام ) ....

خودم این هک رو دانلود کردم ... و نشانی آن هم در سایت وی بولتین هست ..

استاد یه سری فروم مثه webhostingtalk شاید اینجور هک رو نصب کنند برای اینکه موضع بحث اقتصادی هستش ولی تعداد این افراد و این پی ام ها واقعا اندکه... از اون مهمتر راه حل های تک کاربره مثه invis هم هستش..:lol: من تا حالا 1 دونه از اینا که میگین نداشتم چون همیشه اینویز هستم..:happy:

در هر حال این هک هر چی هست از 300 ثانیه صبر کردن بیتره..:D

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
البته بهروز عزیز پارسا خان قبلا یه توضیح در موردش نوشته بودن به گمانم.. در هر حال راه حل 2امی هم هست که بریا تاپیک های قعر نشین مناسبه که نمتونی پستاشون رو ببینی:

Capture008-20071031.jpg

بالای تاپیک جستجوی پیشرفته داری که قبلا برای تک پست بخاطر نوع seo مورد استفاده فروم مشگل داشت. الان درست شده.. تو جستجو پیشرفته اسم کاربری خودت رو میزنی و برات لیست میکنه...;)

مجدد ممنون!
ولي راه اولي براي تاپيك هاي فعال راحت تر هست!

ضمنا چرا در راه اول وقتي ليست اسامي پست دهنده هاي اون تاپيك باز ميشه، ترتيب منطقي اونها بر اساس تعداد پست تنظيم شده؟ بر اساس حروف ميذاشتند كه راحت تر بود!

مثلا تو تاپيك "شب زنده داران" وقتي ليست رو باز ميكني با هزارتا اسم روبرو ميشي!
البته ميشه راحت اسم خودمون رو با ctrl+f پدا كنيم ولي اگر ميشد ترتيب اسامي بر اساس حروف باشه فكر كنم راحت تر بود!

ضمنا ببخشيد من هي وسط بحثتون ميپرم...!!! :blush:

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
یک مورد دیگه در مورد ارسال پی ام همزمان برای 5 نفر :

You may send your message to up to 5 people at a time.
Separate multiple user names with ';'

که هنوز هم بر قراره !! این مورد رو اگه به یک نفر کاهش می دادند حد اقل 5 برابر از سرعت پی ام های تبلیغاتی کم می شد .. تا اینکه فاصله ی زمانی 300 ثانیه بشه ...

ولی تعداد این افراد و این پی ام ها واقعا اندکه...

من هم فکر می کنم اثرات سوء و مشکلات این محدودیت 300 ثانیه ای خیلی بدتر از دریافت خود پی ام ها ی تبلیغاتی هست !!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
یک مورد دیگه در مورد ارسال پی ام همزمان برای 5 نفر :

که هنوز هم بر قراره !! این مورد رو اگه به یک نفر کاهش می دادند حد اقل 5 برابر از سرعت پی ام های تبلیغاتی کم می شد .. تا اینکه فاصله ی زمانی 300 ثانیه بشه ...

من هم فکر می کنم اثرات سوء و مشکلات این محدودیت 300 ثانیه ای خیلی بدتر از دریافت خود پی ام ها ی تبلیغاتی هست !!

میشه برای گروه های کاربری خاص مثل مدیرا اینو بالا نگه داشت ولی معمولا کاربر عادی زیاد احتیاجی به اینجور چیزا نداره..

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
مجدد ممنون!
ولي راه اولي براي تاپيك هاي فعال راحت تر هست!

ضمنا چرا در راه اول وقتي ليست اسامي پست دهنده هاي اون تاپيك باز ميشه، ترتيب منطقي اونها بر اساس تعداد پست تنظيم شده؟ بر اساس حروف ميذاشتند كه راحت تر بود!

مثلا تو تاپيك "شب زنده داران" وقتي ليست رو باز ميكني با هزارتا اسم روبرو ميشي!
البته ميشه راحت اسم خودمون رو با ctrl+f پدا كنيم ولي اگر ميشد ترتيب اسامي بر اساس حروف باشه فكر كنم راحت تر بود!

ضمنا ببخشيد من هي وسط بحثتون ميپرم...!!! :blush:

قاعدتا درست میگی.. باید بشه از ابتدای اون پنجره تنظیم کرد.. وقتی رو این:
Capture010-20071031.jpg

کلیک بشه سورت به الفبا تغییر کنه...

دست ادمینهای بدبخت این فروم نیست خدایش.. گزارش کن به وی بی شاید تو ورژن 3.7 درستش کردن..:D

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
قاعدتا درست میگی.. باید بشه از ابتدای اون پنجره تنظیم کرد.. وقتی رو این:
Capture010-20071031.jpg

کلیک بشه سورت به الفبا تغییر کنه...

دست ادمینهای بدبخت این فروم نیست خدایش.. گزارش کن به وی بی شاید تو ورژن 3.7 درستش کردن..:D
من از اين كارا بلد نيستم، شما گزارش كن...! :blush: :rolleyes:
بد نيست يه گزارش هم برا چاره انديشي همين مشكل پي ام بفرستي! جدي شايد اونا يه راه حلي پيدا كردن!!!

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام مجدد به همه

منهم در عجبم چطور به این سرعت همچین تصمیمی گرفته شده !! و حالا چرا 300 ثانیه ؟؟؟

در تمام تاپیکهایی که من پخش کننده شون بودم ، همیچوقت صحبتی از ایمیل نشده و سعی کردم همیشه با پیغام خصوصی ارتباط صورت بگیره ... دلیلش هم واضحه : اول اینکه می تونم همه سفارشها را یکجا کنترل کنم و دوم اینکه کاربر جدید به جمع دوستان پی تی اضافه می شه و در آینده می تونه به پیشرفت اشتراک و کل فروم کمک کنه
...

ولی مثل اینکه مجبورم پیغام خصوصی را تعطیل کنم چون مدت زمانی که من در ساعات استراحت بین کارم می تونم جواب پیغامها را بدم کمه متاسفانه ....

موفق باشین

بدرود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا