برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم (آخرین ویرایش پست اول: 26 آذر1389)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام من تازه عصو سایت شدم.. چرا خیلی جاهها به جای تصاویر تصویر یه گوجه فرنگی می بینم؟! نکنه این سایت از طرف اون آپلود سنتر ها تحریم شده؟! :blink:

من زماني كه با پروكسي سايت رو باز ميكردم اين مشكل پيش ميومد ...مربوط ميشه به كشتون ممكنه اسم يه سري عكس ها با اون گوجه فرنگي يكي شده !يه بار كش رو خالي كنيد دوتا احتمال پيش مياد :
1)درست ميشه
2)باز ممكنه با يه تصوير ديگه عوض بشه مثلا يه اسمايلي جاي همه عكس ها قرار بگيره .

توصيه آخر :
1.از يه مرورگر ديگه استفاده كنيد .
2.كشتون رو خالي كنيد .
3.از پروكسي استفاده نكنيد .

~ M O H S E N ~

Registered User
لایک‌ها
0
برای فعال شدن این قسمت روی دکمه ای که زیر هر یک از نوشته ها آمده است کلیک کنید

منظور از این دکمه همون Post Reply هست؟؟ (آخه دکمه زیاد این پائین هست.. خیلی ها ممکنه گیج شن!)
تا کی این دکمه رو باید فشرد؟!!

سلام
مثلا کجا؟

کد:
http://forum.persiantools.com/t129388.html

~ M O H S E N ~

Registered User
لایک‌ها
0
من زماني كه با پروكسي سايت رو باز ميكردم اين مشكل پيش ميومد ...مربوط ميشه به كشتون ممكنه اسم يه سري عكس ها با اون گوجه فرنگي يكي شده !يه بار كش رو خالي كنيد دوتا احتمال پيش مياد :
1)درست ميشه
2)باز ممكنه با يه تصوير ديگه عوض بشه مثلا يه اسمايلي جاي همه عكس ها قرار بگيره .

توصيه آخر :
1.از يه مرورگر ديگه استفاده كنيد .
2.كشتون رو خالي كنيد .
3.از پروكسي استفاده نكنيد .

از پروکسی استفاده نمی کنم.. و مرورگرم اکسپلورر هست..
ممنونم.. (فعلا باید برم، خدمت می رسم..)

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
به علت کپی پیست های بی رویه و اینکه هدفی جز افزایش پست پشت این حرکت نبوده! پستهای پشت هم شما مرج شده اند و احتمالا این روند ادامه پیدا کنه تا تعداد پستهای شما به مقدر واقعیش برسه!
هدف فروم بحث و تبادل نظر پیرامون یه موضوعیه(و نه خبر رسانی محض!!)...ولی وقتی مثلا من میبینم تو یه تاپیک شما حدود 100 تا پست پشت سر هم زدین و مثلا هر 10 تاش، کلا تو 10دقیقه بوده! عملا مجالی برای بحث باقی نمیمونه

به هر حال شما میتونین که این اخبار رو همه رو در یک پست قرار بدین و مثلا تیتر خبر رو بنویسین و بعدش لینک بدین به اون خبرگزاری!
اگه هدفتون اطلاع رسانیه
به نظر من کپی پیست کردن مطالب هر چه قدرم که بی رویه باشه بازم بهتر از پست زیاد کردن دوستان مدیر تو بخش مدیرانه... چون باز کپی پیست یه چیز به دردبخور برای فروم داره.

کلاً شما اگه خیلی نگران افزایش بی رویهء تعداد پست ها هستی برو کنتور شمارش پستا رو تو اون بخش غیرفعال کن تا معلوم شه کیا هستن که واقعاً دارن پست زیاد می کنن!

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
@ رونان

چند وقت پیش پی ام زدی که جو گرفتت و اینا !

من هم کامل به شما جواب دادم، بعدش شما تقریبا به شوخی گرفتی موضوع رو و گفتی «آخه فکر میکنم 24 ساعت آنلاینی تا تاپیک ها رو قفل کنی» یا همچین چیزی اگر یادت باشه !

من برای تمام تاپیک هایی که در چند وقت اخیرش قفل کرده بودم، دلیل آوردم، برای این هم دلیل آوردم بالا ! ولی ایندفعه رو دیگه به شوخی تموم نکن !

///////////////////

!

در مورد جو همچنان سر حرفم هستم ... ببین ما مدیری داریم به نام Mina Aster یا هم چین چیزایی بود

یه بار تاپیک من رو بست بدون اینکه مشگلی داشته باشه

گفتم چرا بستی ؟ گفت تاپیک مشگل نداشت اما پست هایی که خورده بود داشت مشگل دار میشد

گفتم اون به من ربطی نداره ... شما موظفی که پستهای نا مربوط رو پاک کنی نه اینکه به خاطر 3 تا پست

تاپیک من رو قفل کنی اما این قدر این خانم با شخصیت بود و محترمانه بر خورد کرد و دلایل منطقی آورد

و آخر هم از من سوال کرد که اگر تمایل داشته باشید باز هم براتون باز میکنم و پستهای نا مربوط

پاک میشن اما کلا موضوع تاپیک با اینکه مشگلی نداره اما آمادگی جنگ و اینا رو توش داره

منم دیدم خیلی منطقی صحبت کرده گفتم نه ولش کن بازش نکن

اما مشگلی که تو داری اینه که مدیریت بلد نیستی ... فکر میکنی کلا همه تاپیکارو ببندی یعنی خیلی مدیر

خوبی هستی ... پایین تمام تاپیکا من اسم تورو میبینم ... حالا دلیلش رو نمیدونم

محسن هم کمک مدیر بود و خیلی خوب و با دیسیپلین و با مدیریت این کارارو میکرد

اما یاد گرفتی فقط یا بزنی بی محتوا ... سی یا سی ... بی خودی ... الکی و اینا زرتی قفلش کنی

کلا چند تا از مدیرای اینجا خیلی ادعاشون میشه و فکر میکنن خبریه ( این رو با تو نیستم )

خیلی رک و روشن میخوام صحبت کنم ... از مدیریت mooZmar , Radio Head و اینا خوشم میاد

اما شدیدا با مدیریت مثلا Pilot مخالفم ... اول از همه باید بدونه اینجا فرومه نه دادگستری

و نهایت این آدم اینه که مدیره و نه هیچ چیز دیگه ... اصلا کسی نیستش که بخواد سر سنگین حرف بزنه

یا دیکته ای صحبت کنه ... با اینکه تا حالا هیچچچچچچچچچچچچچچ مشگلی باهاش نداشتم

و اصلا تا حالا برخوردی باهاش نداشتم اما باید طرز صحبت و رفتارش رو درست کنه

یه مدت هم ( این آخریا ) هامد سولیوان رو بد جوری جو گرفته بود ... ( البته قبلش خیلی خوب بود )

و مشگل آخرمم هم با شایان مدیر ارشد یا هم چین عنوانایی هست

که اونم فکر میکنی کسیه در صورتی که چیزی نیست اصلا

و در آخر این رو بدونید این فروم داره روی یوزر میچرخه

یوزر نباشه کل اینجا رو باید ببندید ... اینو یادتون نره ;)

هیچ وقت هم یادتون نره اینجا فروم ... دیدید مدیر ارشد یا مدیر معمولی یا همکار انجمن یا اصلا خود صاحب

سایت هستید بدونید مجازیه تمام اینا ;)

Blues Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نظر من کپی پیست کردن مطالب هر چه قدرم که بی رویه باشه بازم بهتر از پست زیاد کردن دوستان مدیر تو بخش مدیرانه... چون باز کپی پیست یه چیز به دردبخور برای فروم داره.

کلاً شما اگه خیلی نگران افزایش بی رویهء تعداد پست ها هستی برو کنتور شمارش پستا رو تو اون بخش غیرفعال کن تا معلوم شه کیا هستن که واقعاً دارن پست زیاد می کنن!
تکبیر ...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
خب سلام به همگی..

اول بنده هیچوقت فکر نمکیردم دو سه خط بیانیه انقدر صرو صدا که ، اما قسمت به قسمت جواب میدم.چون میخوایم موضوع خاتمه پیدا کنه ، البته با یک جمع بندی درست..

خب !

جناب Captive مساله ای رو عنوان کردن که باید جواب بدم ! اون پست رو من زدم بعد از قفل کردن تاپیک و براش هم دلیل دارم.

سلام!!

هر فردی در این فروم برای خودش شخصیت مجازی داره. چه کم چه زیاد !

حالا اینکه یک نفر بیاد یک تاپیک بزنه چرا فلانی رو بن نمیکنید به هیچ عنوان قابل قبول نیست برای اینکه اولا سایر کاربران رو در مقابل اون شخص قرار میده، دوما شخصیت مجازی اون آدم رو در بخشی هم که درش فعالیت داره زیر سوال میبره !

هر دو مورد درسته.

اگر کسی میومد چنین تاپیکی میزد که چرا Captive رو بن نمیکنید چون خیال میکنه چگوآرا هست ! شما خودت چه برخوردی میکردی ؟

اگه 3 نفر از کاربرهای فعال این انجمن بگن که با پست های من مشکل دارن، مطمئننا توی اون بخش فعالیت نمیکنم..

که البته این در مورد خودم بود، شما و بعضی دیگر از دوستان از جمله کاربر سینا خودتون رو به اون راه زدید..

بنده کی گفتم سینا باید بن بشه؟

بنده کی گفتم کار استارتر تایپیک درست بوده ؟

بنده کی گفتم اون تایپیک باید باز میبود؟

این پست رو فکر کنم چند شماره بالا تر از پست شما زدم..

ادیت: در ضمن من هیچوقت اون تایپیک رو تایید و منکرش نشدم ، و الانم نمیگم که باید شما بن میشدید، اون تایپیک هم باید قفل و یا پاک میشد ( هیچ شکی درش نیست ) چون این بخش موجود بود و میتونستن نظر خودشون رو بگند

چند مورد اینجوری برخورد کردم که یادم هست و میگم که اکثرا در مورد درباره ابلیس و سایر اسپمرهای مشابه بود که بماند ! البته فکر میکنم شما منظورت اون پی ام ای هست که چند ماه پیش بهتون داده بودم !

اصلا منظور من اون نبود.. من یه قانون واسه خودم دارم ( که البته ) نمیگم درست هستش یا غلط اما:

اگه یه نفر گفت فلانی بده ، میگم باهاش دشمنی داره، اگه شد 2 نفر میگم اینم رفیق همونه ، ولی اگر شد 3 نفر ، دیگه چیزی نمیشه گفت و مطمئننا فرد مورد نظر مشکل خاصی دارهف بگذریم

این موردی رو که گفتم دوست دیگری هم توی پستش بهش اشاره کرد، که در واقع حرف من رو زد ، و چون من نمیخوام زیاد کشش بدم ادامش نمیدم و چیزی نمیگم.

شمایی که الان این همه حرف از ادب و احترام میزنی حتما یادت نرفته که در تالار فوتبال چی گفتی که من اون پی ام رو بهت دادم ؟

اول اینکه شاعر میفرماید : با بدان بد باش و با نیکان نکو ، جای گل، گل باش و جای خار ، خار

در تالار فوتبال بنده یه کاربر عادی بودم ( نه همکار انجمن ) ! بنده بی احترامی نکردم ، بنده فوضولی نکردم، من دخالت تو کار دیگران نکردم.

یه بحثی بود بین من و کاربر f@rzad به نظر من انقدر ایشون قابل احترام بودند و هستند که میتونن بیان و از خودشون دفاع کنن ، و کسه دیگه ای حق این کار رو نداره، چه بسا بنده با اوشون مشکل داشتم،پس دلیلی نمیشه خودش رو دخالت بده..

حالا اینا به کنار یک مورد رو میگم که محض اطلاع جنابعالی باشه ، شما و دوست گرامی ( فرد مورد نظر ) بیشتر پست هایی که تو بخش فوتبال میزنید اسپم هست ، که البته به من مربوط نمیشه، و هیچ جا هم در موردش بحث نکردم چند پست رو اشاره میکنم بهش که البته زنندش اوشون بودند..

بچه ها من میخوام برم بیرون

زدن 6 الی 7 اسمایل گریه در 6-7 پست بعد از باختن تیم مورد علاقشون

دوباره اسمایل گریه.. و خیلی از موارد دیگه که من اگه بخوام اینجا بیان کنم زیاد جالب نیست...

بعد من رفتم یه تایپیک زدم که 100% به همون بخش مربوط میشده ( البته اون موقع فکر کنم ساسان خان مدیر نبودن.

1 ثانیه ظول نکشیده که ایشون ریپورت داده ! چرا؟ چون با اون تایپیک حال نمیکرده ، و اون تایپیک منتقل شد.بعد از تایپیک من 3 نفر همونجا تایپیک زدن و طوری نشد:lol:;)

این یه مقدمه ای بود برای اینکه چرا گفتم ( فلتر ) که به معنای چاپلوس هست..خب من توی اون پست به فرد مورد نظر گفتم شما چاپلوس هستی ، کارم 100% درست نبود ، اما اینکه شما بیای بگی من با مدیران زیادی اینجا دوست هستم کاری نکن که بگم بنت کنن ، آیا این درسته؟ و خیلی از موارد دیگه که من بلد نیستم عکس بگیرم پیوست کنم، و بهتر هم هست چیزی نگم ، ;)

اصلا به شما مربوط نبوده ، مگه شما چه کاره ی این انجمن بودی؟

چقدر خوبه آدم جلوی همه، یک جور باشه ! نه اینکه بیاد تو یه بخش بگه تمام دخترها اینجوری هستن، ولی چند هفته بعد بیاد در یک بخش دیگه بیانیه آنچنانی بده !

من همیشه یک جور هستم و همیه هم حرف حق زدم، حتما در جریان هستی که 2 بار هم به خاطر همین موضوع بن شدم :rolleyes:

و اما یک مورد دیگر:

هم جناب موزمار خان ( حمید ) این رو میدونن و هم دیگر عزیزان که اگر بنده در حال حاضر قادر به پست زدن در این تایپیک هستم فقط و فقط دلیلش همین جمید خان هست، و به دور از هر گونه چاپلوسی و تملق ارادت خاصی نسبت به ایشون دارم.

اما همینطور که بقیه دوستان هم گفتند انتخاب شما به عنوان همکار گفتگوی آزاد 100% کار اشتباهی بود، و من حتی 1 بار هم به این موضوع اشاره نکردم، دلیلشم این بود که اگر حرفی میزدم به منظور میگرفتید و میگفتید با من دشمنی داره و چمیدونم حسودی میکنه ، و از این جور بحث ها..

خیلی هم دوست داشتم تو کارت موفق باشی اما نبودی و نیستی، و اینجا هم اشاره کنم که مثلا اگر شما همکار بخش فوتبال میشدی 99% کار درستی بود ، چون اونجا فعالیت مناسبی داری و با جوِ اونجا آشنایی داری..

اما توی بخش گفتگوی آزاد شما کی پست میزدی؟ کی به سوال بچه ها جواب میدادی؟ و خیلی "کی" های دیگر..

:)

و در آخر هر چند میدونم حرفام سخت هست و باز شما حرف خودتون رو میزنید، من 100% مخالف زدن همچین تایپیکی بودم ، 100% با قفل شدنش موافق بودم و هستم ، به هیچ عنوان هم نگفتم که سینا باید بن میشد..هر چند الان میگم با این کاراش اگرم بن بشه ، اتفاق خاصی رخ نداده، اما ترجیحا بهتره که کمتر اسپم کنه.. دلیلشم همین 4500 پستش بوده که الان شده 3500 تا ، من خودم پست های مورد نظر رو دیدم، توی بخش تحصیل و دانشگاه هم بودن.. اما چیزی نگفتم که 99% هم احتمال میدم همون پستاش مرج شده باشن..

اگرم الان یه نفر تایپیک بزنه که حمید باید بن شه ، بنده هم پست میزم که سلام علیکم چه خطایی از من سر زده!

اگه جواب داد و منظقی بود خب درستش میکنم ، اگرم نبود میگم " این نظر شماست " هیچوقت نمیگم شما هیچی حالیت نیست و...

و مورد آخر : مطمئن باش اگر کار شما درست بود این همه آدم پست نمیزدند و شاکی نمیشدند..

ایشالله که موفق باشی.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
سلام

مطمئنا کسی که نیتش خیره، هیچ وقت تو پابلیک نمیاد چنین قضیه ای رو مطرح کنه! و همیشه به صورت خصوصی با مدیران ارشد در میون میذاره

سلام حمید خان :D;)

ببین میدونم منظورت خب من نبودم اما گفتم یک مورد رو بگم که هم واسه شما قانع کننده باشه هم جناب H-C

من هیچ مشکلی با ایشون نداشتم و ندارم، پس نمیتونم بیام به شما یا دیگر مدیرا بگم که آقا بیاید به ایشون مثلا اخطار بدید یا گوش زد کنید، من میتونستم همین پست رو واسش پ.خ کنم.. اما دوست نداشتم باز مسئلی پیش بیاد که بعدا...

من اینجا زدم که خودش بیاد بخونه و مهم تر از همه دیگر دوستان هم نظر بدن، که اگه واقعا کارش درست بود، این همه یوزر به کارش ایراد نمیگرفتند.. و به نظر من مشکلی هم نداره، همه ی ماها تو زندگیمون اشتباه میکنیم،اما باید قبول کنیم، من توی چند پست قبلیم به نکته ای اشاره کردم که البته اسم نیاوردم اما الان میبرم..

مگه خود شما نبودی که بار ها و بار ها بهتون بی احترامی شد ، اونم در سطح تیم ملی ، آیا قادر نبودید طرف مورد نظر رو بن کنید؟ و خیلی "آیا" های دیگر.. چرا این کار رو نکردید؟ چون صبور بودید و نیمخواستید اتفاق بدتری رخ بده و به قول معروف سر به زنگا بنش کنید..

اما ایشون بار اولش نیست که از این جور اشتباها میکنه..ما همیشه باید استارتر تایپیک رو ،هدف تایپیک رو و خیلی چیزای دیگه رو مد نظر داشته باشیم برای قفل کردن یک تایپیک ،

یه نفر تایپیک میزنه ، هدفش مشخص هست باید همون موقع قفل بشه ..یه نفر دیگه هم تایپیک میزنه چه بسا با همون موضوع و با همون روش ، اما 24 ساعت بهش وقت میدن که نتیجه گیری کنه ، و این واقعا کار درستی هست.

مثلا اوشون(سینا) ناراحت هست که توی ایگنور لیست من بوده! خب من دلم خواسته همچین کاری رو کردم..الانم مثلا جناب H-C میتونن من رو ایگنور کنن، من که نمیرم تایپیک بزنم واسش :دی دوست داشته این کار رو کرده..

:)

Last edited:

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
اما همینطور که بقیه دوستان هم گفتند انتخاب شما به عنوان همکار گفتگوی آزاد 100% کار اشتباهی بود، و من حتی 1 بار هم به این موضوع اشاره نکردم، دلیلشم این بود که اگر حرفی میزدم به منظور میگرفتید و میگفتید با من دشمنی داره و چمیدونم حسودی میکنه ، و از این جور بحث ها..

خیلی هم دوست داشتم تو کارت موفق باشی اما نبودی و نیستی، و اینجا هم اشاره کنم که مثلا اگر شما همکار بخش فوتبال میشدی 99% کار درستی بود ، چون اونجا فعالیت مناسبی داری و با جوِ اونجا آشنایی داری..

اما توی بخش گفتگوی آزاد شما کی پست میزدی؟ کی به سوال بچه ها جواب میدادی؟ و خیلی "کی" های دیگر..

حمید عزیز درمورد اینکه اینکار اشتباه بوده یا درست ،گروه مدیران این تصمیم رو گرفته و 100% دلایل منطقی پشت این قضیه بوده که ایشون به عنوان همکار انجمن انتخاب شدن

فکر میکنی کلا همه تاپیکارو ببندی یعنی خیلی مدیر

خوبی هستی ... پایین تمام تاپیکا من اسم تورو میبینم ... حالا دلیلش رو نمیدونم

محسن هم کمک مدیر بود و خیلی خوب و با دیسیپلین و با مدیریت این کارارو میکرد

اما یاد گرفتی فقط یا بزنی بی محتوا ... سی یا سی ... بی خودی ... الکی و اینا زرتی قفلش کنی
سلام
کار حسام تو قفل کردن تاپیک های بخش گفت و گوی آزاد مشکلی نداشته و همیشه با نوشتن دلیل هم تاپیک رو قفل کرده(تمام دلایل هم منطقی و درست بودن)
در هر صورت نحوه مدیریت هرکسی متفاوت ه ، ممکنه تاپیکی زده بشه که بی محتوا باشه و یکی از همکاران همون موقع تاپیک رو با ذکر دلیل قفل کنه اما همکار دیگه ای اول اطلاع بده که تاپیک به زودی قفل میشه و بعد اینکارو انجام بده

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
حمید عزیز درمورد اینکه اینکار اشتباه بوده یا درست ،گروه مدیران این تصمیم رو گرفته و 100% دلایل منطقی پشت این قضیه بوده که ایشون به عنوان همکار انجمن انتخاب شدن

مهدی خان این نظر من بود ، که البته نظر چند تا از کاربر های فعال اون بخش هم بوده، اما اون دلایل منطقی رو هم اگر من میدونستم شاید قبول میکردم، منتها من هیچوقت تایپیک ، یا پستی نزدم که بگم آقا چرا ایشون رو همکار کردید! ( حتی 1 مورد پست یا تایپیک اینچنینی از من نخواهید دید).

الانشم هیچ اعتراضی یا حرفی در این مورد ندارم.اما شما دیدید که بنده انتخاب حامد رو مثلا انتخاب 100% درستی در نظر میگیرم اونم با دلیل و مدرک..

1.ایشون از کاربر های فعال هستند ( اونم از نوع گفتگو آزادیش ) 2.یکی از کاربر های مودب و قابل احترام هستند..

3.تاحالا حتی 1 مورد هم بنده ار ایشون بی احترامی ، توهین ندیدم و مهم تر از همه 4.حتی 1 بار هم ندیدم که با کسی مشکل داشته باشه یا حتی کسی با ایشون مشکل آنچنانی داشته باشه..

یا همون محسن عزیز ..

و اما در مورد قفل کردن تایپیک:

یکی میاد تایپیک رو قفل میکنه دلیلشم میزنه بعد آخرش این اسمایل رو میذاره
wl59i9.gif

یکی هم مثل شما میزنه Topic Closed :دی یکی دیگه هم اصلا دلیل نمیاره .. یا اینکه مثلا بگی : اگر یک بار دیگه تاپیک بزنی یه راست بنت میکنم :دی

من نمیگم کدام درسته کدام غلط ، ولی سوال اینجاست .. ایا تایپیکی که با خشونت و مسخره کردن کاربر ها قفل بشه ..صورت خوشی داره.؟

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
@ رونان

شما چرا این حرفها رو همون موقع نزدی و به شوخی گرفتی ؟

همین حرفها رو اون موقع هم زدی و من هم برات دلیل آوردم و شما بعدش هیچ جوابی ندادی. میخوای باز هم لیستی برات بذارم از تاپیک هایی که قفل/هاید کردم در چند وقت اخیر تا ببینی چی ها قفل شده ؟

اوندفعه هم بهت گفت، انتقاد کنید ولی انصاف داشته باشید که متاسفانه هیچکدومتون این انصاف رو ندارید !

@ Captive

اگه 3 نفر از کاربرهای فعال این انجمن بگن که با پست های من مشکل دارن، مطمئننا توی اون بخش فعالیت نمیکنم..

که البته این در مورد خودم بود، شما و بعضی دیگر از دوستان از جمله کاربر سینا خودتون رو به اون راه زدید..

بنده کی گفتم سینا باید بن بشه؟

بنده کی گفتم کار استارتر تایپیک درست بوده ؟

بنده کی گفتم اون تایپیک باید باز میبود؟

این پست رو فکر کنم چند شماره بالا تر از پست شما زدم..

خب این نظر شما هست. بله اگر مثلا یک نفر مثل Dark Knight یا Live For What? یا sasan s سایر کاربرانی که خودشون میدونن چه احترامی براشون قائل هستم بیان و این حرف رو بزنن بنده قبول میکنم بدون هیچ شکی !

ولی وقتی کاربرانی نظیر شما و مشابه شما میان این حرف رو میزنن توقع نداشته باشید من ارزش مشابه رو براتون قائل بشم !

اصلا منظور من اون نبود.. من یه قانون واسه خودم دارم ( که البته ) نمیگم درست هستش یا غلط اما:

اگه یه نفر گفت فلانی بده ، میگم باهاش دشمنی داره، اگه شد 2 نفر میگم اینم رفیق همونه ، ولی اگر شد 3 نفر ، دیگه چیزی نمیشه گفت و مطمئننا فرد مورد نظر مشکل خاصی دارهف بگذریم

این موردی رو که گفتم دوست دیگری هم توی پستش بهش اشاره کرد، که در واقع حرف من رو زد ، و چون من نمیخوام زیاد کشش بدم ادامش نمیدم و چیزی نمیگم.

جواب این هم همون بالایی هست !

اول اینکه شاعر میفرماید : با بدان بد باش و با نیکان نکو ، جای گل، گل باش و جای خار ، خار

در تالار فوتبال بنده یه کاربر عادی بودم ( نه همکار انجمن ) ! بنده بی احترامی نکردم ، بنده فوضولی نکردم، من دخالت تو کار دیگران نکردم.

یه بحثی بود بین من و کاربر f@rzad به نظر من انقدر ایشون قابل احترام بودند و هستند که میتونن بیان و از خودشون دفاع کنن ، و کسه دیگه ای حق این کار رو نداره، چه بسا بنده با اوشون مشکل داشتم،پس دلیلی نمیشه خودش رو دخالت بده..

حالا اینا به کنار یک مورد رو میگم که محض اطلاع جنابعالی باشه ، شما و دوست گرامی ( فرد مورد نظر ) بیشتر پست هایی که تو بخش فوتبال میزنید اسپم هست ، که البته به من مربوط نمیشه، و هیچ جا هم در موردش بحث نکردم چند پست رو اشاره میکنم بهش که البته زنندش اوشون بودند..

بحث من آقا فرزاد نیست. بحث من حرفی هست که شما به اون کاربر زدید و نشانگر شخصیت شما بود !

دوم اینکه اگر پستهایی که من-اون و سایری در بخش فوتبال میزنیم اسپم هست مطمئنا مدیربخش رسیدگی میکرد !

حالا بگید من با ساسان دوست هستم کاری با من نداره (!) قبلش چرا آقای حامد سالیوان چیزی نمیگفت ؟

شما فعالیت رو فقط زدن پست میدونید ؟

به مجله فوتبال نگاه کردید ؟

هر چقدر هم که اون کار کار ضعیفی باشه، ولی وقتی که شخص من براش میذارم خیلی بیشتر از پست های تماما مفید شما و امثال شما هست !

این یه مقدمه ای بود برای اینکه چرا گفتم ( فلتر ) که به معنای چاپلوس هست..خب من توی اون پست به فرد مورد نظر گفتم شما چاپلوس هستی ، کارم 100% درست نبود ، اما اینکه شما بیای بگی من با مدیران زیادی اینجا دوست هستم کاری نکن که بگم بنت کنن ، آیا این درسته؟ و خیلی از موارد دیگه که من بلد نیستم عکس بگیرم پیوست کنم، و بهتر هم هست چیزی نگم ،

اصلا به شما مربوط نبوده ، مگه شما چه کاره ی این انجمن بودی؟

من نگفتم میرم میگم بنت کنن !

گفتم در صورت تکرار رپورت این کار شما رو به تمام مدیرانی که میشناسم میدم تا برخورد بشه باهات (بن بشی !)

خب اگر به من مربوط نبوده، به شما چه مربوطه که من و گفت و گو آزاد چی گفتم ؟

شما چیکاره ای ؟

کاربر ویژه هستی ؟ مدیر اون بخش هستی ؟ همکار هستی ؟

پس به شما هم مربوط نبود که بیای اظهار نظر کنی !

////////////

بهرحال :

من تقاضا کردم این عنوان رو از من بگیرن. دیگه هم تو گفت و گو آزاد کاری ندارم ! اونجا هم باشه برای کاربرانی که ادعای ادب و احترام میکنند !

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
@ H-C

جواب سلام واجب بودا؟ :دی

ولی وقتی کاربرانی نظیر شما و مشابه شما میان این حرف رو میزنن توقع نداشته باشید من ارزش مشابه رو براتون قائل بشم !

اگر 4-5 کاربر فعال اینجا بی ارزش هستند و شما دارای ارزش بسیار ، خب دیگه اون نظر لطف شماست...

بحث من حرفی هست که شما به اون کاربر زدید و نشانگر شخصیت شما بود !

اینکه 100% حقش بود که من همچین جوابی بهش بدم هیچ شکی درش نیست ، اما توی پست بالاییم هم گفتم که کارم اشتباه بود و انسان جایزالخطاست.و بعد از اون هم بنده تبریک گفتم به فرزاد عزیز و الانم هیچ مشکلی با اوشون ندارم..

بعد اینکه مثلا یه دختر بیاد و بخوات دخالت کنه ....

دوم اینکه اگر پستهایی که من-اون و سایری در بخش فوتبال میزنیم اسپم هست مطمئنا مدیربخش رسیدگی میکرد !

حالا بگید من با ساسان دوست هستم کاری با من نداره (!) قبلش چرا آقای حامد سالیوان چیزی میگفت ؟

اسپم فقط به معنای بالا بردن تعداد پست ، سعی در عوض کردن موضوع تایپیک و یا... نیست ، در همین مورد هم بارها با ساسان خان بحث و تبادل نظر شده، و به نتیجه ی خوبی هم رسیدیم..

همین ساسان خانی که شما حال میکردی مدیر شه و... بنده یه بار پستی زدم که ایشون به خودش گرفت ، اما وقتی واسش توضیح دادم و فهمید که به هیچ وجه منظوری بدی نداشتم، معذرت خواهی کرد ، آیا اگر شما بودی این کار رو میکردی؟

و این نهایت معرفت و مدیریت خوبش رو میرسونه.. نه جوگیر شدن..

شما فعالیت رو فقط زدن پست میدونید ؟

به مجله فوتبال نگاه کردید ؟

نه فعالیت فقط به پست زدن نیست ، مگه من منکر فعالیت شما شدم؟ خوبه خودم گفتم شما لیاقت همکار شدن ( توی بخش مورد نظر رو دارید ) ، مثل اینکه پست های من رو نمیخونی..

ی وقتی که شخص من براش میذارم خیلی بیشتر از پست های تماما مفید شما و امثال شما هست !

همه بد هستند و شما خوب...

خب اگر به من مربوط نبوده، به شما چه مربوطه که من و گفت و گو آزاد چی گفتم ؟

شما چیکاره ای ؟

کاربر ویژه هستی ؟ مدیر اون بخش هستی ؟ همکار هستی ؟

پس به شما هم مربوط نبود که بیای اظهار نظر کنی !

مثل اینکه متوجه صحبت های بنده نشدی.. شما کاری که کردی رو با درجه ای که داری رو با من و عنوانم مقایسه میکنی؟

تو که همکار هستی ، یه عضو کوچیک از مدیر ها ، بنده اگر مدیر کل ( احسان خان ) هم کار اشتباهی کنه اینجا شاکی میشم..

بعد مگه من اومدم توهین کردم؟ مگه فحش دادم ؟ مگه رفتم تایپیک زدم؟ مگه اومدم ( مثل شما ) پ.خ زدم که واااای اگر تکرار بشه فلان میکنم و ...

شما همکار هستی حق توهین نداری ، حق به تمسحر گرفتن تایپیک دیگران رو نداری ، به شما مربوط نیست دوست عزیز که فلان کاربر از کدام بازیگر خوش میاد و از کدام بازیگر بدش میاد ف که وقتی به بازیگر مورد علاقه ی شما توهین میشه ، تایپیک رو قفل میکنی، که دیگران هم بهت لج کنن، 5 تا تایپیک مثل همون بیارن بالا..من بخوام حرف بزنم انقدر ها حرف دارم که..

اما همیشه با کمال احترام بوده..نه خود ستایی میکنم نه احساس میکنم که نلسون ماندلا هستم...

حالا باز هم پست های من رو نخون بیا بگو که نمیدونم .....

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
سلام
کار حسام تو قفل کردن تاپیک های بخش گفت و گوی آزاد مشکلی نداشته و همیشه با نوشتن دلیل هم تاپیک رو قفل کرده(تمام دلایل هم منطقی و درست بودن)
در هر صورت نحوه مدیریت هرکسی متفاوت ه ، ممکنه تاپیکی زده بشه که بی محتوا باشه و یکی از همکاران همون موقع تاپیک رو با ذکر دلیل قفل کنه اما همکار دیگه ای اول اطلاع بده که تاپیک به زودی قفل میشه و بعد اینکارو انجام بده

مساله همینجاست ... ذکر دلیل برای قفل کردن ... توضیح دادن ... منطقی و درست بر خورد کردن

خیلی مهمه ... همین که دلیل بستن یه تاپیک اعلام بشه و مدیر فقط نگه حتما مورد داشته

سعی کنه به یوزر احترام بزاره ... البته من تا حالا 3 تا تاپیکم قفل شده که 2 تاش رو خودم خواستم که قفل بشه

و یکیش رو هم مینا آستر با دلیل قفل کرد و آها یدونه دیگه هم بود فکر کنم قفل شد ... پس از روی خصومت

با کسی صحبت نمیکنم که بگم کاری کرده که من دلخو باشم از دستش

اما اصلا طرز بر خورد و لحن بعضیا برام قابل درک نیست

من چند جا دیدن شایان خیلی بد حرف زده با بعضیا ... خیلی بد !!! که جدا بدم اومده از رفتارش

و پیش خودم فکر کردم دلیل اینکه بعضیا تو مملکت به قدرت میرسن طرز رفتار و اخلاقشون عوض میشه

بی دلیل نیست ... این که جامعه مجازیه و هیچی نداره طرف اینه وای بحال روزی که وزیر و فلان و فلان بشه

در کل داشتن مدیریت خیلی مهمه ... اخلاق خوب ... و واقعا میگن مدیریت Mina_Aster برام خیلی جالب

بود و فکر نکنم کسی بوده باشه که از دستش ناراحت باشه ... یا Radio Head ... Dark Knight ,

حتی ساسان هم وقتی مدیر شد دیدم اخلاقش یهو خیلی فرق کرده و با خودش هم حرف زدم

و گفتم که ساسان داری به همه چیز گیر میدی ... هر که 2 خطش میشه 3 خط هی گیر میدی اینا چیه

خلاصه بماند ... اینجا برای اینکه لذت ببریم از شمانی که توش هستیم ... چیز یاد بگیریم

ارتباط بر قرار کنیم و کمک کنیم به هم .... خیلی ها اینجا چیز فروختن ... دوست پیدا کردن

مشگل کامپیوتر و 1000 تا چیز دیگشون درست شده

اما اگر بخواد جو خراب شه دیگه یوزر ها اون میل و رقبت رو ندارن

الانم نیگم حسام بچه بدی نیست اصلا و من باهاش بد نیستم ... اما سعی کنه به هیچ وجه توهینی نکنه

و مساله بعدی اینکه سعی کنی مدیریت کنه نه زرتی قفل کنه :lol:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
بهرحال :

من تقاضا کردم این عنوان رو از من بگیرن. دیگه هم تو گفت و گو آزاد کاری ندارم ! اونجا هم باشه برای کاربرانی که ادعای ادب و احترام میکنند !

این که تقاضا دادی و.. نظر خودت هست، شاید احساس میکنی که دیگه نمیتونی اونجا باشی..اما دوست دارم این رو متوجه بشی که من پست نزدم که شما همچین جوابی بدی..دوست دارم اونجا باشی اما اخلاقت و طرز رفتارت رو عوض کنی..

من هیچوفت کاری رو نمیکنم که بعدا کل پا بشم ، هر کاری که کردم جواب واسش داشتم..اما شما نه ، حتی حاضر نیستی بگی اشتباه کردی، دیگران رو کوچیک میشماری و خودت رو...

اگر قرار باشه همه بیان از شما تعریف و تمجید کنن که نمیشه ، مشکلات آدما وقتی حل میشه که دیگران اون مشکلات رو بهش گوش زد کنن، و اون هم حلش کنه.

باز هم تکرار میکنم که خدایی نکرده سوء تفاهمی واست پیش نیاد. من پستی که زدم رو فقط و فقط به این دلیل بود که رفتارت رو عوض کنی،

حالا خواه پند گیر خواه ملال..

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
اگر 4-5 کاربر فعال اینجا بی ارزش هستند و شما دارای ارزش بسیار ، خب دیگه اون نظر لطف شماست...

من متاسفانه به جز شما کسی رو نمیبینم که عنوان کاربر فعالی داشته باشه !

اینکه 100% حقش بود که من همچین جوابی بهش بدم هیچ شکی درش نیست ، اما توی پست بالاییم هم گفتم که کارم اشتباه بود و انسان جایزالخطاست.و بعد از اون هم بنده تبریک گفتم به فرزاد عزیز و الانم هیچ مشکلی با اوشون ندارم..

بعد اینکه مثلا یه دختر بیاد و بخوات دخالت کنه ....

این هم نظر لطف شماست !

اسپم فقط به معنای بالا بردن تعداد پست ، سعی در عوض کردن موضوع تایپیک و یا... نیست ، در همین مورد هم بارها با ساسان خان بحث و تبادل نظر شده، و به نتیجه ی خوبی هم رسیدیم..

همین ساسان خانی که شما حال میکردی مدیر شه و... بنده یه بار پستی زدم که ایشون به خودش گرفت ، اما وقتی واسش توضیح دادم و فهمید که به هیچ وجه منظوری بدی نداشتم، معذرت خواهی کرد ، آیا اگر شما بودی این کار رو میکردی؟

و این نهایت معرفت و مدیریت خوبش رو میرسونه.. نه جوگیر شدن..

شما فکر کن من تا الان اگر کار اشتباهی انجام دادم از کسی معذرت خواهی نکردم و نمیکنم !

از این تیکه جو گیر شدن هم خیلی قشنگ دارید استفاده میکنید !

کاش شمایی که ساسان رو مثلا زدید یک چیزی هم ازش مثل انصاف داشتن رو یاد میگرفتید !

نه فعالیت فقط به پست زدن نیست ، مگه من منکر فعالیت شما شدم؟ خوبه خودم گفتم شما لیاقت همکار شدن ( توی بخش مورد نظر رو دارید ) ، مثل اینکه پست های من رو نمیخونی..

بله !

و البته قبلش هم گفتید اکثر پستها اسپم بوده ! بماند !

همه بد هستند و شما خوب...

دقیقا هم منظور من این بود اصلا !

مثل اینکه متوجه صحبت های بنده نشدی.. شما کاری که کردی رو با درجه ای که داری رو با من و عنوانم مقایسه میکنی؟

تو که همکار هستی ، یه عضو کوچیک از مدیر ها ، بنده اگر مدیر کل ( احسان خان ) هم کار اشتباهی کنه اینجا شاکی میشم..

بعد مگه من اومدم توهین کردم؟ مگه فحش دادم ؟ مگه رفتم تایپیک زدم؟ مگه اومدم ( مثل شما ) پ.خ زدم که واااای اگر تکرار بشه فلان میکنم و ...

آهان !

یعنی اگر کسی به من پی ام زد و بهم توهین کرد چیزی بهش نگم ؟

یعنی اگر یک کاربر n بار یک کار اشتباه رو انجام داد، n بار اومد توهین کرد، n بار اومد تمسخر کرد، من چون همکار هستم باید همچنان همون موضع اول رو حفظ کنم ؟

نه برادر از این خبرها نیست !

شما همکار هستی حق توهین نداری ، حق به تمسحر گرفتن تایپیک دیگران رو نداری ، به شما مربوط نیست دوست عزیز که فلان کاربر از کدام بازیگر خوش میاد و از کدام بازیگر بدش میاد ف که وقتی به بازیگر مورد علاقه ی شما توهین میشه ، تایپیک رو قفل میکنی، که دیگران هم بهت لج کنن، 5 تا تایپیک مثل همون بیارن بالا..من بخوام حرف بزنم انقدر ها حرف دارم که..

اما همیشه با کمال احترام بوده..نه خود ستایی میکنم نه احساس میکنم که نلسون ماندلا هستم...

:rolleyes:

تاپیکی زده شد من از هانیه توسلی خیلی خوشم میاد. بعد تاپیکی زده شد من از مهتاب کرامتی خیلی خوشم میاد !

و ....

درسته قفل کردن اون تاپیک ها و تاپیک های مشابهش واقعا اشتباه بود و عقده ای بودن من رو میرسونه !

شما که اینقدر قشنگ توضیح میدی اون قسمت بولد شده رو هم لطفا کامل توضیح بدین جریانش چی بوده !

درسته شما همیشه مودب بودید ! در دورانی که بن شده بودید دوستی اومد عکسی گذاشت از صحبتهاش با شما تو یاهو که شما گفته بودی «اینا (ادمین های پرشین تولز) از اول هم هیچی حالیشون نبود» !

از بیانه هایی چگوآرا گونه شما هم مشخص هست اصلا اهل این صحبت های نیستی !

خب من به شما کاربر نمونه و مودب تبریک میگم و بابت بی ادب بودن خودم هم شرمنده هستم !! :rolleyes:

عرض کردم، درخواست گرفتن عنوان رو هم دادم انشاالله بزودی اجرا میشه و کاربر بی ادب، عقده ای و کلا بیخودی مثل من هم دیگه اونورا نمیاد !

این که تقاضا دادی و.. نظر خودت هست، شاید احساس میکنی که دیگه نمیتونی اونجا باشی..اما دوست دارم این رو متوجه بشی که من پست نزدم که شما همچین جوابی بدی..دوست دارم اونجا باشی اما اخلاقت و طرز رفتارت رو عوض کنی..

من هیچوفت کاری رو نمیکنم که بعدا کل پا بشم ، هر کاری که کردم جواب واسش داشتم..اما شما نه ، حتی حاضر نیستی بگی اشتباه کردی، دیگران رو کوچیک میشماری و خودت رو...

اگر قرار باشه همه بیان از شما تعریف و تمجید کنن که نمیشه ، مشکلات آدما وقتی حل میشه که دیگران اون مشکلات رو بهش گوش زد کنن، و اون هم حلش کنه.

باز هم تکرار میکنم که خدایی نکرده سوء تفاهمی واست پیش نیاد. من پستی که زدم رو فقط و فقط به این دلیل بود که رفتارت رو عوض کنی،

حالا خواه پند گیر خواه ملال..

بله ... !

شما اینطور فکر کن ! مشکل نیست !

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
من متاسفانه به جز شما کسی رو نمیبینم که عنوان کاربر فعالی داشته باشه !

فعال بودن به عنوان کاربری نیست..

کاش شمایی که ساسان رو مثلا زدید یک چیزی هم ازش مثل انصاف داشتن رو یاد میگرفتید !

بنده خیلی چیز ها از خیلی از افراد اینجا یاد گرفتم ، در مورد انصاف هم من حرفی نزدن که بی انصافی بوده باشه.. شما داری شلوغش میکنی..

من گفتم نباید اونطوری حرف بزنی..نه بحث گذشته رو کشیدم وسط نه...ولی بعدش شما شروع کردی..

یعنی اگر کسی به من پی ام زد و بهم توهین کرد چیزی بهش نگم ؟

یعنی اگر یک کاربر n بار یک کار اشتباه رو انجام داد، n بار اومد توهین کرد، n بار اومد تمسخر کرد، من چون همکار هستم باید همچنان همون موضع اول رو حفظ کنم ؟

نه برادر از این خبرها نیست !

جلل خالق... من کی گفتم اگر کسی توهین کرد چیزی بهش نگو؟؟

توی اون تایپیک مورد نظر چه کسی به شما توهین کرد ؟ میشه بقرمایید؟

تاپیکی زده شد من از هانیه توسلی خیلی خوشم میاد. بعد تاپیکی زده شد من از مهتاب کرامتی خیلی خوشم میاد !

اون تایپیک رو من دقیقا حواسم بود ، شما قفلش کردی و درست هم توضیح ندادی و این باعث شد که چند نفر دیگه هم به تمسخر بگیرن و چند تا تایپیک مشابه بزنن..

درسته شما همیشه مودب بودید ! در دورانی که بن شده بودید دوستی اومد عکسی گذاشت از صحبتهاش با شما تو یاهو که شما گفته بودی «اینا (ادمین های پرشین تولز) از اول هم هیچی حالیشون نبود» !

من هیچوقت به ادمین های پرشین تولز توهین نکردم ، متاسفانه بلد هم نیستی از آب گلال آلود ماهی بگیری..

دوست عزیز پارسا به من پی ام داد و خندید گفت انگار دوباره بن شدی ( بی دلیل ) حتی بدون اینکه من پستی بزنم..

و گفت ( فکر میکنم ) این بچه بازی ها چیه ، منم گفتم اینا از همون اول هم بچه بودند ( که البته دقیق یادم نیست ) به هیچ وجه نگفتم هیچی حالیشون نیست ، و حتی اگرم همچین حرفی زدم اولا منظورم به همه نبوده..دوما هم حق داشتم چون من رو بی دلیل بن کردند و سوما توهین نبوده.. خیلی ها اینجا به نحوه ی مدیریت اشکال میگیرن..منم یکیش..

من بار ها و بار ها و بار ها شده که از مدیران تشکر کردم ، و حال میکنم باهاشون ، دلیل نمیشه همه جا جار بزنم..

از Duke 'گرفته تا Base و موزمار و یه کمی :دی Live for what و.. چون با این ها بار ها بار ها صحبت کردم ،

از بیانه هایی چگوآرا گونه شما هم مشخص هست اصلا اهل این صحبت های نیستی !

یادتِ وقتی پ.خ زدی گفتم خیلی حال کردم که پ.خ زدی اما وقتی حرفات رو خوندم اصلا حالم بد شد که چرا جوابت رو دادم، الان فکر کردم آدم حسابی شدی.. اما انگار نه ، ادامه هم بدم میترسم بن بشم و اگه یادت باشه گفته بودم که چقدر اینجا واسم پول ساز هست و اگه بن بشم میلیارد ها دلار از دست خواهم داد...

آقا حرف آخر: شما کارت درسته ، با ادب هستی ، با انصاف هستی ، کار درست هستی..

من اشتباه کردم، اصلا به من چه..برو فحش بده ، تایپیک قفل کن ، احساس قدرت کن و احساس کن گابریل باتیستوتا هستی ..

وقتی کسی خودش نمیخوات و دوست نداره مشکلات رو حل کنه ، به من نوعی ربطی نداره که ادامه بدم.. شما را به دیدن ادامه ی برنامه دعوت مینمایم..

امیدوارم پستی در بخش فوتبال نزنم که شما مجبور بشی ریپورت بدی :دی

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
ببین Hc بزار یه چیزی رو بهت بگم ... من تاپیک زدم از هانیه توسلی خیلی خوشم میاد

حالا اگه یه بی کار بیاد 300 تا تاپیک مشابه بزنه که من از بیقیس شوشتری خشایی هم خوشم میاد دیگه مقصر من

نیستم که تاپیک منم بخواد قفل بشه ... باید با اون یوزر بر خورد بشه نه اینکه کلا صورت مساله پاک بشه

در هر صورت اینکه ازت انتقاد شده بگی پس من دیگه نمیخوام مدیر باشم و من بی ادبم و اینا زیاد جالب نیست ...

سعی کن قابلیت این رو داشته باشی که ایرادات رو بپذیری نه اینکه سریع بگی اصلا من نمیخوام مدیر باشم و

اصلا من بد ... بد بد بد :lol:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
کلا جناب H-C برخورد زیاد خوبی ندارن
چه تو بی مورد بستن تاپیکا چه تو برخورد با کاربرا

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
فعال بودن به عنوان کاربری نیست..

و البته اینکه هر کسی که با شما همعقیده هست رو فعال خطاب کردن هم خیلی جالب نیست !

بنده خیلی چیز ها از خیلی از افراد اینجا یاد گرفتم ، در مورد انصاف هم من حرفی نزدن که بی انصافی بوده باشه.. شما داری شلوغش میکنی..

من گفتم نباید اونطوری حرف بزنی..نه بحث گذشته رو کشیدم وسط نه...ولی بعدش شما شروع کردی..

بله اصولا من شلوغش کردم ... !

کلا شلوغش کردم !

جلل خالق... من کی گفتم اگر کسی توهین کرد چیزی بهش نگو؟؟

توی اون تایپیک مورد نظر چه کسی به شما توهین کرد ؟ میشه بقرمایید؟

میخوای ده ها نمونه از پی ام ها و آفلاین های یاهو رو برات بزارم ببینی چه توهین هایی به من شده تو این مدت ؟

من به اون تاپیک کاری نداشتم.

شما اومدی گفتی همکار انجمن باید فلان باشه. من هم گفتم از این خبرها نیست !

اون تایپیک رو من دقیقا حواسم بود ، شما قفلش کردی و درست هم توضیح ندادی و این باعث شد که چند نفر دیگه هم به تمسخر بگیرن و چند تا تایپیک مشابه بزنن..

خیر !

وقتی تاپیک مهتاب کرامتی استارت شد بعدش هر دو رو قفل کردم !

من هیچوقت به ادمین های پرشین تولز توهین نکردم ، متاسفانه بلد هم نیستی از آب گلال آلود ماهی بگیری..

دوست عزیز پارسا به من پی ام داد و خندید گفت انگار دوباره بن شدی ( بی دلیل ) حتی بدون اینکه من پستی بزنم..

و گفت ( فکر میکنم ) این بچه بازی ها چیه ، منم گفتم اینا از همون اول هم بچه بودند ( که البته دقیق یادم نیست ) به هیچ وجه نگفتم هیچی حالیشون نیست ، و حتی اگرم همچین حرفی زدم اولا منظورم به همه نبوده..دوما هم حق داشتم چون من رو بی دلیل بن کردند و سوما توهین نبوده.. خیلی ها اینجا به نحوه ی مدیریت اشکال میگیرن..منم یکیش..

من بار ها و بار ها و بار ها شده که از مدیران تشکر کردم ، و حال میکنم باهاشون ، دلیل نمیشه همه جا جار بزنم..

از Duke 'گرفته تا Base و موزمار و یه کمی :دی Live for what و.. چون با این ها بار ها بار ها صحبت کردم ،

من کاری به دوک و علی و اینهایی که مثال زدی ندارم !

از آب گل آلود هم بر عکس شما و خیلی های دیگه ماهی نمیگیرم ! حرفی بود که زده بودی ! تو یاهو هم زده بودی !

من کاری ندارم چرا اون حرف رو زدی ! نه احسان رفیق منه ! نه شایان رفیق منه ! و نه اون آقای KnowKnow !

خواستم بگم شمایی که میای حرف از ادب میزنی، شمایی که حرف از احترام میزنی، اونور قضیه میری اینجوری حرف میزنی !

این یعنی دو رویی ! متاسفانه من آدم دو رویی نیستم و الان هم تمام مشکلا بخاطر همین موضوع هست !!

یادتِ وقتی پ.خ زدی گفتم خیلی حال کردم که پ.خ زدی اما وقتی حرفات رو خوندم اصلا حالم بد شد که چرا جوابت رو دادم، الان فکر کردم آدم حسابی شدی.. اما انگار نه ، ادامه هم بدم میترسم بن بشم و اگه یادت باشه گفته بودم که چقدر اینجا واسم پول ساز هست و اگه بن بشم میلیارد ها دلار از دست خواهم داد...

:D

آقا حرف آخر: شما کارت درسته ، با ادب هستی ، با انصاف هستی ، کار درست هستی..

من اشتباه کردم، اصلا به من چه..برو فحش بده ، تایپیک قفل کن ، احساس قدرت کن و احساس کن گابریل باتیستوتا هستی ..

وقتی کسی خودش نمیخوات و دوست نداره مشکلات رو حل کنه ، به من نوعی ربطی نداره که ادامه بدم.. شما را به دیدن ادامه ی برنامه دعوت مینمایم..

امیدوارم پستی در بخش فوتبال نزنم که شما مجبور بشی ریپورت بدی :دی

این هم نهایت قدرت درک شما جناب چگوآرا !

کلا جناب H-C برخورد زیاد خوبی ندارن
چه تو بی مورد بستن تاپیکا چه تو برخورد با کاربرا

به به ! ببین کی اومد !

خوش اومدی برادر !

شما همونی نبودی که من وقتی تاپیک تولد اما رضا رو قفل کردم اومدی گفت کار رو دادن دست یه سری بچه .... ؟!

همونی نبودی که من برات 4 بار مودبانه توضیح دادم ولی باز آخرش گفتی وقتی کار رو میدن دست یه بچه همینه دیگه !؟

شاید اشتباه میکنم البته ! نه ؟! :rolleyes:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا