آژانس هواپیماییdaftare shoma
nexpay

مشکل با دوربين سايبر شات سوني پي

شروع موضوع توسط mr_maya ‏22 اکتبر 2005 در انجمن عکس و عکاسی

1. mr_maya

mr_maya کاربر تازه وارد

آقا من تازه اين بچه دوربين را گرفتم . عکاسي بلد نيستم فقط اينجا که من هستم آخر بهشت است و برا همين اين همه پول دادم که بعدها حسرت نخورم که بهشت بودم و عکس خوب نگرفتم . حالا من انيميشن ميخونم و بايد دوربين ديجيتال را به کامپيوتر وصل کنم که توسط يه نرم افزار از انيميشنم عکس بگيرم . آيا ميتونم با اين دوربين اين کار را انجام دهم يا نه .

يه مرد پيدا شه به ما جواب بده . الان تو يه سايته روسي بودم به محض ارسال ۳ صفحه برام نوشت و فرستاد . اينجا الان دو روزه من خودم را به ديوار ميزنم . اصلا تاپيکم نيست !

خلاصه بگين اگر ميدونيد .
    من منتظر هستم .

2. phoyo_live

phoyo_live مدیر بازنشسته

من متوجه نشدم ميخواي از انيميشن عکس بگيري؟؟ يعني از روي پرده سينما؟؟منظورتون رو دقيق بيان کنيد و بهم بگيد دوربينتون چيه .اينجا هم يکي از بهترين انجمنهاي عکاسي فارسي زبان هست يکم بايد حوصله داشته باشي. با دوربينت ظرف هم ميتوني بشوري دوربين هرچي تو ذهنت باشه رو پياده ميکنه برات.

3. MCP

MCP کاربر فعال دوربین دیجیتال کاربر فعال

فكر ميكنم ميخواي فريم به فريم عكس بگيري و توسط اون نرم افزار انيميشن رو تدوين كني.
    بنظر نمياد لازم باشه بصورت آنلاين با اون نرم افزار عكس بگيري. حتما اون برنامه قابليت Import فايل هاي عكس رو داره.
    بهتره شما دوربين رو روي 3 پايه و در فاصله مناسب از تصوير ثابت كني و فريم به فريم عكس بگيري ،‌سپس عكسها رو وارد برنامه كنيد.

4. mr_maya

mr_maya کاربر تازه وارد

اول سلام و مرسي اومدين

ببين دوست من من اگر بخوام يه انيميشن ۵۰۰ فريم را با اين زبون بسته بگيرم که ديگه با خروس قندي فرقي نداره ! حدود ۵۰۰ هزرا تومان پولش را دادم که خوب استفاده کنم ازش . من يه برنامه دارم به اسم Stop Motion Pro وقتي دوربين نصب باشه و روشن باشه يعني بتوني وقتي به کامپيوتر وصل است ببيني و عسکککک بگيري فقط با فشار دادن space حضرت دوربين عکس ميگيره به راحتي . چون اگر بخواهي با دست عکس بگيري فقط کافي است در فريم ۴۵۰ يه تکون به اندازه سر سوزن بدي به دوربين ناخواسته : you must do it again from frame 1 . خدا کنه بتونم وصلش کنم . اگر به من کمک کنيد وصلش کنم يه عمر مديون کردين من را در اين ديار قربت
    اينجا که من هستم غولهاي هنر عکاسي اينجا هستند .

مشخصات دوربين من :

Sony Cyber-Shot PDC-P200
    7.2 Mega Pixel
    3.0x ZOOM

mer30

5. tintin

tintin Registered User

نه داداش این دوربین قابلیت اتصال همزمان مثله وبکم رو نداره

6. MCP

تاييد ميشه! :happy:

7. phoyo_live

phoyo_live مدیر بازنشسته

خوشکله دوربين رو بذار رو سه پايه و اون موضوعتو حرکت بده يعني اينکه بجاي دور خوردن دور سوژه خود سوژه رو در محوريت خودش بچرخون.افتاد؟؟؟؟ يه نمونه خودم ديروز گرفتم اگه شد ميذارم برات. تازه من بي دقت گرفتم و به عنوان ازمايش استفاده کردم.

8. phoyo_live

phoyo_live مدیر بازنشسته

اينم نمونه چيزي که گفتم ولي بايد بگم که خيلي حول حولي ساختمش و به حرکت بشقلب زيلد توجه نکردم فقط خواستم که ببينم ميشه يه چنين کاري کرد که ديدم ميشه .

يا علي

9. mr_maya

mr_maya کاربر تازه وارد

in ha sokhanei ast . amma baraye sakhte animation nashodanei ast yanei kheili sakhteh .
    im so surry for myself cause i dont use this camera for creat e animation .:(

10. MCP

برو يه وب كم قرض بگير و با اون برنامه كارتو راه بنداز.

zarpopخرید بک لینک عسل طبیعی و گرده گل ایرانی