برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313
یک خبر بد دیگه براتون دارم که فروم لیون هم صحبت بسته شدن فرومش هست و بحثش بازه علتشم شعور پایین یک عده بعد از کلاهبرداری شدن ازشون هست

زمانی که ازتون کلاهبرداری می شه این سایت ها برای اگهی زدن از شما هیچ پولی دریافت نکردن پس باید توی متن شکایتتون ذکر کنید که از مسئولان سایت هیچ شکلایتی ندارید نه اینکه بیاد بر عکس از اون ها هم شکایت کنید نتیجه ش می شه همین که کلا در فروم تخته می شه هم خودتون هم دیگران ازش محروم می شن یکم ادم باشید

S H 4 H 4 i3

Registered User
لایک‌ها
1,098
یک خبر بد دیگه براتون دارم که فروم لیون هم صحبت بسته شدن فرومش هست و بحثش بازه علتشم شعور پایین یک عده بعد از کلاهبرداری شدن ازشون هست

زمانی که ازتون کلاهبرداری می شه این سایت ها برای اگهی زدن از شما هیچ پولی دریافت نکردن پس باید توی متن شکایتتون ذکر کنید که از مسئولان سایت هیچ شکلایتی ندارید نه اینکه بیاد بر عکس از اون ها هم شکایت کنید نتیجه ش می شه همین که کلا در فروم تخته می شه هم خودتون هم دیگران ازش محروم می شن یکم ادم باشید
تو این مملکت نباید دست کسایی که دنبال تخته کردن و کنترل کامل مجازی هستن بهونه داد
کم کم اینترنت بین الملل هم به سرنوشت این فروم ها دچار میشه و در حقمون صیا،نت میشه و خوشحال و رستگار میشیم

light67

Registered User
لایک‌ها
282

مبارکه 😅

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,365
وضعیت الان ما مثل نوازنده‌های تایتانیک که میدونیم داریم غرق میشیم ولی تا آخرش هستیم

#هیچ_فرومی_نمیریم

😂😂😂😂

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,641
برای ماهایی که نوجوونیمون رو اینجا گذروندیم از یاد بردن اسم پرشین تولز تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

اینجا کار یاد گرفتیم، اذیت کردیم، تقلب کردیم، بحث کردیم،‌ پول درآوردیم، خندیدیم و کلی اتفاقات جدید رو تجربه کردیم. و مسیر زندگیمون اینجا شکل گرفت.

اینجا دوستای خوبی پیدا کردیم. من نزدیک ترین دوستانم رو که شاید نزدیک به ده ساله باهاشون در ارتباطم رو اینجا پیدا کردم.

امیدوارم که به هر ترتیبی که هست اینجا حتی به صورت read only باقی بمونه و حذف نشه.

نمیتونم درست دوستانی حضوری در ارتباط هستیم یا بودیم رو تگ کنم پس صرفا اسمشون رو مینویسم:

علی احمری * جناب موسوی * حمیدرضا۲۳ * جواد وای زد * کامران * ممد اتکر * مهدی یوفونت * آیدین اراکی * حامد فت * سبحان ذغالی * جفر محلاتی * فری رشتی *
و دوستانی که احتمالا فراموش کردم بنویسم اسمشون رو.

دلم به شدت برای تاپیک وبمسترا و جَو دوستانه و خوبش تنگ شد.
هییی:cry:
به به بهترین دوست من اومده
ugly_cafe.gif

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,799
انجمن بازارچه خدمات وبمستری. خرید و فروش بک لینک، رپورتاژ، دامنه و...

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,799

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,644
فایلهایی که قدیم ها توی سایت آپلود کردیم رو از کجا میتونیم ببینیم؟ قبلا یادم میاد که Attachments فعال بود و می شد لیست فایلهای آپلودی رو دید, این دم آخری میشه فعالش کنید؟

@Forum Manager
@Hamid2day

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
تو این مملکت نباید دست کسایی که دنبال تخته کردن و کنترل کامل مجازی هستن بهونه داد
کم کم اینترنت بین الملل هم به سرنوشت این فروم ها دچار میشه و در حقمون صیا،نت میشه و خوشحال و رستگار میشیم
کی تونسته جلوی تکنولوژی بگیره اینا بتونن جلوی نوار کاستو گرفتن جلوی ویدئو چی جلوی ماهواره چی جلوی اینترنت ماهواره ای چی همین الان تو ایران داره استفاده میشه فقط گرونه اگه اشتراکی بگیره کسی مناسب میشه

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313
اینم از انتهای پرشین تولز که 3 روز دیگه به پایانش مونده:cry:

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
ربطی نداره ولی این دم آخری یادی کنیم از کاربری که چند سال پیش بهشون یه کارت گرافیک فروختم (gigabyte rx 460 oc) بعد یه مدت متوجه شدم مث اینکه رفته بودن شنا و فوت شدن :(

@ENIGMA.TIC

بالا