برگزیده های پرشین تولز

مشکلی درباره مانیتور یا کارت گرافیک؟

baroooooon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اولا من از بشریت عذر می خام اگه بی اجازه بی هماهنگی و بدون چک کردن تاپیکهای موجود دارم تاپیک می زنم.کارم یکم عجله اییه.گذشت کنید.
عرض شود که من یه سیستم خریدم با این مشخصات
AMD 3000+ ATHLON 64 BIT - 640K HyperTransport technology-Socket 939
MB: ASUS A8N5X AMD Athlon 64-Socket 939-NVIDIA nForce4 Chipset+PCI Express
GEIL Dual Channel 512MB PC400 (2x256MB)
Seagate 80 GB + 8mb buffer
SAMSUNG LCD 17" 713N SILVER
WinFast-Leadtek-PCI-Express PX6200 TC NVIDIA GeForce TurboCache-128MB DDR-TV OUT+DVI
CD WRITER COMBO ASUS 52x32x52x16 DVD
ZOLTRIX 56K 3CHIP-V.90 RAGHY
هنوز هم که هنوزه نمی دونم سیستم خوبی هست یا نه؟شما چی فکر میکنین؟
اما یه مشکلی که الان دارم اینه که این سیستم یه مشکلی داره و اون این که مانیتور LCDکه خریدم متاسفانه به حالت standby نمی ره.یعنی با این که سیستم تو حالت stand by می ره اما مانیتور روشن میمونه و پیام check signal cable میده.از طرفی من این مونیتورو با یک سیستم دیگه امتحان کردم به حالت standbyرفت.اما از یه طرف دیگه که نمی دونم کدوم طرفه:D سیستم تازه خریداری شده رو هم که با یک مانیتور دیگه امتحان می کنم درست عمل می کنه و به حالت stand by میره.مثلا با دوتا مانیتور 575LGامتحان کردم مشکلی نداشت.اینه که من حالا موندم مشکل از vgaهست یا از مونیتور:( .
اگر کسی چیزی به نظرش می رسه لطفا دریغ نکنه .یه جورایی داره اذیتم می کنه.
خیلی خیلی ممنونم.

ARH

Registered User
لایک‌ها
4
مانيتورت رو باDVI وصل كردي به كارت گرافيك؟

baroooooon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه والا با این که دقیقا نمی دونم این DVI چی هست اما فک نمی کنم از DVI استفاده کرده باشم.از همون کابلی که برای وصل کردن مانیتور به VGAاستفاده می کنن(همونی که ابیه سرش:blush: )استفاده کردم.

starboy_amir

Registered User
لایک‌ها
0
من هم قبلا این مشکل رو با کارت mx440 و مانیتور hansol داشتم و با update درایور کارت گرافیک حل شد.
احتمالا driver کارتت قدیمیه حتما driver 76.44به بالا نصب کن.

بالا