برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

moosh2011

Registered User
لایک‌ها
28
عددی رو اعلام کنید که حاضر به خرید با اون مقدار هستید
گوشه و کنایه در این مقال نمی گنجد
عدد رو فروشنده یا کارشناس قیمت گزاری تعیین میکنه و خریدار اگه تمایل داشت میخره
گوشه و کنایه هم نزدم ، نخواستم رک بگم که این انجمن به خاطر عدم رسیدگی و یکسری چیزهای پشت پرده وضع فاجعه باری داره چندین ساله و پیشنهادم واقعا جهت حفظش بود که خیلی ها منبع درامد یا یجورایی پاتوقشونه
نمیدونم سوابق کاربر ثبت میشه یا نه ولی اگه بررسی کنین من چندین ساله که تقریبا هر روز میام انجمن یه گشتی توی تاپیک ها میزنم و میرم . بدون خرید . بدون فروش . بدون هیچکاری
خواستم حفظ بشه صرفا به خاطر افرادی مثل خودم
وسلام

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
عدد رو فروشنده یا کارشناس قیمت گزاری تعیین میکنه و خریدار اگه تمایل داشت میخره
گوشه و کنایه هم نزدم ، نخواستم رک بگم که این انجمن به خاطر عدم رسیدگی و یکسری چیزهای پشت پرده وضع فاجعه باری داره چندین ساله و پیشنهادم واقعا جهت حفظش بود که خیلی ها منبع درامد یا یجورایی پاتوقشونه
نمیدونم سوابق کاربر ثبت میشه یا نه ولی اگه بررسی کنین من چندین ساله که تقریبا هر روز میام انجمن یه گشتی توی تاپیک ها میزنم و میرم . بدون خرید . بدون فروش . بدون هیچکاری
خواستم حفظ بشه صرفا به خاطر افرادی مثل خودم
وسلام
حالا که خرید کَنکِله
صرفا میخوایم بدونیم به چه رقمی فکر میکردید

moosh2011

Registered User
لایک‌ها
28
حالا که خرید کَنکِله
صرفا میخوایم بدونیم به چه رقمی فکر میکردید
اصلا به رقم فکر نکردم . گفتم فوقش من نمیتونم بخرم یکی دیگه میبینه شرایطشو داره میاد میخره اینجا به ف.ا .ک نمیره

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,466
شنیده ها حاکی از این هست که پیشنهاد بالای 1 میلیارد تومان شانس بررسی دارد
نظر شما راجع به این رقم چیست؟

من حاضرم:D به شرطی که بلافاصله دسترسی همه رو قطع کنن که کسی نتونه اطلاعاتشو پاک کنه:love:

پ.ن: به این آقاهه نفروشید، خطرناکه:D خودش گفته مال یه ارگان خاصه

https://forum.persiantools.com/thre...-۱۰-کیلومتری-تقویت-کنم؟.987717/#post-13101464

پ.ن2: منم یه ارگان خاص توی بدن میشناسم که آپاندیسه، به هیچ دردی هم نمیخوره:p

moosh2011

Registered User
لایک‌ها
28
من حاضرم:D به شرطی که بلافاصله دسترسی همه رو قطع کنن که کسی نتونه اطلاعاتشو پاک کنه:love:

https://forum.persiantools.com/thre...-۱۰-کیلومتری-تقویت-کنم؟.987717/#post-13101464

الهی به این آقاهه نفروشید😄😄😄
اون کار خداروشکر انجام ندادم یه حالت مزایده داشت . به پیمانکاری انجام داده هنوز پولشو ندادن هیچکیم آدم حسابش نمیکنه

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,466
الهی به این آقاهه نفروشید😄😄😄
اون کار خداروشکر انجام ندادم یه حالت مزایده داشت . به پیمانکاری انجام داده هنوز پولشو ندادن هیچکیم آدم حسابش نمیکنه
برو خودتو سیاه کن آقاهه:ROFLMAO: ارگان خاص نمیاد این کار رو به مزایده بذاره، اونم بین شرکت های خارج از اقمار خودش:p. شما یا جزو اون ارگان هستی، فکر کردی چرا خودمون نخوریم یا از این دانش بنیان های در پیتی وابسته به اون ارگان هستی

من یه عمر در دانشگاه تربیت دهاتی، با شماها سر و کار داشتم:p حالم ازتون بهم میخوره. تف تف تف تف تف نمادین.:ROFLMAO:

moosh2011

Registered User
لایک‌ها
28
برو خودتو سیاه کن آقاهه:ROFLMAO: ارگان خاص نمیاد این کار رو به مزایده بذاره، اونم بین شرکت های خارج از اقمار خودش:p. شما یا جزو اون ارگان هستی، فکر کردی چرا خودمون نخوریم یا از این دانش بنیان های در پیتی وابسته به اون ارگان هستی

من یه عمر در دانشگاه تربیت دهاتی، با شماها سر و کار داشتم:p حالم ازتون بهم میخوره. تف تف تف تف تف نمادین.:ROFLMAO:
باشه آقاهه 😄😄😀😀

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189

بیاین با قیمت هزار تومان بفروشیدش به من ثواب داره.
مشکلی نیست
فقط اقساط چند ماهه باشه ک اذیت نشی ؟

md70

Registered User
لایک‌ها
2,496
اگه یه میلیارد بدید ب من حاضرم یه میلیون بخرمش 😘

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,409
بیاین با قیمت هزار تومان بفروشیدش به من ثواب داره.
یه 50 بزار روش مهین و مازیم بردار
crazy.gif

✔️ Google Star

Registered User
لایک‌ها
54
ای کاش جای این پُست های طنز دوستان یک تاپیک برای فروش انجمن ایجاد میشد و یا یک مزایده عمومی با مثلا 1 ماه زمان برای اطلاع رسانی.

@moosh2011
@Forum Manager
@Hamid2day

راه حل دوم هم خرید اشتراکی هست مثلا (تاکید ویژه ای در خصوص مثلا دارم) قیمت 1 میلیارد تومان است و 20 نفر یا در قالب 20 سهام فروخته میشد.
با این ریاضی افتضاح بنده فکر کنم 20 نفر و هر نفر 50 میلیون تومان پرداخت میکردند.
از این طریق باعث کسب در آمد برای 20 نفر هست که البته بنده فقط به عنوان مثال عرض کردم و آگاهی در خصوص میزان درآمد از انجمن و مسائل تبلیغاتی ندارم.

دوستان فارغ از پُر حرفی و سخنرانی بنده / لطفا یک راه حل منطقی ارائه دهید 😒

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,799

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
آدرس جدید انجمن: https://web.archive.org/web/20030715000000*/https://forum.persiantools.com
این یه چیزی مثل آدرس قبره، برای اونایی که میخوان بیان از مُرده یاد کنن
497.gif

حرکت قشنگی بود (y)

------

اون زمان که فروم تو اوج بود هرکاری میکردن توضیح نمیدادن . حالا که دیگه هیچی

بد و خوب دمشون گرم خوش گذشت . یاد فروم گرامی

mtt2018

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
سلام
من مدتی در تیم مدیریت یک انجمن اینترنتی فعالیت می‌کردم و میدونم که کار خیلی پر دردسریه. متاسفانه با انتقال کاربرها به تلگرام و اینستا و ... بخش مهمی از دانشی رو که راحت میشد تو گوگل سرچ کرد و ... از بین رفت و فوروم‌ها دارن یکی یکی میمیرن.
من از این انجمن برای فروش یک تعداد اقلام استفاده کردم و از زحمات مدیران انجمن تشکر می‌کنم.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,762
برای ماهایی که نوجوونیمون رو اینجا گذروندیم از یاد بردن اسم پرشین تولز تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

اینجا کار یاد گرفتیم، اذیت کردیم، تقلب کردیم، بحث کردیم،‌ پول درآوردیم، خندیدیم و کلی اتفاقات جدید رو تجربه کردیم. و مسیر زندگیمون اینجا شکل گرفت.

اینجا دوستای خوبی پیدا کردیم. من نزدیک ترین دوستانم رو که شاید نزدیک به ده ساله باهاشون در ارتباطم رو اینجا پیدا کردم.

امیدوارم که به هر ترتیبی که هست اینجا حتی به صورت read only باقی بمونه و حذف نشه.

نمیتونم درست دوستانی حضوری در ارتباط هستیم یا بودیم رو تگ کنم پس صرفا اسمشون رو مینویسم:

علی احمری * جناب موسوی * حمیدرضا۲۳ * جواد وای زد * کامران * ممد اتکر * مهدی یوفونت * آیدین اراکی * حامد فت * سبحان ذغالی * جفر محلاتی * فری رشتی *
و دوستانی که احتمالا فراموش کردم بنویسم اسمشون رو.

دلم به شدت برای تاپیک وبمسترا و جَو دوستانه و خوبش تنگ شد.
هییی:cry:

Last edited:
بالا