برگزیده های پرشین تولز

مشکل انتخاب رشته و شهر دانشگاه آزاد

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از RoOozbeh :
برا من خیلی جالبه شما که ترازتون رو 6800 هست چرا کرج یا تهران نزدید؟
اوون وقتا فكر ميكردم, اين پرند يكي از محله هاي تهرونه شماله:wacko:
آخه سالاي قبل فقط رشته هاي اي تي و كامپيوتر و صنايع داشت فكر كردم شماليه توپه, نمدونستم بيابونه:wacko: ;)
اصن بايد همراه فورم ثبت نام يه نقشه بدن مكان دانشگاها مشخص باشه..:wacko:

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
منکامپیوتر آزاد کرج خوندم
جای بدی نیست.
از لحاظ کیفیت و امکانات و بزرگی سومین دانشگاه آزاد کشوره که اولیش علوم تحقیقات تهران و اون یکی یعنی دومیش هم باز آزاد تهرانه.

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
به نقل از faraz-hacker :
162.gif
42.gif

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
دانشگاه آزاد چه دوراني بود يادش بخير ... يه توصيه دارم به همه بچه هاي رشته رياضي-فيزيك اگر ميخواهيد رشته مهندسي در واحد تهران -جنوب بخونيد گوش به زنگ باشيد كه سختگير ترين اساتيد ايران تو اين دانشگاه جمع شدن مخصوصا گروه رياضي و فيزيك كه من يادمه فيزيك 2 رو بچه ها 3تا 6 بار ميگرفتن تا پاس ميشد !! من 5 سال اونجا بودم واقعا بهم سخت گذشت با اينكه در نهايت معدلم 15 شد اما پوستم كنده شد. مخصوصا اينكه بچه هاي اينجا از مشكلي بنام شلوغي در انتخاب واحد رنج ميبرن ، خدايي هر موقع انتخاب واحد داشتيم تا چند روز در گير بوديم هنوزم كه هنوزه درست نشده ! جالبه بدونيد جمعيتش الان حدود 23000 نفره و بزرگترين معضلش هم همينه .
من مهندسي معدن خوندم و بهترين خاطراتم مربوط به درس بازديد زمين شناسي بود كه هر جمعه با بچه ها و استاد ميرفتيم جاهاي مختلف ايران و گاهي 48 ساعت اين درس طول ميكشيد . يادمه وقتي فرداش كلاس داشتيم همه دودره ميكرديم آخه رمقي واسمون نبود ... يادش بخير !

sara**

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:(:(کسي ميدونه رفت وآمد دانشگاه شهريار چجوريه!!!!!!!!؟؟؟؟؟ سرويس داره یا نه!!!!!!!؟؟؟؟
كلا دانشگاه قابل تحملٰيه؟؟؟

بالا