برگزیده های پرشین تولز

مشکل باز کردن سایتهای اینترنتی

rooz1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام
طبق معمول من باز احتیاج به کمک دارم ...
1001 کلک برای رد کردن فیلتر های مخابرات وجود داره از انجایی هم که این سایت را فیلتر کردند و من واقعا متعجب هستم.....
ایا فیلتر شکنهایی هم برای ppcها وجود داره؟
من پیشاپیش از مدیران سایت معذرت می خوام به خاطر این post ..
بینهایت سپاسگزارم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دوستان سلام
طبق معمول من باز احتیاج به کمک دارم ...
1001 کلک برای رد کردن فیلتر های مخابرات وجود داره از انجایی هم که این سایت را فیلتر کردند و من واقعا متعجب هستم.....
ایا فیلتر شکنهایی هم برای ppcها وجود داره؟
من پیشاپیش از مدیران سایت معذرت می خوام به خاطر این post ..
بینهایت سپاسگزارم

قربان سئوال پرسیدن نیاز به عذر خواهی نداره ، به خصوص که در مکان مربوطش پرسش شده باشه:happy:
عرض شود که فکر می کنم تنها راهی به نظر من رسید ، VPNها هستند که در خود پی پی سی امکان تعریف ش وجود داره در بخش تنظیمات کانکشن ها

اما خودم یک باری که تست کردم ، موفقیت آمیز نبود و راستش رو بخواهید زیاد هم پی اش را نگرفتم با این حال امیدوارم که شما با تحقیق بیشتر این گره را بگشایید
موفق باشید

arman_123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ، منم دنباله یه راه میگردم ، *** رو امتحان کردم درست جواب نداد ، تنها راهی که می مونه proxy که ساده ترین و بی دردسر ترین راست ، اگه بشه سایتی رو پیدا کرد که بشه 1 پروکسی برا خودت بخری خیلی خوبه ، اگه راهی پیدا کردی من رو هم بی خبر نزار

yoyoyo_friend

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سؤال بنده و خیلی های دیگه رو پرسیدی

afshin_spiciali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه گی
من بعد کلی گشتن و کلاه رفتن سرم و چک کردن سرویس های مختلف مثل اولترا سلف یا فری گیت اینا که
اصلاٌ اجازه دانلود نمیدن یا وی پی ان هایی که الان ف ی ل تر میشن یه جا پیدا کردم که خیلی خوبه نه قطعی داره
نه افت سرعت گفتم شاید خیلی ها نیاز داشته باشن مثل من گفتم تو این تاپیک معرفی کنم لنگ نمونن
ولی فقط اشتراکیه که برا یه هفته 1500 میگیره
که که پول یه دی وی دی هم نمیشه من فکر کنم مجانی نکردند که همه
برا استفاده هیچو پوچ استفاده نکنند آدم برا چیزی که چول میده بیشتر ارزش قاءل میشه
www.***.site90.net
www.***-iran.co.nr

farhadansary

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
ممنونم من همون موقع گرفتم و تا الان و سرتا سر عید هم یه بارم قعطی و افت سرعت نداشت خواستم بگم اگه کس دیگه هم خواست ازش استفاده کنه سرویس خوبی هستش www.***-iran.co.nr

بالا