برگزیده های پرشین تولز

خطای ظاهری مشکلی جدی در ناقص لود شدن فروم

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
این مشکل باز تشدید شده و این چندروزه رفته رو اعصاب :hmm: همین الان خواستم فروم رو باز کنم +5بار رفرش کردم :|
@ehsan
@Forum Manager

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
واسه منم دو سه بار اینجوری شده البته با رفرش ردیف شده

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
بله برای بنده هم با رفرش درست میشه! ولی اعصاب خرد کن هستش شدید شاید روزی 100 بار اینطوری میشه
واسه من کلا 2 یا 3 بار شده
از اخرین بارشم یکی دو هفته میگذره
از مرورگر waterfox استاده کن اگر سیستمت 64 بیتی هست . نسخه ردیف فایرفاکسه فقطم واسه 64 بیتی هستش . امتحانش کن حتما

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
واسه من کلا 2 یا 3 بار شده
از اخرین بارشم یکی دو هفته میگذره
از مرورگر waterfox استاده کن اگر سیستمت 64 بیتی هست . نسخه ردیف فایرفاکسه فقطم واسه 64 بیتی هستش . امتحانش کن حتما
ممنون از شما
بله 64 بیتی هستش!
من کلی پسورد و بوکمارک و... تو این مرورگر فایرفاکسم ذخیره شده میشه انتقالشون داد ب واترفاکس؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,715
مشکلات هسته ای حل شد تو هنوز گیر دادی به اون بالای سایت :/

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
ممنون از شما
بله 64 بیتی هستش!
من کلی پسورد و بوکمارک و... تو این مرورگر فایرفاکسم ذخیره شده میشه انتقالشون داد ب واترفاکس؟
اره
واردش ک میشی میزنه ورود تنظیمات از : همه مرورگرات رو میاره . بزن فایرفاکس همه تنظیمات اون رو این پیاده میشه
سرعتش خدایی خیلی بهتره

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
اره
واردش ک میشی میزنه ورود تنظیمات از : همه مرورگرات رو میاره . بزن فایرفاکس همه تنظیمات اون رو این پیاده میشه
سرعتش خدایی خیلی بهتره

نه بابا ورود تنظیمات چیه من همین الان نصبش کردم خیلی زنده و دقیق هر چی تو Firefox بود تو Waterfox لود شد حتی نپرسید می خوای یا نه چون فکر کنم پوشه data هر دو تاشون یکی هست.

mahyar rahnama

Registered User
لایک‌ها
644
نه بابا ورود تنظیمات چیه من همین الان نصبش کردم خیلی زنده و دقیق هر چی تو Firefox بود تو Waterfox لود شد حتی نپرسید می خوای یا نه چون فکر کنم پوشه data هر دو تاشون یکی هست.
خب چه بهتر
سرعتش بهتر نیس ب نظرتون؟
باگ هم خیلی کمتر از فایرفاکس داره

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
خب چه بهتر
سرعتش بهتر نیس ب نظرتون؟
باگ هم خیلی کمتر از فایرفاکس داره

من که مشکل استارتر رو با فایرفاکس 31 نداشتم الانم چون ویندوزم 64 بیته گفتم یه بار واترفاکس رو امتحان کنم اما من فرقی نمی بینم.برای من با سرعت خیلی کند 256 مخابرات (32 کیلوبایت در ثانیه) خدا رو شکر مشکلی در پرشین تولز نیست و هم در فایرفاکس و هم در واترفاکس کامل باز میشه.فرق سرعتی هم بین فایرفاکس و واترفاکس ندیدم فقط خوبی واترفاکس اینه که مثل فایرفاکس تو سایت هایی که Flash باشه با CPU های نسبتاً ضعیف هنگ چند ثانیه ای نداره همین.یعنی در واقع به نظرم فرقش با فایرفاکس اینه که پایدار (Stable) تره نه سریعتر.

بالا