برگزیده های پرشین تولز

مشکل با سیستم

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
Salam.man chand vaghty ast ke moshkele ajiby ba systemam eyda kardam agar kasy betuneh komakam koneh mamnun misham.
bad az chand daghighe kar ba windows ke hardafeh ziado kam mishe windowsam hang mikoneh.eshkla az windowsam nist chand bar install kardam azam in moshkelo daram.
bazy vaghta zud hang mishe va bazy vaghta dir.CPU 1600+ ast amo vaghty system bala miad minvise 1050
taghiraty ke dar setup system anjam midam bazy vaghta dobareh change mishe.eshkal az batrieh motherboard ham nist chon test kardam 60 %hanuz por ast.
agar rahnamahim konid vaghean mamnun misham azizan.vaghean asabamo be ham rikhte.hamash bayad reset konam.
omidvaram jobran konam.
movafagh bashid

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام.
من چند وقتیه مشکل عجیبی پیدا کردم!
اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
بعد از چند دقیقه کار با ویندوزم که زیاد و کم میشه هردفعه ویندوزم هنگ می کنه
اشکال از ویندوزم نیست چون چند با نصب کردم
سی پی یو 1600+ هست اما وقتی سیستم بالا میاد می نویسه 1050
تغییراتی که در Setup سیستم انجام میدم گاهی اوقات دوباره change میشه!
اشکال از باتری مادبردم نیست چون 60% هنوز پر است
واقعا اعصابمو خورد کرده کمک کنید عزیزان!
خواهش می کنم Pe-English ننویسید! من ترجمه را فارسی کردم کسانی که حال خواندن Pe-English ندارن راحت باشن!
این طور که معلومه اشکال شما سخت افزاریه و به احتمال زیاد به ناسازگاری سخت افزارها بر میگرده
چک کنید که قطعات با هم سازگار باشند
(دوست من یک Athlon AMD داشت که از بدشانسیش اون سری با ویندوز XP مشکل داشت. ویندزو فرمت کرد هاردو عوض کرد درست نشد! بعد فهمیدیم ناسازگاری داره)
اگه می تونید خودتون قطعات را یک چک بکنید. با مدل مادربرد در اینترنت تحقیق کنید قطعات اصلی ناسازگاری نداشته باشند
چند وقته دارای این مشکلی؟ از وقتی که سیستم را خریدی؟
سی دی ویندوز مشکل نداره؟ چه ویندوزی استفاده می کنی؟
اگه جدیدا این طور شده شاید سخت افزاری مشکل پیدا کرده!(قطعه ای)

بالا