برگزیده های پرشین تولز

مشکل با دوربين سايبر شات سوني پي

mr_maya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من تازه اين بچه دوربين را گرفتم . عکاسي بلد نيستم فقط اينجا که من هستم آخر بهشت است و برا همين اين همه پول دادم که بعدها حسرت نخورم که بهشت بودم و عکس خوب نگرفتم . حالا من انيميشن ميخونم و بايد دوربين ديجيتال را به کامپيوتر وصل کنم که توسط يه نرم افزار از انيميشنم عکس بگيرم . آيا ميتونم با اين دوربين اين کار را انجام دهم يا نه .

يه مرد پيدا شه به ما جواب بده . الان تو يه سايته روسي بودم به محض ارسال ۳ صفحه برام نوشت و فرستاد . اينجا الان دو روزه من خودم را به ديوار ميزنم . اصلا تاپيکم نيست !

خلاصه بگين اگر ميدونيد .
من منتظر هستم .

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
من متوجه نشدم ميخواي از انيميشن عکس بگيري؟؟ يعني از روي پرده سينما؟؟منظورتون رو دقيق بيان کنيد و بهم بگيد دوربينتون چيه .اينجا هم يکي از بهترين انجمنهاي عکاسي فارسي زبان هست يکم بايد حوصله داشته باشي. با دوربينت ظرف هم ميتوني بشوري دوربين هرچي تو ذهنت باشه رو پياده ميکنه برات.

MCP

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
فكر ميكنم ميخواي فريم به فريم عكس بگيري و توسط اون نرم افزار انيميشن رو تدوين كني.
بنظر نمياد لازم باشه بصورت آنلاين با اون نرم افزار عكس بگيري. حتما اون برنامه قابليت Import فايل هاي عكس رو داره.
بهتره شما دوربين رو روي 3 پايه و در فاصله مناسب از تصوير ثابت كني و فريم به فريم عكس بگيري ،‌سپس عكسها رو وارد برنامه كنيد.

mr_maya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MCP :
فكر ميكنم ميخواي فريم به فريم عكس بگيري و توسط اون نرم افزار انيميشن رو تدوين كني.
بنظر نمياد لازم باشه بصورت آنلاين با اون نرم افزار عكس بگيري. حتما اون برنامه قابليت Import فايل هاي عكس رو داره.
بهتره شما دوربين رو روي 3 پايه و در فاصله مناسب از تصوير ثابت كني و فريم به فريم عكس بگيري ،‌سپس عكسها رو وارد برنامه كنيد.

اول سلام و مرسي اومدين

ببين دوست من من اگر بخوام يه انيميشن ۵۰۰ فريم را با اين زبون بسته بگيرم که ديگه با خروس قندي فرقي نداره ! حدود ۵۰۰ هزرا تومان پولش را دادم که خوب استفاده کنم ازش . من يه برنامه دارم به اسم Stop Motion Pro وقتي دوربين نصب باشه و روشن باشه يعني بتوني وقتي به کامپيوتر وصل است ببيني و عسکککک بگيري فقط با فشار دادن space حضرت دوربين عکس ميگيره به راحتي . چون اگر بخواهي با دست عکس بگيري فقط کافي است در فريم ۴۵۰ يه تکون به اندازه سر سوزن بدي به دوربين ناخواسته : you must do it again from frame 1 . خدا کنه بتونم وصلش کنم . اگر به من کمک کنيد وصلش کنم يه عمر مديون کردين من را در اين ديار قربت
اينجا که من هستم غولهاي هنر عکاسي اينجا هستند .

مشخصات دوربين من :

Sony Cyber-Shot PDC-P200
7.2 Mega Pixel
3.0x ZOOM

mer30

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mr_maya :
اول سلام و مرسي اومدين

ببين دوست من من اگر بخوام يه انيميشن ۵۰۰ فريم را با اين زبون بسته بگيرم که ديگه با خروس قندي فرقي نداره ! حدود ۵۰۰ هزرا تومان پولش را دادم که خوب استفاده کنم ازش . من يه برنامه دارم به اسم Stop Motion Pro وقتي دوربين نصب باشه و روشن باشه يعني بتوني وقتي به کامپيوتر وصل است ببيني و عسکککک بگيري فقط با فشار دادن space حضرت دوربين عکس ميگيره به راحتي . چون اگر بخواهي با دست عکس بگيري فقط کافي است در فريم ۴۵۰ يه تکون به اندازه سر سوزن بدي به دوربين ناخواسته : you must do it again from frame 1 . خدا کنه بتونم وصلش کنم . اگر به من کمک کنيد وصلش کنم يه عمر مديون کردين من را در اين ديار قربت
اينجا که من هستم غولهاي هنر عکاسي اينجا هستند .

مشخصات دوربين من :

Sony Cyber-Shot PDC-P200
7.2 Mega Pixel
3.0x ZOOM

mer30
نه داداش این دوربین قابلیت اتصال همزمان مثله وبکم رو نداره

MCP

کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از tintin :
نه داداش این دوربین قابلیت اتصال همزمان مثله وبکم رو نداره

تاييد ميشه! :happy:

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
خوشکله دوربين رو بذار رو سه پايه و اون موضوعتو حرکت بده يعني اينکه بجاي دور خوردن دور سوژه خود سوژه رو در محوريت خودش بچرخون.افتاد؟؟؟؟ يه نمونه خودم ديروز گرفتم اگه شد ميذارم برات. تازه من بي دقت گرفتم و به عنوان ازمايش استفاده کردم.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اينم نمونه چيزي که گفتم ولي بايد بگم که خيلي حول حولي ساختمش و به حرکت بشقلب زيلد توجه نکردم فقط خواستم که ببينم ميشه يه چنين کاري کرد که ديدم ميشه .

banna.gif

يا علي

mr_maya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
اينم نمونه چيزي که گفتم ولي بايد بگم که خيلي حول حولي ساختمش و به حرکت بشقلب زيلد توجه نکردم فقط خواستم که ببينم ميشه يه چنين کاري کرد که ديدم ميشه .

banna.gif

يا علي

in ha sokhanei ast . amma baraye sakhte animation nashodanei ast yanei kheili sakhteh .
im so surry for myself cause i dont use this camera for creat e animation .:(

MCP

کاربر فعال
لایک‌ها
1
برو يه وب كم قرض بگير و با اون برنامه كارتو راه بنداز.

بالا