آژانس هواپیماییexchanging

مشکل باطری اما غیر عادی

شروع موضوع توسط MineMoZa ‏1 آگوست 2007 در انجمن Windows Mobile

1. MineMoZa

MineMoZa کاربر تازه وارد

یکی از آشناها یه پاکت پی سی (imate) داره که زمانی که شارژ باطری به حدود 50درصد میرسه گوشی آلارم میده و میره برای خاموش شدن، تنها راه حل اینه که گوشی رو دوباره شارژ کنه.
    در صورتی که شارژ کامل باشه حدود یک الی یک روز و نیم میشه از باطری استفاده کرد تا دوباره به 50درصد برسه و ...

به نظر خودم از باطری نیست، چون اگه از باطری بود باید خیلی سریعتر از اینها باطری خالی بشه؛
    حدسم ویروس هست. اما نمیدونم چطور میتونم چک کنم و اگه این بود رفع مشکل کنم.
    مشکل از چی میتونه باشه ؟

2. king_dani

king_dani مدیر بازنشسته

برای پلت فرم ویندوز موبایل ویروس نوشته نشده ، بیهوده خودتون رو خسته نکنید. مشکل از هیچ چیز نیست ، عمر باطری این دستگاه ها به دلیل سی پی یو شون ، معمولا پایینه ، برای اطلاع از روش هایی که می تونید عمر باطری رو بیشتر کنید ، به راهنمای جامع پی دی ای در امضای من بروید

موفق باشید

3. hamed_ppc

hamed_ppc کاربر تازه وارد

دانیال جان،جسارتا میخواستم بگم وقتی باتری یک روز و نیم کار میکنه مطمئنا در وضیعت خوبیه.کاش این دوستمون میگفت که چه مدتیه که از گوشیشون دارن استفاده می کنند،ولی من این مشکل به احتمال زیاد نه از باتری که از battery indicator میدونم.

4. king_dani

king_dani مدیر بازنشسته

دقیقا ً حق باشماست ، من البته این چند روز از بس که اسپم های بچه های تازه وارد رو پاک کردم واقعا ً بردباری مو دارم تست می کنم . هیچ کس علاقه ای نداره از مجموعه تلاش مدت های مدید بچه های قدیمی تر کمترین استفاده ای ببره.

من هم فکر می کنم مشکل ابداً از باطری نیست.

5. mohammad_55

mohammad_55 کاربر تازه وارد

سلام به اساتید گرامی
    منم همین مشکل دارم البته مال من گوشیم جسجاره از زمانی رام ویندوز 6 گذاشتم بعدار یک مدتی وقتیکه شارژ به 50 می رسد خاموش می کنه ممنون میشم اگر راهنمایی فرمایید حا لا نمی دونم مشگل مال رام است یا نه در ظمن من یک مرتیه ویندوز5 نصب کردم اما مشکل حل نشده بازم ممنون میشم اگر راهنمایی فرمایید که باید باطری عوض کنم یا نه

6. XONIX_JAM

XONIX_JAM کاربر تازه وارد

7. appbannerkhuniresbanner