برگزیده های پرشین تولز

مشکل اساسی در ارتقاء به MT4

drritalin

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان و اساتید محترم
متاسفانه مووبل تایپ یه مشکل حاد و اساسی داره که تا الان باهاش برخورد نکرده بودم و الان داره حسابی حال گیری می کنه. اگه شما از قسمت Import/Export از نوشته هاتون پشتیبان گیری بکنین متاسفانه ام تی ستون Entry_Basename رو توی فایل پشتیبان نمی آره. حالا این چه مشکلی ایجاد می کنه؟ بهتون می گم:
فرض کنید شما تا حالا مطالب زیادی توی سایتتون نوشتین و چون مووبل تایپ با عنوانهای فارسی برا مطلب مشکل داره عنوان همه مطالب رو از قسمت Basename تغییر دادید به یه عنوان انگلیسی (معمولا اینجوریه دیگه مگه نه؟) . خب حالا شما می خواهید مطالبتون رو مجددا توی MT 4 و یا حتی توی نصب مجدد مووبل تایپ روی یه سرور دیگه بر گردونید.
همونطور که گفتم چون ستون Entry_Basename وارد فایل پشتیبان نشده وقتی که مطالب رو توی مووبل تایپ جدیدتوت ایمپورت می کنید همه اسمها عوض می شه به صورت Post_1, Post_2 و ... . پس در نتیجه تمام لینکهای به وجود اومده شما در موتورهای جستجو از بین می ره و فاااااا تحه !
تنها چیزی که می تونه همه ما رو نجات بده استفاده از دستورات SQL هستش یعنی یه جوونمرد بیاد و یه دستور SQL ای بنویسه که بتونه مثلا در دیتابیس اصلی ستون Basename جدید رو از جدول mt_entry با ستون Basename قدیمی جایگزین کنه. آیا کسی اینکار رو بلده؟
این مشکلیه که کم و بیش همه رو درگیر خواهد کرد. پس لطفا همه کمک کنید.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4

drritalin

Registered User
لایک‌ها
0
چشم. همین کار رو می کنم.

بالا