برگزیده های پرشین تولز

مشکل با ارور کپی رایت یوتیوب

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,019
یه ویدئو تبلیغاتی گذاشتم یوتیوب
ارور اومد
There are some visibility restrictions on your video. However, your channel isn't affected
Copyright owner's policy
Blocked in some territories
Copyright owners
Telemundo Network Group LCC
گفته این ویدئو از طرف فلان تلویزیون صاحب کپی راست هست. و در کشور های زیر!! مسدود شده
blocked territories
Djibouti, Comoros, Zimbabwe, Burundi, Burkina Faso, Eritrea, Uganda, Seychelles, Togo, Rwanda, Guinea, Botswana, Mali, Egypt, Liberia, São Tomé & Príncipe, Libya, Algeria, Guinea-Bissau, Gabon, Sudan, Senegal, Cameroon, Malawi, Ghana, Cape Verde, Congo - Kinshasa, Mozambique, Chad, Equatorial Guinea, Lesotho, Ethiopia, Mauritius, Madagascar, South Africa, Niger, Benin, Central African Republic, Angola, Morocco, Zambia, Kenya, Costa Rica, Congo - Brazzaville, Eswatini, Tunisia, Mauritania, Puerto Rico, Namibia, Tanzania, Sierra Leone, Nigeria
ویدئو مسدود نیست، با پریوات تب باز کردم اومد
الان سوال من این هست که

• یوتیوب چطور خودکار برای ویدئو کپی رایت تشخیص داد اون هم وقتی که ویرایش شده بود ، بازدید کم داشت و از لحاظ گزارش دادن مشکلی نبود
  • کانال تلویزیونی Telemundo Network Group LCC کار خاصی کرده برای پیگیری خودکار کپی رایت؟
  • چی کار کنم که کپی رایت تشخیص نده؟ گذاشتن واترمارک که تاثیری نداشت
  • ویدئو تبلیغاتی و آگهی چه ربطی به این کشور ها داره؟! همین خوبه که توی این لیستی که گذاشته اسم ایران نبود :دی
مشکل طبق تصویر
99999999.png
راه حل هایی که نشون میده
1111111111111Untitled.png
یه ویدئو مسخره با کیفیت 244p چه دوشواری هایی که نداره :general208:

Last edited:

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
  • یوتیوب چطور خودکار برای ویدئو کپی رایت تشخیص داد اون هم وقتی که ویرایش شده بود ،
منظور از ویرایش چیه ؟ یعنی شما فایل ویدئو اصلی رو گرفتید و ویرایش کردید ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,019

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
راه حل فکر نکنم داشته باشه. یعنی داشته باشه هم باز بالاخره لو میری.موقع تسویه حساب که شد بهت پول هم نمیده.
یه چیز کلی میگم. هیچوقت سعی نکن بخوایی قوانین شرکت بزرگی مثل گوگل رو دور بزنی. دیر یا زود با سیستمهای تشخیص پیشرفتش میفهمه.
زود بفهمه به نفعته. چون اگه دیر بفهمه همه زحماتت به باد میره و بعد دو سه بار تکرار کل اکانتتو میبنده.

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
فیسبوک و اینستاگرام هم قبل از اینکه ویدیو تایید بشه چک میکنن که کپی رایت داره یا نه , من یبار یه تیکه از سریال فرندز رو تو پیج اینستاگرام و فیسبوکم گذاشتم برام پیام اومد ویدیوی شما از فصل چندم , اپیزود چندم سریال فرندز هستش کپی رایت داره , حذفش میکنیم , اگه میخوای برش گردونیم فرم زیر رو اکسپت کن مسئولیت کپی رایتش با خودتون .. ویدیوها پست شدن

برای یوتوب چندین بار همچین پیام برام اومد , من تست نکردم با عملکرد هش هم آشنایی ندارم اما با برنامه هایی که از اسکرین با صدا کپچر میگیرن یبار از ویدیوت کپچر بگیر شاید اون هش از بین بره

ادیت ویدیو یا تبدیل فرمتش فکر نکنم هش رو از بین ببره

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
چرا از سرویس آپارات استفاده نمی کنی راحتره

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,019
دو تا از ویدئوها کلا حذف شدن برای کپی رایت!
بیشمار ویدئو کپی و ادیت شده روی یوتیوب هست گوگل لعنتی انتظار داره همه خودشون فیلم بگیرن و بسازن؟!!! پس چرا این همه اکانت آزاد هستن مگه همه خودشون فیلم گرفتن یا ساختن؟ یوتیوب واقعا مزحک و مسخره هست خب کسی نگران کپی رایت خودش باشه واترمارک میزاره نه اینکه پدر همه رو دربیارن اصلا اینترنت برای بازنشر ساخته شده
برای کاور موزیک هم کپی رایت گذاشته!! نمیدونم فقط برای موزیک های چرت خارجی هست یا کلا هر صدایی
خلاصه دنبال یه راه هستم که تمام کد های ویدئو رو تغیر داد ولی محتوای فیلم تغیر نکنه یا هر راه دیگه ای که وجود داره تا ربات یوتیوب رو بشه دور زد :general211:
کسی هست راهنمایی کنه ، البته دنبال آپارات و اینطور چیز ها هم نیستم
بنظرتون اگه ویدئو ها رو پریوات کنم ربات یوتیوب دیگه نمیاد برسی کنه کپی رایتی هستن یا نه؟
اگه یه ویدئو که روی یوتیوب برای کپی رایت حذف شده ، همون ویدئو از داخل آپاریت بزاریم روی سایت خودمون گوگل میفهمه و سایت رو جریمه میکنه؟ :general507:

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,019
اینجا کسی هست که با تغیر مدت زمان ویدئو و اضافه کردن واترمارک و ساند افکت, ربات کپی رایت یوتیوب رو دور زده باشه؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,019
دوستان، کسی در مورد قانون " حق استفاده منصفانه " کپی رایت یوتیوب چیزی میدونه؟ انگار که یه راه داره برای کپی ویدئو ولی دقیق اطلاع ندارم چطوری هست ، لطفا راهنمایی کنید...

بالا