برگزیده های پرشین تولز

مشکل با باز کردن فایل های فشرده بر روی هاست

amir0190

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان خسته نباشید؛
من به یه مشکل خیلی بزرگ بر خوردم وقتی می خوام فایل های rar رو که پسورد دارن تو هاست از حالت فشرده در بیارم با مشکل مواجه می شم می خواستم بدونم اسکریپت یا چیزی برای این کار هستش؟
کنترل پنل هاست من Cpanel هست و با فایل های zip مشکلی ندارم ولی این فایل های rar هم چند تیکن و هم اصلاً از حالت فشرده خارج نمی شن !!!
پیشاپیش ممنونم و منتظر

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
rar فکر کنم روی هاست قابلیت باز شدن نداشته باشه!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504

amir0190

Registered User
لایک‌ها
0
این سایت رو ببین شاید به کارت بیاد : http://www.wobzip.org تا 100 مگ میتونی unRAR کنی.
این سایت عالی بود ولی بدیش اینه که اولا محدودیت 100 مگ داره دوماً اکثر فایل های rar چند پارتی هستند و این اینجوری کار نمی کنه !!!

این تو کلی هستش ولی اونایی که برای نصب تو هاست هستن انگار تریال هستند

اینم یه اسکریپت که ممکنه به کارت بیاد : http://www.1eng.ir/unrar.zip
اینم که کار نمی کنه !!!

کد:
Warning: Unterminated comment starting line 206 in /home/amirmo/public_html/rar/rar.php on line 206

Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting T_FUNCTION in /home/amirmo/public_html/rar/rar.php on line 206

......................
در هر صورت ازتون خیلی خیلی ممنونم

Last edited:

amir0190

Registered User
لایک‌ها
0
اگه به root دسترسی داری rarlinux نصب کن خیلی راحت میتونی هم rar کنی هم unrar

منظورتون رو درست متوجه نمی شم منظورتون از root همون پوشه اصلی public_html هستش؟ البته قبل از اون هم یه سری فایل هست مثل :
access-logs
public_ftp
.cpanel
.ssh
و چند تای دیگه !!!
ببینید کنترل پنل من سی پانل هستش !!!
بعد اگه فکر می کنید برای من جواب می ده میشه لینک داانلودش رو بدید یا حداقل اسم دقیقش رو تا یک سرچ بزنم

amir0190

Registered User
لایک‌ها
0

خوب برادر یکم توضیح بده، بعد در ضمن اکثر فایل های rar پسورد دارند و تو این دستورات اصلاً صحبتی از پسورد نشده !!!
بعدش اکثر فایل های rar چند تیکه هستند مثلا part1 . part 2 و الی آخر ...
اونا رو چکار کنم؟
بعد اگه لطف کنی و کد پی اچ پیشو دقیق بگی کدومه که دیگه محشره !!! منظورم اونی که هم فایل ها رو به صورت پارت بندی از حالت فشرده در بیاره و هم پسورد رو بتونه باز کنه !!!

amir0190

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من یه چیزایی مربوط به این linuxrar پیدا کردم ولی میشه یکی کامل بهم توضیح بده من باید اینو چجوری استفاده کنم؟
لطف کنید انگار به بچه ابتدایی توضیح می دید توضیح بدید. بازم ممنون

If any of above, methods is not working for you, download binary package from official rarlab site

$ cd /tmp
$ wget http://www.rarlab.com/rar/rarlinux-3.6.0.tar.gz

Untar file
$ tar -zxvf rarlinux-3.6.0.tar.gz

Both unrar and rar commands are located in rar sub-directory. Just go to rar directory
$ cd rar
$ ./unrar

Now copy rar and unrar to /bin directory
# cp rar unrar /bin

How to use unrar

To open rar (unpack) file in current directory type command

$ unrar e file.rar

List (l) file inside rar archive

$ unrar l file.rar

To extract (x) files with full path type command

$ unrar x file.rar

To test (t) integrity of archive, file type command
$ unrar t file.rar

البته اولاش رو می فهمما می گه این فایل رو دانلود کنید بعد از حالت فشرده در بیارید بعد تو داس اینو اجرا کنید ولی آخه تو سی پنل داس نداره یا اگه داره برای من فعال نیست (البته یه چیزی داره نوشته shl smd ولی وقتی می رم توش انگار باید فعال بشه)
دوستان هرکی لطف می کنه و توضیح می ده خواهشاً در سطح پائین توضیح بده تا ما هم سر در بیاریم

Last edited:

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
هم multi part هست هم پسورد داره؟!! بیخیال!!
هنوز همچین چیزی ساخته نشده!!
پیشنهاد میکنم شما اگه به روت دسترسی داری پکیجهایی که دوستان معرفی کردن رو نصب کنی.

منظور از روت هم دسترسی مستقیم یه سرور هست!

موفق باشید

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
آقا من یه چیزایی مربوط به این linuxrar پیدا کردم ولی میشه یکی کامل بهم توضیح بده من باید اینو چجوری استفاده کنم؟
لطف کنید انگار به بچه ابتدایی توضیح می دید توضیح بدید. بازم ممنون

البته اولاش رو می فهمما می گه این فایل رو دانلود کنید بعد از حالت فشرده در بیارید بعد تو داس اینو اجرا کنید ولی آخه تو سی پنل داس نداره یا اگه داره برای من فعال نیست (البته یه چیزی داره نوشته shl smd ولی وقتی می رم توش انگار باید فعال بشه)
دوستان هرکی لطف می کنه و توضیح می ده خواهشاً در سطح پائین توضیح بده تا ما هم سر در بیاریم
همه این کارا دسترسی روت میخواد که شما نداری!

بالا