برگزیده های پرشین تولز

مشکل اداپتور و خاموش شدن ناگهانیlenovo z510

وضعیت
موضوع بسته شده است.

traitor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام دوستان،لطفا کمکم کنید.
یک ماهیه z510گرفتم،از اول وقتی میزدی توی شارژ خودش شارژ نمیشد،باید میرفتم توی energy managerحالت convererseition mode رو انتخاب میکردم تا 60%شارژ بشه،بعدم ی پیغام میداد ک این شارژر به این لپتاپ نمیخوره،ضمنا چند بار هم وقتی شارژر وصل بود یکباره کلا لپ تاپ خاموش شد،اداپتور رو دادم گارانتی عوض کرد،اما اینبار شارژ میکنه اما باز ارور میده و مخصوصا توی بازی وقتی شارژر وصله خاموش میشه یهو،میشه راهنماییم کنید،مشکل از کجاست؟؟؟؟
منتظر راهنمایی هاتون هستم.
ممنون میشم

فایل های ضمیمه

• uploadfromtaptalk1420217436245.jpg
    uploadfromtaptalk1420217436245.jpg
    439.4 KB · نمایش ها: 11

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام دوستان،لطفا کمکم کنید.
یک ماهیه z510گرفتم،از اول وقتی میزدی توی شارژ خودش شارژ نمیشد،باید میرفتم توی energy managerحالت convererseition mode رو انتخاب میکردم تا 60%شارژ بشه،بعدم ی پیغام میداد ک این شارژر به این لپتاپ نمیخوره،ضمنا چند بار هم وقتی شارژر وصل بود یکباره کلا لپ تاپ خاموش شد،اداپتور رو دادم گارانتی عوض کرد،اما اینبار شارژ میکنه اما باز ارور میده و مخصوصا توی بازی وقتی شارژر وصله خاموش میشه یهو،میشه راهنماییم کنید،مشکل از کجاست؟؟؟؟
منتظر راهنمایی هاتون هستم.
ممنون میشم
سلام عزیز. احتمالات زیادی وجود داره. اما پیشنهاد بنده اینه که بجای اینکه از این و اون سوال کنید و حتی بدید کسی کاری روش انجام بده , لپ تاپ بهمراه شارژر رو ببرید گارانتی و مشکلتون رو نشون بدید. موظفند حلش کنن. اینکه خودتون یا افراد دیگه بخوان این مساله رو مدیریت کنند شاید به ضررتون تموم بشه. راحت بدید گارانتی.

traitor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام
یکبار دادم واس گارانتی و اونا آداپتور رو عوض کردند،حالا میترسم بدم و دوباره با ی حرف دیگ برگرشت بزنند بهم،میهوام اگر مطمئن باشم از جای اصلیه ،تقاضای ی لپ تاپ دیگ بکنم

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام
یکبار دادم واس گارانتی و اونا آداپتور رو عوض کردند،حالا میترسم بدم و دوباره با ی حرف دیگ برگرشت بزنند بهم،میهوام اگر مطمئن باشم از جای اصلیه ،تقاضای ی لپ تاپ دیگ بکنم
عزيز اونا كارشانسي شما رو هچوقت قبول نمي كنن. اينكه شما بهشون بگيد مطمئن هستيد ايراد از فلان قسمت هستش اونا نمي پذيرن و براتون تعويضش نمي كنن. اونا خودشون بررسي مي كنن. بهترين كار اينه كه شما بتونيد مشكل رو نشونشون بديد و متقاعدشون كنيد كه مشكل داره. اينكه اونا چجوري حلش كنن ، تعويض كنن ، تعمير كنن يا . . . رو خودشون تشخيص مي دن. اما اگر عزمتون رو جذب كنيد مطمئنا مشكلتون رو حل مي كنن. به نظر من شما از مشكلتون يه فيلم هم بگيريد كه مستندتر باشه. ضمنا ايراد قطعي لپ تاپ شما تا از نزديك ديده و بررسي نشه نمي توان نظر داد.

traitor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
عزيز اونا كارشانسي شما رو هچوقت قبول نمي كنن. اينكه شما بهشون بگيد مطمئن هستيد ايراد از فلان قسمت هستش اونا نمي پذيرن و براتون تعويضش نمي كنن. اونا خودشون بررسي مي كنن. بهترين كار اينه كه شما بتونيد مشكل رو نشونشون بديد و متقاعدشون كنيد كه مشكل داره. اينكه اونا چجوري حلش كنن ، تعويض كنن ، تعمير كنن يا . . . رو خودشون تشخيص مي دن. اما اگر عزمتون رو جذب كنيد مطمئنا مشكلتون رو حل مي كنن. به نظر من شما از مشكلتون يه فيلم هم بگيريد كه مستندتر باشه. ضمنا ايراد قطعي لپ تاپ شما تا از نزديك ديده و بررسي نشه نمي توان نظر داد.
مرسی از راهنماییت،اره همین تصمیم را گرفتم،قرار شد کسی ک ازش خرید کردم خودش شخصا بره نمایندگی و منتظر بشه ک لپ تاپ چک بشه و نظر خودشون رو اعلام کنن،:confused:کاش نظر درست بدن
بازم مچکر از دوستان

traitor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دوستان لپ تاپ رو طبق نظر شما دوباره به گارانتی بردن،جالبه بدونید نظر گارانتی در مورد خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ در هنگام اتصال آداپتور چی بود:
گفتن لپ تاپ مشکل نداره و باید برای لپ تاپ هنگام اجرای کارهای سنگین یا بازی از باطری استفاده کنید،ن شارژر تا مشکل حل بشه[emoji21] [emoji21] [emoji21]
والا ما هرجا فهمیدیم میگن برای بازی و ...،باطری را از مدار خارج و از شارژر استفاده کنید،
اینم از مزایای گارانتی
اونم از نوع آوات

mpooladi

Registered User
لایک‌ها
15
واقعا این رو گفتن؟!!!!!!
خیلی پ س.....

ببینید من حدث میزنم شارژری ک ب شما دادن توانش پایینتر از شارژر اورجیناله
و موقع کار سنگین نمیتونه توان لپ تاپ رو تامین کنه.
شارژرش مث اصلی خودت بود؟
فکر کنم شارژر اصلیش 20V 4.5 A باشه 90W
یعنی 20 ولت با جریان 4.5 آمپر , وتوان 90 وات
(البتع احنمالات دیگه هم هست ولی اول اینو چک کن)
----------------
اما نظرم اینه ک همون گارنتی ببر و درستش کنن.اصلا کوتاه نیا بگو اینجا مسئول کیه
با اون صحبت کن.حتما وظیفشونه اونجا سالم تحویل بدن.همونجا هم تست سنگین بگیر ازش بعد تحویل بگیر
اگر همچین حرفی رو به من زده بودن اونجا رو روی سرشون خراب میکردم.

Last edited:

traitor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
بله همینو گفتن،با دو تا شارژر دیگ با همین مشخصات هم چک شد،جواب همین بود،من خودم رو در رو نشدم با گارانتی،واسطه فردیه ک ازش لپ تاپ رو خریدم،بنظرتون خودم برم تاثیرش بیشتره؟

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
عزیز اگر بنده جای شما باشم به اتحادیه شکایت می کنم. اول اینو بهشون بگید که می خواین شکایت کنید. اگر براشون مهم نبود , شکایت کنید. این جواب مسخره نشد که بشه.
اونا واسه گارانتی پول میگیرن. ما ایرانیها باید تو گرفتن حقمون مصمم باشیم. قول می دم اگر مصمم باشید مجبور میشن مشکلتون رو حل کنن.

traitor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
حتما اگر جواب گو نبودن اینکار رو میکنم،بنظر شما خودم باهاشون روبرو شم یا بزارم همون فروشنده باشه؟کدوم بیشتر زور داریم؟[emoji1] [emoji1]

mpooladi

Registered User
لایک‌ها
15
سلام.آهاا
فروشنده بدرد نمیخورع.خودت مستقیم ببر حتما.اونا هم حتما درستش میکنن(بابا مگه میخوای با غول روبه رو شی...;))
حتما درستش میکنن.خیالت راحت. انشالله...
فقط خدا کنه فروشنده درست گفته باشه ک گارنتی آوات داره.(بس ک متقلب شدن)

traitor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
نمیترسم داداش،چون از خودش خریده بودم ب خودش تحویل دادم تا درستش کنه چون حدود یک ماهه،اونم برده بود و این جواب رو داده بودن،اگر درست نکردن خودم میرم،
اره گارانتی آوات بود،خودم برگه گارانتی رو تحویل فروشنده دادم.
انشاالله

yareblogi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام با اینکه خیلی وقته گذشته اما دوستانی که خاموش میشه لنووشون بخاطر بروز نبودن سخت افزارهاشون هست حتما از نرم افزارهای بروز رسانی نرم افزارهای توی وب کمک بگیرید ...مشکلشون حل میشه من هم تمام نرم افزار هامروبروز رسانی کردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا