برگزیده های پرشین تولز

مشکل آخرین پست زننده

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
مدیران محترم ... من جدیدا" یه مشکلی پیدا کردم تو فروم که با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم ... حتی از IP مدرسه هم اومدم تو فروم با کامپیوترهای مدرسه هم این مشکل بود ... اسم آخرین زننده پست اشتباه نشون داده میشه :blink: این عکس رو ببینیند :

18sl1bd1.jpg

وقتی این عکس رو کپچر کردم آخرین زننده پست نیما رو نشون داده در صورتی که نیما تو اون تاپیکتا بدین لحظه اصلا" پستی نزدهو آخرین زننده پست ملی بوده :blink:
این مشکل رو من چندین بار دیدم ... :wacko: اگه پست 59 رو نگاه کنید مهدی زننده پست بوده ...

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از IcedAngel :
مدیران محترم ... من جدیدا" یه مشکلی پیدا کردم تو فروم که با مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم ... حتی از IP مدرسه هم اومدم تو فروم با کامپیوترهای مدرسه هم این مشکل بود ... اسم آخرین زننده پست اشتباه نشون داده میشه :blink: این عکس رو ببینیند :

18sl1bd1.jpg

وقتی این عکس رو کپچر کردم آخرین زننده پست نیما رو نشون داده در صورتی که نیما تو اون تاپیکتا بدین لحظه اصلا" پستی نزدهو آخرین زننده پست ملی بوده :blink:
این مشکل رو من چندین بار دیدم ... :wacko: اگه پست 59 رو نگاه کنید مهدی زننده پست بوده ...
شما در اصل بايد پست 59+1 رو نگاه كني . چون اون 59 تعداد پستهايي كه در جواب پست اول زده ميشه.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از hwt :
شما در اصل بايد پست 59+1 رو نگاه كني . چون اون 59 تعداد پستهايي كه در جواب پست اول زده ميشه.
خب حاجی جون میدونم من این رو ... ببین پست 59 رو مهدی زده ... پست 60 رو ملی زده ... نیما بنده خدا میگم اصلا" تو اون تاپیک پستی نزده !!!!!!!!!!! :wacko: برای چی اسمش رو نوشته سیستم ؟ من این رو بارها دیدم

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
چرا نيما تو اين ساعت Today, 12:27 AM پست زده تو اين تاپيك . من از طريق hybird mode فهميدم.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
خب حاجی قضیه پیچیده شد ... چیزی که مسلمه نیما تو این تاپیک پست زده ... همون پست 60 رو هم زده ... ولی دیده نمیشه تو خود تاپیک
162.gif

از اونجایی که تاپیک تو قسمت گفتگوی آزاد هستش پس خودش نمیتونسته پاکش کنه ... یه حدس میمونه و اونم اینکه ...
شایان جان شما امروز چیزی پاک کردی ؟
39.gif
شایدم پاک کردن پستها تو آزاد رو فعال کردن
162.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از SherlockHolmes :
تو هیچی نوفهمی!!
punish2.gif

مایه آبرو ریزی ای فقط!!
animal0017.gif

ننگ بر تو!!
به جان بهنام یه چیزی هست ... کاربرا که نمیتونن پستهای آزاد رو پاک کنن
احسان هم گفت اگه همه بگن بزارمش دوباره فعالش میکنم ... نکنه سیستم فروم پست ناپدید میکنه ...
تا شایان نگه پستی رو پاک کرده هیچی معلوم نمیشه
شایدم خود نیما گفته پاک کنن اون پست رو :wacko:

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به هر حال اينم از عجايب vb 3.5. ممكنه باشه .

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
به هر حال اينم از عجايب vb 3.5. ممكنه باشه .

فکر کنم باید سعی کنیم به جوب برسیم ,مهم بید

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
حالا مسئله جالب این بید که بالاخره پست نیما در اون تاپیک با 5 ساعت تاخییر رویت شد !!! یعنی اسمش رو که به عنوان آخرین نویسنده زد 5 ساعت بعدش پست ظاهر شد
شاسان چش شده سیستم ؟!؟!؟! :blink:

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
بچه ها تو انتخاب عنوان دقت تر کنید
مشکل آخرین پست زننده
وقتی این طوری نوشته میشه یعنی
مشکل آخرین پست بد(بی ادبانه)
قبلا از همکاری شما ممنونم

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
ای بابا !!!! من این مسئله رو همین الان تو 2 تا تاپیک دیگه هم دیدم !!!! کسی نمیگه مشکل چیه ؟!؟! اسم آخرین زننده پست تو بعضی از تاپیکها اشتباه نوشته میشه

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
ای بابا !!!! من این مسئله رو همین الان تو 2 تا تاپیک دیگه هم دیدم !!!! کسی نمیگه مشکل چیه ؟!؟! اسم آخرین زننده پست تو بعضی از تاپیکها اشتباه نوشته میشه

حالا درست شد

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
ممنون از پاسخ !!!
292.gif
فکر کنم خودم فهمیدم چرا ... به هر حال من بازم این مشکل رو دیدم و مشکل نه از منه نه از بروزرم ... با چندین کامپیوتر و آی پی دیگه هم چک کردم ... احتمالا" مهم نیست
300.gif

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
در كل سخت نگير حسام جان . اين مشكلات رو به راحتي ميشه ازش گذر كرد .

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از hwt :
در كل سخت نگير حسام جان . اين مشكلات رو به راحتي ميشه ازش گذر كرد .
راست میگی حاجی جون ... فقط کنجکاو شدم چون من خیلی از پستها رو با توجه به آخرین پست زننده میرم سراغشون بعد که میبینم اشتباهی یکی دیگست خب آدم کنجکاو میشه ... بیشتر برم جالب بود که یعنی کسی این تاپیک رو ندید که بگه آقا مشکلی نیست ایراد از گیرندس :blush: به قول تو مشکل زیاده
confused0072.gif
ایشالا که درست شه ، منم بی خیال جوابم شدم و سعی میکنم یه جور دیگه برم سراغ پستها
300.gif

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من مشکلی ندیدم ... در مورد پاک کردن پست هم من اگر پاک کنم ، طوری پاک میکنم که جاش بمونه ! پائینش هم مینویسه که فلانی پاک کرده ... مگر یه پست تکراری باشه که دیگه فیزیکی بخواد پاک بشه ... یادم نمیاد اونجا پستی پاک کرده باشم .

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از شايان :
من مشکلی ندیدم ... در مورد پاک کردن پست هم من اگر پاک کنم ، طوری پاک میکنم که جاش بمونه ! پائینش هم مینویسه که فلانی پاک کرده ... مگر یه پست تکراری باشه که دیگه فیزیکی بخواد پاک بشه ... یادم نمیاد اونجا پستی پاک کرده باشم .
ممنون شایان جان بالاخره جواب دادی
blush2.gif
نمیدونم اونقدر مشکل مهمی هست که بگردم بازم یه نمونه دیگه کپچر بگیرم یا بی خیال شم ... اون یکی که کپچرش رو گذاشتم که دیدی .... خیلی عحیب بود ... چند بار بعد از اون هم این مشکل رو دیدم ... سیستم اسم کسی رو میزد که اصلا" پست نزده بود !!!! :blink:
فکر کنم بی خیالش شم بهتره
39.gif

بالا