برگزیده های پرشین تولز

مشکل اورژانسی - عدم تمدید دامین توسط هاستینگ پشتیبان

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
دوستان ماجرا اینطوریه که من امروز مهلت آخر تمدید دامینم هست ولی هاستینگ (poshtiban.com یا همون my.poshtiban.com) اصلا جواب تیکت نمیدن با اینکه فاکتور رو هم پرداخت کردم ولی کلا انگار جمع کردن رفتن کسی پاسخگو نیست و دامین هم تمدید نمیشه .
الان من چیکار میتونم بکنم ؟
کسی شماره ای چیزی از این شرکت نداره ؟

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
دوستان ماجرا اینطوریه که من امروز مهلت آخر تمدید دامینم هست ولی هاستینگ (poshtiban.com یا همون my.poshtiban.com) اصلا جواب تیکت نمیدن با اینکه فاکتور رو هم پرداخت کردم ولی کلا انگار جمع کردن رفتن کسی پاسخگو نیست و دامین هم تمدید نمیشه .
الان من چیکار میتونم بکنم ؟
کسی شماره ای چیزی از این شرکت نداره ؟
دامنه بین المللیه یا ملی؟ اگه تو پنل دامنه میتونی وارد بشی یا میتونی وارد پنل همین سایتی که میگی بشی خب قسمت دامنه کد انتقال رو میتونی بگیری اونجا کد انتقال رو بردار و به یه جا دیگه انتقال بده ، البته اینطور که معلومه فک کنم دامنه هم به نام شما نیست اره؟ چون واسه انتقال یه ایمیل میره به ایمیل صاحب دامنه خب اگه مال شما نباشه باز اینجاش به مشکل میخوری[emoji16] اگرم میتونی وارد پنل دامنه بشی که این مشکل حله و میتونی منتقل بدی ، اگرم ملیه که دست خودته و میتونی منتقل بدی

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
عاقبت همکاری نکردن با چنگیز هاست همین میشه

درسته قیمتای چنگیز هاست 50 درصد گرونتره ولی این جور موارد رو هم نداره

البته توی چنگیز هاست اگر سایتت پر بازدید باشه کلا سایتت رو برای خودمون بر میداریم

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
دامنه بین المللیه یا ملی؟ اگه تو پنل دامنه میتونی وارد بشی یا میتونی وارد پنل همین سایتی که میگی بشی خب قسمت دامنه کد انتقال رو میتونی بگیری اونجا کد انتقال رو بردار و به یه جا دیگه انتقال بده ، البته اینطور که معلومه فک کنم دامنه هم به نام شما نیست اره؟ چون واسه انتقال یه ایمیل میره به ایمیل صاحب دامنه خب اگه مال شما نباشه باز اینجاش به مشکل میخوری[emoji16] اگرم میتونی وارد پنل دامنه بشی که این مشکل حله و میتونی منتقل بدی ، اگرم ملیه که دست خودته و میتونی منتقل بدی

بله دامین .کام هست
پنل onlinenic دامین رو دارم ولی خب اینطور که معلومه این پنل فقط به درد تغییر dns میخوره ! واسه انتقال باید هاستینگی که واست دامین رو خریده تو پنل آنلاین نیک خودش درخواست انتقال رو بده و کد انتقال دامنه هم به اونا داده میشه نه من....
به نام خودم که هست ولی خب فقط اسما به نام منه کسی که ثبت کرده دامنه رو واسم همون هاستینگ هستش .... البته ایمیلی که توی whois میزنه هم ایمیل منه ولی خب پنل نیکی که دارم جایی واسه انتقال نداره اصلا ...

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
بله دامین .کام هست
پنل onlinenic دامین رو دارم ولی خب اینطور که معلومه این پنل فقط به درد تغییر dns میخوره ! واسه انتقال باید هاستینگی که واست دامین رو خریده تو پنل آنلاین نیک خودش درخواست انتقال رو بده و کد انتقال دامنه هم به اونا داده میشه نه من....
به نام خودم که هست ولی خب فقط اسما به نام منه کسی که ثبت کرده دامنه رو واسم همون هاستینگ هستش .... البته ایمیلی که توی whois میزنه هم ایمیل منه ولی خب پنل نیکی که دارم جایی واسه انتقال نداره اصلا ...
سلام
وارد آدرس زیر شده و دسترسی اکانت آنلاین نیک که دارید را تیکت کنید تا بررسی بشه امکان انتقال وجود دارد یا خیر :
http://portal.rastana.com/submitticket.php

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
اگه ایمیل مال خودتونه می تونین از طریق خود آنلاین نیک اینکارو انجام بدین
https://onlinenic.com/english/livechat/live_index1.php
توی این لینک برین
قسمتی که نوشته Need Customer Support? رو انتخاب کنید
ازتون مستندی بابت مالکیت دامنه می خواد و براتون انتقال رو انجام میده

kalanest

Registered User
لایک‌ها
23
اگر دامنه .ir هست می تونید با پرداخت جریمه که فکر میکنم برای سال 95 مبلغ 4500 تومان باشه میتونید تمدید کنید و تا 60 الی 90 روز این حالت وجود داره

بالا