برگزیده های پرشین تولز

مشکل با مودم اترنت

mmh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یک جای اشتباه تاپیک داده بودم تصمیم گرفتم که همون رو در جای درستش هم مطرح کنم.
من برای اتصال adsl به کامپیوتر از lan استفاده میکنم اما تازگی به مشکلی بر خوردم و اون این هستش که بعضی وقتها بعد از اتصال پس از چند دقیقه یا ساعت lan ما میپره یعنی اینکه چراق اون قطع میشه و باید کمی دعا کنیم و .... تا شاید وصل شد. بعضی وقتها هم بعد از زیستارت کامپیوتر دیگه lan ما وصل نمیشه.
اول فکر کردم از کابلش باشه و کابلش رو عوض کردم اما باز هم نشد بعد به سرم زد که ممکنه از کارت شبکه باشه که دیشب گرفتم اما باز هم کارم راه نیافتاد.
به نظر شما ایراد چی هستش؟ ممکنه از مودم باشه؟
ممنونم

Ali_Solo

Registered User
لایک‌ها
3
مودم خراب شده
برای من هم دقیقا هیمنطوری شده بود

Salib

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

( M.A.M )

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یک جای اشتباه تاپیک داده بودم تصمیم گرفتم که همون رو در جای درستش هم مطرح کنم.
من برای اتصال adsl به کامپیوتر از lan استفاده میکنم اما تازگی به مشکلی بر خوردم و اون این هستش که بعضی وقتها بعد از اتصال پس از چند دقیقه یا ساعت lan ما میپره یعنی اینکه چراق اون قطع میشه و باید کمی دعا کنیم و .... تا شاید وصل شد. بعضی وقتها هم بعد از زیستارت کامپیوتر دیگه lan ما وصل نمیشه.
اول فکر کردم از کابلش باشه و کابلش رو عوض کردم اما باز هم نشد بعد به سرم زد که ممکنه از کارت شبکه باشه که دیشب گرفتم اما باز هم کارم راه نیافتاد.
به نظر شما ایراد چی هستش؟ ممکنه از مودم باشه؟
ممنونم

دوست گرامی نوع مودم شما چی میباشد و از کجا اشتراک گرفته ای و نوع کارت شبکه ؟

Devilish Song

Registered User
لایک‌ها
51
با توجه به صحبت هاي شما مشكل يقينا از مودم است

بعضي وقتها پيش مي آيد كه interface ethenet مودم دچار مشكل مي شود.

( M.A.M )

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز من ای مشکل را با شرکتی که ازش اشتراک می گرفتم داشتم و آخر هم بعد چند ماه مشخص شد از تنضیمات مخابرات هست چون خوب کار نکرده بودن رو خط من

( M.A.M )

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی خط شما نویز ندارد

بالا