برگزیده های پرشین تولز

مشکل با رپید شیر

danialir2

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان

من نمیدونستم این مشکلم رو تو کدوم تاپیک مطرح کنم برای همین این تاپیک رو زدم

من از اینترنت 256kb/s استفاده میکنم در بهترین حالت من میتونم روزی 2 گیگ دانلود کنم مشکل من اینه که با این وجود من به محدودیت 25 گیگ در 5 روز رپید میخورم . حالا نمیدونم که دلیلش چی هستش من تو قسمت لوگ اکانتم هم نگاه کردم ولی جز با ip من هیچ کس دیگه ای با این اکانت دانلود نکرده بود

واقعا موندم که دلیلش چی میتونه باشه اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره لطفا من دریغ نکنه

پسورد هم عوض کردم ولی بازم مشکلم حل نشد

amir21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از *** که استفاده نمی کنید؟

danialir2

Registered User
لایک‌ها
1
نه از *** استفاده نمیکنم

با flashget هم دانلود میکنم

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
خوب به نظرت لوگتون غیر عادی نیست؟ مثلا اونجا روزی 4-5 گیگ نزده؟ چون نهایت بتونین روزی 2 گیگ دانلود کنین
دلیلشم اینه شما کانکشن های FlashGet رو روی 10 گذاشتین که رپید اینو دوبله سوبله به حساب شما میزاره
تعداد کانکشن هارو کم کنین و بزارین رو 1 خیلی نزدیک تر به حجم واقعی دانلود شده میرسه
مثلا اگه یه فایل 100 مگی رو با 10 کانکشن Flashget دانلود کنین تو لوگ اکانت رپیدتون 400-500 مگ ثبت میشه که نامردیه :D

danialir2

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون IKEA جان از راهنماییت

من اگه تعداد کانکشن ها رو روی 1 بزارم از نظر سرعت ایا تغییری میکنه؟

با چه تنظیماتی دانلود کنم که هم حداکثر سرعت رو داشته باشم و هم رپید شیر برام حجم بالا نندازه ؟

من روزی 1.5 گیگ دانلود میکنم حالا برام فرقی نداره که این 1.5 رو دوبله یا حتی سوبله حساب کنه ولی انگار بیشتر از این حرفها حساب میکنه که 5 گیگ تو حداکثر 17 ساعت تموم میشه

ممنون میشم راهنماییم کنی

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
ممنون IKEA جان از راهنماییت

من اگه تعداد کانکشن ها رو روی 1 بزارم از نظر سرعت ایا تغییری میکنه؟

با چه تنظیماتی دانلود کنم که هم حداکثر سرعت رو داشته باشم و هم رپید شیر برام حجم بالا نندازه ؟

من روزی 1.5 گیگ دانلود میکنم حالا برام فرقی نداره که این 1.5 رو دوبله یا حتی سوبله حساب کنه ولی انگار بیشتر از این حرفها حساب میکنه که 5 گیگ تو حداکثر 17 ساعت تموم میشه

ممنون میشم راهنماییم کنی

ببخشید دیر جواب میدم یادم رفته بود بیام اینجا :D
طبیعتا 1 کانکشن از 10 کانکشن سرعت پایین تره ،همون 1 کانکشن رو بزارین اما چند تا فایل همزمان بزارین تا به ماکسیموم سرعتتون برسه دیدین کمه بازم بیشترش کنین

من یه بار حساب کردم با 10 کانکشن ، 6-7 برابر لوگ هم انداخته که به اون Retry ها هم بستگی داره retry بده باز بیشتر میندازه :blink: از وقتی 5 روز 25 گیگ کرده این جریان کانکشن هم اورده که به سرور هاش فشار نیاد قبلا اینجوری نبود

map

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام خدمت دوست عزیز.
من خودم 6 ماه اکانت رپید داشتم با این مشکلات تقریبا آشنا هستم.
1. تو log خودت نگاه کن که مطمعن بشی فقط از ip تو download میشه.
2.همینجوری که دوستمون گفتن کانکشن های زیاد میتونه حجمی رو که حساب میشه زیاد کنه ولی به هیچ وجه 4-5 برابر نمیشه.
من خودم با internet download manager دانلود میکردم برنامه ی خیلی خوبیه .با rapishare هم سازگاری کامل داره و میتونی لینک download خودتو مستقیما به اون بدی و user و pass خودتو هم توش ذخیره کنی .بصورت کاملا اتوماتیک برات download میکنه و تو حالت 16 Connection من اگر 5gig میگرفتم 7-8 gig برام حساب میکرد.
در ضمن اگر تک کانکشن دانلود کنی حتما سرعتت کم میشه و راحشم اینه که به جای اینکه 1 فایل رو با 16 کانکشن بگیری مثلا 8 فایل رو با یک کانکشن بگیری اینجوری هم از تمام سرعت خط استفاده میکنی هم حجم واقعی برات حساب میشه.​

moji_naze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من با استفاده از DAP(Download Accelerator Plus) که دانلود می کنم با اینکه با 10 کانکشن هم دانلود می کنم می تونم بگم یا اصلا اضافه نمیندازه و یا اینکه اگر هم میندازه انقدر کمه که قابل چشم پوشیه...و همیشه خدا هم باند دانلود دارم و تموم نمیشه...پیشنهاد می کنم که این رو هم امتحان کنید...

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام...
یه سوال
مثکه رپید، محدودیت 25 گیگ دانلود در 5 روز داره...الان من این حد رو گذروندم و نمیذاره که دانلود کنم...میخواستم بدونم که از کجا میشه فهمید که این 5 روز از کی تا کی حساب شده؟ یعنی کی این محدودیت از بین میره و یه 5 روز جدید شروع میشه؟!

بالا